Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) updog válasza futo001 (#31) üzenetére


updog
senior tag

"Hogy a temahoz is hozzaszoljak: mi ezert vettunk hazat erdo mellett. Albiban 2 alkalommal is megtapasztaltuk milyen a hangos szomszed, sajat haznal mar nem kockaztattunk."

Én a 18. Erzsébettelep mellett szoktam járni néha, látom milyen szép fás környezet van arra (ha nem is igazi erdő), pont ezen szoktam gondolkozni, hogy vajon hány évig lesz még ilyen, mielőtt felzúgnak a láncfűrészek.. :(

De hogy valódi erdős példát mondja, a Pilisben is vannak ugye a bányászügyek, random erdőirtások, a budai hegyekben van csomó ilyen természetkárosítással járó ingatlanügy... ha csak nem valami zsákfaluban van az a csendes erdőszéli házad, sajnos nem bízhatsz abban hogy az csendes, erdőszéli ház is marad.

BTW nekem is most már végleges fogadalmam, hogy soha többé társasház (még ikerház se). Vagy a panelban rohadunk meg a családdal, vagy olyan helyre költözünk - ha lesz ilyen - a következő alkalommal, ahol legalábbis a legtöbb dolog kivédhető (mindenre meg úgyse lehet felkészülni).

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.