Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) R.F.


R.F.
csendes tag

A ventiadapter beszerezhető valahol?

(#2) Tithian


Tithian
őstag

OLED kijelzős digicam, jó jel :)

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#3) marcee válasza R.F. (#1) üzenetére


marcee
addikt

Up!

\m/

(#4) Kelly válasza R.F. (#1) üzenetére


Kelly
csendes tag

Nagyobb boltokban szólj, hogy rendeljenek a KellyTech -től...

(#5) DarkFater válasza Kelly (#4) üzenetére


DarkFater
tag

nadebeszéljünkmárkomolyan!

Engem is érdekelne.

- ésmégazishogy berakható-e a chieftec dragon pattintós 8 cm-es venti aljzatába?
- és ha még erre is igen a válasz, akkor kérdés hol tudok venni 12 cm-s PAPST ventit?

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#6) marcee válasza Kelly (#4) üzenetére


marcee
addikt

Mégis kinek szállítotok pl pesten?
Mi a neve egyáltalán, mert a cikkből nem derül ki, és így még a gúgül sem a barátom?

\m/

(#7) Mike T.


Mike T.
tag

De tényleg. Ezeket hol lehet megvenni (ennyiért)? Vagy nagyker árak?

(#8) marcee válasza marcee (#3) üzenetére


marcee
addikt

Up!

\m/

(#9) marcee válasza R.F. (#1) üzenetére


marcee
addikt

Nanehogymásenkisemtuggya?!

\m/

(#10) rudi válasza marcee (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

A legtöbb világítós ventikkel meg körkábelekkel, Enermax tápokka, Kolink és Coolink cuccokkal foglalkozó kisker jár a kelly-tech-be (árlista alapján például a Magicomp ilyennek tűnik), ők tudnak hozni ilyet.

A beszerelést tekintve ez egy műanyag tölcsérszerűség PONTOSAN olyan csavarmenetekkel mint a tápventik. A kisebbik alap szélességét és magasságát tekintve mindenhová illeszkednek, ahová az adott méretű venti, de az egyik részük (nevezzük tetejének) kiszélesedik. Arra kell figyelni, hogy ez a kiszélesített rész is elférjen a házban. Nekem pl Castek 1016-os házam van, de hátul a 8×8-as ventihelynél nincs annyi szélesedés, hogy a 8×8 to 12×12 adapter beférjen, ergo nem tudom rárakni a ház oldalát. Otthoni gagyenusz SuperCase házamba viszont éppen beférne, mert ott kicsit közelebb van az alaplapohoz a hátsó 8×8-as ventifoglalat. A lényeg azt, hogy a 8×8-as felfogatócsavarjaitól a ház pereméig legyen 4 cm hely, és akkor nagy valószínűséggel befér az adapter.

A 6×6 to 8×8 átalakító más tészta. Ez VGA-kra lenne jó, ha fel lehet fogatni a 6×6-os oldalat valahogyan a bordára. Vagy az eredeti venti keretére támaszkodva, vagy a bordába tekert csavarokkal, ennek még utánanézek (a csavarok átmérőjének és hogy adnak-e hozzá csavarokat vagy bármit).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) marcee válasza rudi (#10) üzenetére


marcee
addikt

Azt, hogy mire jó és hogyan állapítsam meg, hogy bele megy-e a gépembe, én is vágom, csak a fellelhetősége érdekelt, de azért kösz. Nekiállok keresgélni.
Nevét nem tudod?

\m/

(#12) rudi válasza marcee (#11) üzenetére


rudi
nagyúr

kaptam róla fain képeket Kellyéktől: [L]http://vganfo.uw.hu/CAF_12cm_csavarok.JPG[/L] és [L]http://vganfo.uw.hu/CAF_adapterek2.JPG[/L]
van hozzá 4-4 rövid és hosszú csavar, a rövidek az adapter felfogatásához, a hosszúak a ventilátorhoz. A termékpalettán [L]http://www.kellytech.hu/hun/cooler/start.htm[/L] oldalon majdnem legalul Kolink termékként CAF0608B és CAF0812B néven vannak feltüntetve, ezalapján gondolom a kisker is megtalálja.

Fellelhetőség szempontjából minden olyan kisker szóba jöhet, aki megfordul a Kelly-technél. A termékpaletta (coolink, kolink, a4tech, enermax, edimax, soltek) alapján a Magicomp ilyen lehet, de szerintem Mistral, Aqua, Mikland és többen is kapcsolatban állnak velük.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) R.F.


R.F.
csendes tag

Itt találtam adaptert: http://www.vizhutes.com/zajcs_fanadapter.htm
(És papst ventit is.)

(#14) rudi válasza R.F. (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

Nekem kicsit szemtelennek tűnnek ezek az árak...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#15) Kelly válasza rudi (#14) üzenetére


Kelly
csendes tag

Nem is a Kelly-ből veszik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.