Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-25 10:23:34

LOGOUT.hu

Chuwi VI10 32GB/64GB pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36) zizi7229


zizi7229
tag

Jó cikk!

pár hete vettem egy hasonló, igaz nem dualbootos tabot, Lenovo Miix 2 8-at.
A Windows annak ellenére, hogy a környezet rohadtul nem tabra optimalizált, nekem sokkal jobban bejön, mint az android és nem is hiányzik, maradjon a telefonoknál, mert ott verhetetlen sztem....

Egyelőre keresem a megoldásokat olyan dolgokra, ami droidon alap volt(pl itt csak a metro appok mennek lezárt képernyőnél...ez is beletelt időbe, mire rájöttem), aztán a vlc valamiért nálam nem hajlandó hardveres gyorsítást használni, a Oneplus 4k videoja megfekteti, a gyári Windows lejátszó gond nélkül viszi...
Win10 frissités utján került rá, tehát nem lehet tiszta telepítésnek nevezni, de gyors, azt leszámítva, hogy amig a win8-at a jobb használhatóság miatt felskáláztam 125%-ra, és éles maradt a kép, addig itt pl utorrent olyan mosott hogy nem igaz, meg még pár app szintén....

Ami negativum a lenovo tabjába, az hogy a kamera nem akar rendesen menni(win8 nem volt fent addig,. hogy kitapasztaljam, ott is csinálja-e, de win10-en nem jó. Azt csinálja hogy egy-két ujraindítás után a kamera app kékhalálozik, A Lenovo-s CameraMan app pedig nem tölt be, a legfájóbb pedig hogy a KeyLemon(arcfelismerős bejelentkezés szintén nem tud menni, ilyenkor driver ujratelepités egy-két napig megoldja a gondot...de volt hogy ment a kamera, lezárom, feloldom:kékhalál...szerintem ez csak ennek a típusnak a baja, mert sokan irnak hasonlókat, de a lényeg hogy annak ellenére, hogy nagyon tetszik, és a telefonomat azóta alig használom, vannak még betegségei ennek a dolognak...és akkor még arról nem beszélve, amit az Onda egyébként tetszetős tabjairól hallani...Egyébként a Chuwi-t már többen mondták jónak, de a lenovo ugyanannyiért 64 gigás volt, így alapból volt 40 gigám, ugy hogy a recovery part is megvolt

röviden.....

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.