Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  [Re:] 11 notebook tesztje - 2. rész! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

en toshiba satellite 650 celeron 200ram 8mb video tulaj vagyok. egy eve napi hasznalat, intenziv 3dstudio, photoshop, autocad, flash, web.. etc, altalaban szimultan. a gep mobilitasa, mind prezentacios, mind munkahely /kavezo, agy, asztal, hajo, strand/ szempontjabol messze ertekesebb mint az a par perc amit egy hasonlo aro de erosebb asztali gep nyujtana. a brandrol, a nagyok meg mindig jobban vannak osszerakva ha csak kivulrol is, ami meger egy kis extrat, ha mar egyszer naponta tizszer kibe, stb. persze ebben a mac az ur.
ui: remelem mertek toshibat es dell-t is.

prohardver vendég

(#2) Hactor válasza guest (#1) üzenetére


Hactor
csendes tag

A Toshiba Satellite-t már lemértük. Ha gondolod, nézd meg a cikkeink között. A Dell notebookja még csak most jön, hidd el, megéri megvárni.

(#3) guest


guest
veterán

További érdekes információkat találhattok a www.crito.hu címen, ahol megtalálhatók a legújabb asus notebookok is.

prohardver vendég

(#5) guest


guest
veterán

Nagyon reklámozzák most mindenfele a neten a Gericom Supersonic2 gépét. Ilyen tényleg alacsony kategóriás gépekről is lesz teszt ?
Esetleg konkrétan erről valami infó ?
Gyanusan olcsó a "hús", de nagyon csábító is.

prohardver vendég

(#6) Hactor válasza guest (#5) üzenetére


Hactor
csendes tag

Sajnos ilyen készülék nem érkezett laborunkba.

(#7) guest


guest
veterán

Elég erősen igaz az a Supersonic2 esetében az, hogy olcsó húsnak híg a leve. Az viszont igaz, hogy alacson katagóriás. Akkor inkább már Portocom notebookot mondanám. Gyors hazai szervíz, jó ár, jó teljesítmény. Mi kell még?!

prohardver vendég

(#8) guest


guest
veterán

ASUS A1 boldog tulajdonosa vagyok kb. 3 hete. (Kiválasztását kb. 2 hónapos válogatás és tesztek hajszolása előzte meg.)Intenzív használat mellett csak a legjobbakat mondhatom. Jól átgondolt, tervezett és nem összerakott gép. Élvezett dolgozni vele, igazi társ. 16MB VRAM mellett jó DivX teljesítményt nyújt, nem mnelegszik zavaróan, és hálózatfüggetlen ideje is jó. Hangja kiváló, felszereltsége a tökély. Ha valami fatális nem történik vele (azaz nem romlik el) a jövőben, akkor szerintem az ASUS a legjobb notebook Magyarországon. Szinte az első általam ismert nptebook, ahol a gyár részéről valódi, átgondolt tervezést, teljeskörű (a ház formájától a felhas7ználó igényeiiig) elterjedő odafigyelést tapasztaltam.

prohardver vendég

(#9) Hactor válasza guest (#8) üzenetére


Hactor
csendes tag

A cikk segített a választásban vagy most csak utólag olvastad el?

(#10) guest


guest
veterán

az Asus valóban az egyik legjobb gyártó

nézzetek meg az asusnotebook.hu-t is

tudtátok hogy a Dell, HP, stb, gépeket egy cég gyártja Taiwan-on? (egy másik -kissebb- meg a Portocom és Gericom alkatrészeit)

prohardver vendég

(#11) Yeke válasza guest (#10) üzenetére


Yeke
csendes tag

Az a másik "kissebb" gyártja pls a Toshiba gépek egy részét is.

(#12) zotyesz01 válasza Yeke (#11) üzenetére


zotyesz01
tag

Az lehet, hogy az a "kisebb" gyártja, de legalább a Toshiba tervezte. Bár, ha jól tudom most már az alacsonyabb kategóriás notebookjaikat is saját maguk gyártják.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  [Re:] 11 notebook tesztje - 2. rész! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.