Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Energie X


Energie X
őstag

Tanácsot adnék (megfogadod vagy nem ez a te dolgod): Ne mondd azt, hogy laza kapcsolatot keresel, meg csak el akarsz lenni valakivel. Ez egy kétségbeesett kaparás némi szexért. Legalábbis a nők ezt látják. Akinek pátyolgatásra van szüksége.

- Vagy inkább legyél egyedül kicsit p**ci mentesen amíg lelkileg nem tudod rendezni magad és boldognak lenni nő nélkül (értsd: tényleg boldog vagy pl.: örülsz egy finom fagyinak)

- Vagy ha mindenképp kell valaki akkor azt annyit érdemes letisztázni, hogy még nem ígérhetsz semmit, először nézzétek meg azt, hogy tudnátok-e jól együtt meglenni/működni, a többi kiderül.

Anno én is ezt csináltam. Az lett a vége, hogy 2-3 hétig, 2-3 hónapig el voltam csajokkal. Mindegyiknek annyit mondtam, hogy nemrég vagyok túl egy komoly kapcsolaton, nem tudom, hogy menni fog-e, de megpróbáljuk és kiderül. Ez mellé pedig jófej meg normális voltam. Jó érzés volt, hogy van aki járni akart velem, de volt olyan is akivel meg én, de ő inkább még ment volna szórakozni. Ez egy ilyen buli. Kb 2,5 évig voltam ebben az állapotban.
Ami a fontos, ne ragaszkodj görcsösen amit akarsz, hanem hagyjad hadd történjenek a dolgok. Igazából egy "kapcsolatból" bármikor kiléphetsz, csak amikor véget vetsz neki, el kell mondanod, hogy még nem tudsz normális kapcsolatot kialakítani. Próbáltad de nem megy, mert benned vannak a rossz érzések és nem akarod őt bántani azzal, hogy nem tudsz 100%-ig rá figyelni.
Én így voltam ezzel. A mostani párom segített ezt átvészelni, kitartott mellettem a baromságaim mellett is. És valahogy rávettem magam, hogy újra bízzak valakiben. Jelenleg 5 éve vagyunk együtt :)
Ha esetleg vége lenne, már volt annyi szakításom, hogy tudom, hogy képes vagyok túlélni. Idő az mindenképp kell, ha becsúszik egy kóbor numera egy olyan nővel aki legalább ennyire felkelti az érdeklődésem, hát nem hagyom veszni.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.