Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia. Érdekes kis cucc. Tudsz esetleg célszoftvert torrenthez és plex szerverhez? (lehetőleg együtt) 4k filmeket letudja játszani?

(#2) pető bá' válasza icemad (#1) üzenetére


pető bá'
őstag

Youtube és/vagy google keresőszavak:

Raspberry Pi Plex
Raspberry Pi torrent

Végtelen mennyiségű videós és írásos anyag is van, ilyen médiaszerver témában meg főleg ;)
Ráadásul PH!-n is van topikja :)

"... and I hope you have a great day!"

(#3) pet007


pet007
aktív tag

Cim eliras vagy direkt hianyzik az s?

(#4) buherton válasza icemad (#1) üzenetére


buherton
őstag

Szerintem nem képes rá. A plex-nek kell a kraft, meg a sávszél és ha még az előbbiből lenne is elég, az utóbbi biztosan kevés lesz. Gondold el a 100 Mb/s Ethernet egy USB eszköz az USB HUB-n. Szerinted torrent mellett a külső vinyóról mekkora sávszél marad kifelé a plex-nek? Főleg egy 4k filmnél.

Rakj össze inkább egy mini-ITX-es szervert, igaz többe kerül, de az biztosan viszi.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#5) icemad válasza buherton (#4) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Közben olvastam a témában, és valóban kevés ez a cucc. Pár hónap múlva nálam aktuális lesz a 4k, azt ez nem tudja.

(#6) t72killer válasza icemad (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A pár hónap eltelt, nem tudom vettél-e már valamit: van a raspberrynek combosabb rokonsága Rockchip alapon szállítással 70$ körül. De ha rákeresel, tucatnyi Pi alternatíva van már, akadnak cortex a72-es magokat is tartalmazók combos grafikával, 4GB RAM-mal, szintén 100$ alatt.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) Márton


Márton
nagyúr

bocs #nemide

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.