Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bingisz


Bingisz
addikt

Jó kis írás!

Annyit azonban hozzáfűznék, hogy a motor maximum az átlagsebességet növeli, de a végsebességet nem. Valamint az M60A1 Patton nem lesz megvehető, a most zajló CW kampányon eredményesen szereplő klánok tagjai kapják majd meg.
Ja és Leopard 2 meg ilyenek nem fognak jönni, a legmodernebb tankok a Leopard 1 és az AMX 30 lesznek.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#2) Cifu válasza Bingisz (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Köszönöm! :)

Egyes esetekben az alap motorokkal nem elérhető a végsebesség, legfeljebb szakadékban. :)

Arra ne végy mérget, hogy nem lesz Leo2 és T-80. A béta idején arról beszéltek, hogy az 1950-es évek elejéig "tart" a játék. Ehhez képest ugyebár már masszívan az 1960-as évekből származó harckocsik is benne vannak.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) Angel1981


Angel1981
veterán

Ez aztán a komoly iromány, elismerésem! :R :R

Arra ne végy mérget, hogy nem lesz Leo2 és T-80.

Szerintem szinte biztos, hogy lesz, ez valahol egy MMO RPG, amit folyamatosan fejleszteni kell, hogy megtartsák a játékosokat!

[ Szerkesztve ]

(#4) Skyhunter válasza Cifu (#2) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Grat az íráshoz, szinte hiánypótló.

Hogy milyen emberek játszanak a játékkal, akiken még te is meglepődsz???? :))

Pár éve egy Samu LE40A656-os LCD-t vettem tőled, emlékszel? :) Milyen tv-d van most? :)

(#5) Cifu válasza Skyhunter (#4) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hogy milyen emberek játszanak a játékkal, akiken még te is meglepődsz????

Például egy szociális intézet 30-as éveiben járó igazgató-helyettes nője. :)

Milyen tv-d van most?

Egy LE-40A659-et használok még mindig monitornak, a nappaliban meg egy LG 55LE5500-as van. Mivel sztereovak vagyok a 3D hidegen hagy, és más olyan dolog nincs, ami miatt azt mondanám, hogy megéri váltani (a "smart" TV-k dolgait nem nagyon tudom/lehet kihasználni, amit meg kihasználnék (pl. Youtube nézés a nappaliban), azt meg csak a méregdrága TV-k tudják normálisan (a Youtube esetén pl. 1080p lejátszást)).

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6) lapa


lapa
veterán

Cifu cikk, ami nem üti meg a mércét... hát igen, itt ilyen magas a színvonal. ez nem sg, hogy összeollózol 3-4 mondatot a siklóról és mindenki elalél tőle. itt egy csomóan már írni-olvasni is tudnak meg minden.

(#7) Cifu válasza lapa (#6) üzenetére


Cifu
nagyúr

Igen, az összeollózás az én színvonalam, tényleg, hogy is nem jutott az eszembe.
Ja, a Haditechnika folyóiratot ne hagyd ki, ott is ez a színvonalam, de sebaj.

BTW az egész onnan indult ki, hogy volt egy kedvcsináló a WoT-ról a Gamepodon, ami kb. 9000 karakteres volt. Gondoltam tudnék én erről többet, részletesebben is írni, és tessék, íme. A többit döntse el mindenki maga....

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8) lapa válasza Cifu (#7) üzenetére


lapa
veterán

szerintem itt talán még többen is olvassák, vagy hogy mondjam szélesebb közönség, mint egy gamepodon a hc gamerek.

(#9) Angel1981 válasza lapa (#6) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de nem értem, mi a bajod vele? :F
Igen, aki már túl van 2000 csatán a WoT-ben, annak túl sok új információ nincs benne (nekem sem volt), de kezdőknek nagyon jól összefoglalja a lényeget - arról nem is beszélve, hogy a terjedelmét tekintve nem kevés munka van benne....

(#10) lapa válasza Angel1981 (#9) üzenetére


lapa
veterán

nem biztos, hogy úgy értetted azt a posztot, ahogy én azt szántam. az, hogy szarkazmus esetleg bazinga mond valamit?

(#11) Midway


Midway
senior tag

És átlőnek a vagonon is. Bugos gagyi ez a játék is. :((

(#12) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Játék....kikapcsolódásnak kiváló.Az írás kitűnő,teljesen rendben van.6000+ ütközet fölött járok,mégis tanultam belőle. :R

Wasabi...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.