Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66) Energie X válasza chopin42 (#64) üzenetére


Energie X
őstag

Akkor semmiképp se mutasd be 2 hét után :) Minél idősebb egy csaj annál hamarabb akar apukát a gyerekének vagy nagyon komoly "kapcsolatot,, mert tudja, hogy eljárt felette az idő és nem akar egyedül maradni. Amit írtál ahhoz viszont az kell, hogy lelkileg nyugodj meg, mert amit írtál az elég görcsösen hangzik. Ezt a csajok is észreveszik rajtad, és másképp állnak hozzád. Ezért írtam azt, hogy tisztázd le a lényeget, de ne úgy kommunikáld ahogy írtad. Mindegyik csajnak lesznek hibái, lesznek olyanok akik az előzőre fognak emlékeztetni. Első sorban azt javaslom, hogy a régmúlt sérelmeit vedd górcső alá és gondold végig, melyikőtök mit szúrt el. Amit te, azon tudsz javítani. Amit ő, azt meg semmiképp ne vetítsd az új jelöltre, mert csak megmérgezed a kapcsolatot vagy "ellevést", mindegy hogyan nevezzük és megint negatív tapasztalatod lesz és beindul a végtelen spirál. Az a fontos, hogy ami megtörtént az megtörtént, a múlton nem tudsz változtatni. A jövődön viszont igen, ha kielemzed a dolgokat és elsősorban magadon próbálsz csiszolni. Közben lehet numerát összeszedni. Ha sikerül, a 2.-3. csaj után rájössz, hogy van élet az előzőn kívül és könnyebben is veszed az akadályokat. Csak ne legyél görcsös. Most az a fontos, hogy te legyél boldog, de ehhez ne "asszisztenst, támaszt stb." keress, aki majd feloldja, elégeti a régi rossz tapasztalatokat, hanem magadban tedd rendbe a dolgokat. A netes társkeresésben egyébként nekem sosem volt szerencsém, élőben sem én vagyok a Casanova, de mégis összejöttek numerák.
Most már lehet menni a szabadba, koncertre, pubba. Haverokkal üljetek be dumálni, érezd jól magad egy párszor és kész. Utána ha már tényleg jól elvagy haverokkal pár alkalom után akár meg is szólíthatsz lányokat 1-1 bugyuta kérdéssel. Ha szimpatikus vagy neki válaszol és akár dumálhattok is (csak ne legyél atomrészeg azt, nem szeretik). Ha nem vagy görcsös csak simán jó a kedved többször is tudtok beszélni stbstbstb. Valamelyik csajnál csak sikerül :)

Amúgy teljesen megértelek nekem annyival volt másabb a szitu, hogy nem volt a feleségem, távkapcsolat volt (6 évig! Én lúzer marha!). Sose tudtunk összeköltözni. Maszekoltam meg minden, 1-2 hetente találkoztunk hétvégére. És nekem kellett kitennem, mert nem tudta elmondani az igazat. Addigra meg megteremtettem az első nagy lépést (alapkecó) és újíthattam fel egyedül, költözhettem be egyedül. Amit végigcsináltam a csajért az minden egyes alkalommal 110% volt. A szülei nem komáltak mert pesti vagyok, így indult a dolog. A végén meg el kellett fogadnom (tudtam de mindig meggyőztem magam, hogy nem úgy van mert szeret) hogy csak én dolgozok a közös jövőn ő meg menne ismerkedni. Kösziszépenmarhajófejcsajvagydetényleg! Legalább mondtad volna, ki tudja mennyi évet spóroltam volna meg, mennyi lányt ismertem volna meg :P. Szóval ha nem is úgy ahogy te, én is átestem azon, hogy sokáig vagyok valakivel, küzdök érte és a végén marad a nagy semmi.
Utána minden nőt gyűlöltem. Elérhetetlen voltam számukra. Ez rohadt vonzó volt nekik. Felfedeztem több p**cit, rájöttem rajta kívül is van élet 2.5 évembe telt mire megtaláltam a mostani párom. No Para van remény! :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.