Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Ez a nem_valaszolok teljesen alap náluk. Sok akasztanivaló, a többinek meg páran már elküldték a farkukat/zaklatták stb. Nagy számokkal kell játszani és nem felvenni semmit, mert semmi tétje nincs pár sornak. Ez sajnis ilyen, mindkét oldal hibája szerintem. Én házas stádiumban vagyok három éve, előtte a facebook nagyon ment. Most is van egy szemtelenül fiatal kollégám, aki ott írogat, elég jó aránnyal. Társkeresők lehúzások és ugyan azok az emberek vannak ott is, viszont mindig vannak kivételek. Na, azokat megtalálni kell kurva sok türelem.

(#2) Eastman


Eastman
őstag

Mi a célod?

Torna? Reggeli szalonnás-tojás + vacsora az asztalon? Vagy utódnemzés?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

A társkeresőn sok a robot (szoftver), aki beszélget veled. Eléggé rámentél erre a mindenképpen barinőt akarok témára. Én is futottam egy kb tíz éves kört, lett is kapcsolat, meg ez-az, aztán lelassult ez a folyamat.
Szexre sok esetben találok csajt, de 36 évesen már nehezen fogadok valakit a lakásomba összeköltözésre.
Közhelyes, de inkább elgondolkodnék, miért válik a feleséged tőled, nehogy ugyan azokat a köröket fussad. Az a baj az ilyen "mindenképpen csaj kell" megoldásokkal, hogy nem tartósak.

De a sztori jó, kíváncsi leszek a fejleményekre. :)

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Most nézem. A Tinder az havi 6 ezer ft. Képes voltál több tízezret kifizetni ezért?
Nem ítélkezem, csak csodálkozom.

[ Szerkesztve ]

(#5) chopin42 válasza janeszgol (#3) üzenetére


chopin42
őstag

+ többiek
Igazából most főként ismerkedni akarok, SEMMIKÉPP sem évekre elköteleződni, de legalábbis a mindenáron barátnő téma nagyon nincs napirenden. Kb találkozás, ha úgy alakul egyéb örömök, aztán ha minden oké, mehetünk tovább majd. Kialakul. Elég fos időszakon vagyok túl (félig), kicsit kiereszteném a fáradt gőzt.
A költés pedig életem egyik bénázása, de nem baj, emiatt kicsit jobban belelátok a rendszerbe :D
Majd frissítgetem, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.
Ja, 1 év 30k körül volt, nem havi 6k. Így is beleszaladtam tátott szájjal a f@szerdőbe :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#6) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Köszönöm a forrásmegjelölést. Minél lazábban akarod, annál eredményesebb leszel. Persze a kinézet sem egy utolsó, de közel sincs benne a top 3-ban. Amivel jól tudsz érvényesülni(nem aranyásókra való hajtás a cél): Karizma, intelligencia, stílus, duma. Ennyi kell hozzá. Sok sikert.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#7) Eastman


Eastman
őstag

A tágabb témára tekintve én csak azt nem tudom, hogy anno ki ugrasztotta egymásnak, ki tárgyiasította a nőket és a férfiakat és miért. Azt, hogy mikor, azt látom. :U

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) janeszgol válasza Carlytoo (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Azért a saját ingatlan is húzó cucc. Mondjuk a karizma utánra tenném.

(#9) Narxis válasza Eastman (#7) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mikor?

Thanos was right.

(#10) kenwood


kenwood
veterán

Tinderen a test/pofa nagyon sokat szamit.
Amikor en regisztraltam 6-8 like, es 2 match volt 1 honap alatt,szemelyes tali 0.
Haveromnak megmutattam, kiprobalta o is, 3 nap alatt 90 likeot gyujtott be. 2-3 randi,egyikkel kurtak is vegul.
Pedig nem is sportol, csak az arcat birtak mindig is a csajok,eloben sem okozott neki gondot soha.

Nyilvan a like,match keves,ha nem jo a dumad,sose lesz randi, de az a mondas, hogy a ferfi csak egy picit legyen szebb az ordognel, kurvara nem el a Tinderen.
Ok,nem vagyok arcra egy Brad Pitt, de azert nem is nezek ki down korosnak, vagy Steve Busceminek,es a 185/85 is idealis parameter (papiron)

En is megvettem a goldot ( par nap utan bedob egy 50%-os kedvezmenyt,ha addig nem veszel semmi upgradet)..
Nekem az a faj a legjobban, hogy nem csak a jo csajok,de a szazkilos banyaremek se likeoltak. Ezt baromi nehez feldolgozni.
2000 kiosztott likera kevesebb,mint 10 erkezett, az is mind ronda.

Egyebkent a masik oldalrol ami engem baromira zavar :
- Tul kozeli,kizarolag sminkelt arckepek. - Ok azok, akik eloben 20-30 kiloval neznek ki tobbnek,mint a kepen
- IQ, EQ, komoly kapcsolat,kalandorok kimeljenek stb ... - Ezek azok a lusta tetvek,akik meg a2-3 perc beszelgetesre is sajnaljak az idot,behanyjak az osszes vilagfajdalmukat a profilleirasba.

Termeszetesen oket is likeolom azert. Biztos ami biztos :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#11) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ott van pl a Badoo ami még jó lehet , ingyenes és elég sok a valós személy mögötte . Persze mint a legtöbb ilyen oldalon a nők elmondásuk szerint itt is a végzet hercegét keresik mi pedig csak d@gni szeretnénk :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#12) Eastman válasza Narxis (#9) üzenetére


Eastman
őstag

Valamikor az 1920-1950-es évek között az "izmusok" és kép-mutatások erdejében.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) Poultier


Poultier
tag

Húú, szinte ugyanez a szitu volt '19 elején, szintén Baranyába tértem "haza" ideiglenesen. Fáradt gőz kiengedésére inkább célzott szolgáltatást nyújtó oldalon keresgélnék, olcsóbb és sok felesleges körtől megkíméled idegrendszered. Ha tényleg párt keresel, +1 a Badoonak, ott ismertem meg a mostani feleségem, akivel már meg is született a poronty.
Önvizsgálatot tartani nem hülyeség, de a gyökeres változásban nem hiszek, a zsákod foltját könnyebb lesz megtalálni, mint önmagad "megerőszakolni"! :R

(#14) chopin42 válasza Poultier (#13) üzenetére


chopin42
őstag

Nahát :D
Amúgy én annyira nem változnék, most úgy érzem, ez a 7,5 év megedzett abban, amiben kellett, jellemben biztosan. Ha ronda vagyok, akkor pedig az vagyok, de ez a nőknél annyira szubjektív, akire a fél egyetem bukott annó, a máik fele szerint ronda volt. Mondjuk egy pózer paraszt, én meg nem :D
Az életem szépen elrendezem kalandjaimat megírom, próbálok anyagilag egyenesben maradni.
De ami kicsit zavar, hogy nincs jogsim, és valamiért az jön le, hogy e nélkül egy ember manapság szart nem ér.
Az mindegy, hogy a munkahelyem 10 perc gyalog, olyan helyen lakom, hogy 10 perc a pláza, penny, spar, müller, mömax stb...gyalog. Házhoz hoz mindent a futár, az évi egy látogatást a családhoz pedig elviszi a vonat is. De ugye a "kicsitsenagyelvárásokkal" rendelkező 99% szereti, ha viszik a kis popóját, főleg, ha ezt egy modern én stílusos verda segíti. Úgyhogy zsíros kenyér a kézbe, és valahogy kiszenvedem, utána már "csak" egy megfelelően stílusos használtautó kell.
Ez is megy majd a folytatásba :D

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#15) PuMbA válasza chopin42 (#14) üzenetére


PuMbA
titán

"Az mindegy, hogy a munkahelyem 10 perc gyalog, olyan helyen lakom, hogy 10 perc a pláza, penny, spar, müller, mömax stb...gyalog. Házhoz hoz mindent a futár, az évi egy látogatást a családhoz pedig elviszi a vonat is. "

Ez ok, de mást is kéne csinálni néha ezeken kívül. Sok helyre nem tudsz elmenni vagy körülményes a csatlakozás. Én is úgy gondoltam sokáig, hogy minek autó, van tömegközlekedés, de valójában kinyit egy világot az autó, ahol nem kell aggódnod, hogy mikor megy az utolsó vonat, van-e csatlakozás, meddig maradhatsz és hasonlók.

"egy megfelelően stílusos használtautó kell."

Stílusos vagy amire nem kell sokat költeni? :) Nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#16) Somatom válasza chopin42 (#14) üzenetére


Somatom
veterán

Így már értem a 100Km -es "problémát". Igen, az autó más dimenziót nyit.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) P41N válasza chopin42 (#14) üzenetére


P41N
senior tag

Az a helyzet, hogy az autó és a jogsi manapság már olyan alap dolog mint az érettségi :D

Amúgy meg, ha eddig meg voltál autó nélkül, akkor ezután is meg leszel. Ilyen csájék miatt meg szerintem nem érdemes lerakni (persze ez saját döntésed).

[ Szerkesztve ]

(#18) UnA válasza kenwood (#10) üzenetére


UnA
Korrektor

"Ok,nem vagyok arcra egy Brad Pitt, de azert nem is nezek ki ..."

Ha ott is ugyanezt a profilképet használod, akkor nem sok reményt fűznék az ismerkedéshez... :)

(#19) Kisgépkezelő válasza PuMbA (#15) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Egy olyan világot is kinyit az autó, amiben azon aggódsz, hogy kimegy e az az egy-két-három sör mire megint volán mögé ülnél. :D

(#20) chopin42 válasza P41N (#17) üzenetére


chopin42
őstag

Na ja, csak valahogy egyre égetőbbnek érzem, meg ahogy írták páran, a világ az autókra épül. A tömegközlekedés (pláne itthon) lassú és szar. Tele öregekkel télen nyáron (nem feltétlen velük a baj, hanem azzal, hogy korlátlanul és bármelyik napszakban ingyen utazhatnak).
#15 PuMbA Amit majd a keret enged. Az is röhej, hogy a használt autó is olyan mint a lottó, bármikor lerohadhat, végleg. Ezért is nem léptem meg, de nem fogom megúszni...

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#21) szaszyka


szaszyka
senior tag

Mit keres még mindig a volt nej a lakásodban?
[link] :DD

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#22) PuMbA válasza chopin42 (#20) üzenetére


PuMbA
titán

Ha van lehetőség, bevizsgált (pl. joautok.hu) vagy hozzáértő emberrel vedd az autót és nem lesz gond. Vétel előtt át kell nézni a motortért beindítva meg felemeltetni és az alját is és így nem érhet meglepetés, hogy lerohadna, ha minden stimmel és nincs széthajtva.

[ Szerkesztve ]

(#23) Stonerice válasza chopin42 (#5) üzenetére


Stonerice
őstag

Szia. 30k ért badoon lifetime előfizetést adnak. Bár vannak furcsaságok ott is. Párbaállás akad. De a többség csaj a "sziáig" hajlandó ismerkedni. Itt ilyen előfizuval match nélkül nem lehet irni. Van egy másik réteg aki matchelés és üzenet után sem reagál! .
Minnél inkább 30 év közelébe szűkítem az életkort annál inkább csak elhízott nőket dob az ajánló. Nem hiába vannak tele a hírek azzal hogy elhízott nép a magyar. Távolság nem igazán érdekel. Ha valaki motivál és érdeklődik , hajlandó valami újba belevágni illetve megfelel annak a pár kritériumnak amitől hosszútávú lehet egy kapcsolat . Persze a bizalom az később lesz !
Androidra a you love
ot lehet ajánlani ,vagy más néven bloom és sok más implementáció más néven fut ebböl az adatbázisból. Vannak egy hetes ingyen promók. De itt lehet irni bárkinek. Kedveléseket megnézni viszont nem lehet csak ha előfizető vagy.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#24) Stonerice válasza chopin42 (#14) üzenetére


Stonerice
őstag

Én elvből nem rakom le a jogsit. Amig nincs saját kecóm addig nem szeretném még egy kútba önteni a pénzt. Autóban pedig nem lehet lakni. Kivéve ha lakóautó ugye. De villany és egyéb komfort az úgy nyűgösen megoldható. Pláne telek nélkül.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#25) D1Rect


D1Rect
félisten

Tinderezni egyszerű: csak szépnek kell születni.

(#26) chopin42 válasza D1Rect (#25) üzenetére


chopin42
őstag

Ja. Csak ugye az egy relatív dolog, másrészt komoly gondja van sokaknak az önértékeléssel/elvárásokkal: mind a kettő erősen túloz. Én elszórakozgatok, majd lesz ami lesz. A céljaim kitűztem, meg is valósítom őket.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#27) doc


doc
nagyúr

Egy darabig en is toltam 2 eve, volt is par talalat, nehany randi, olyan is amibol khm... "lett is valami", bar hosszu tavu kapcsolat nem.
A randivonal.hu-t is kiprobaltam, ennek van tok jo mobilos appja es browserbol is megy, sokkal normalisabb, kulturaltabb mint a tinder, itt sokkal tobb infot tudsz adni/kapni, nem annyira 'impulzusvasarlas' jellegu. Itt is volt tobb 'talalat'. Az egyikkel lassan 2 eve egyutt elek :D Pedig egyikunk sem igazan akart meg kormoly kapcsolatot, de nagyon megtalaltuk egymast.
Szoval nekunk bejott, szerintem probald ki Te is :)

(#28) Somatom válasza doc (#27) üzenetére


Somatom
veterán

Jó ilyen sikerstory -kat is olvasni. :C

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#29) chopin42 válasza doc (#27) üzenetére


chopin42
őstag

Rendben, majd egyik fejezetben beszámolok róla, ha lesz ;)

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#30) Soderes


Soderes
aktív tag

Szerintem ilyen helyeken nagyon ritka, ha találsz valami normális nőt.

Én a te helyedben pl. először itt néznék körül IT Cafe-n vagy Fb ismerőseid ismerőseinél. Rá írsz néhány csajra aztán majd lehet lesz valami. Több az esély rá.
Be kell vállalni.

Én az élettársam az egyik torrent oldalon ismertem meg. Ott volt moderátor.

Távolság nem probléma. Randiztam én már Szabolcs Szatmár-i csajjal is. Úgyhogy én Pest megyei voltam.
És nagyon rajongott értem a csaj, hogy én ilyet betudtam vállalni. :)

Ha nincs kocsid, akkor mit szólsz a motorhoz?
Olcsóbb, könnyebb megtanulni és buknak rá a csajok. (A robogó nem motor)

Ha bármelyik dolog bejön, akkor a tiszteletdíjam egy rekesz sör. :D

[ Szerkesztve ]

(#31) e-newsee válasza Soderes (#30) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem csak kocsija nincs, hanem jogsija sem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#32) chopin42 válasza Soderes (#30) üzenetére


chopin42
őstag

Közben beszéltem haverral, és a jó motor olyan drága mint a jó autó, drága fenntartani, télen használhatatlan, sokkal kevésbé sokoldalú. Marad az autó max eladom a vesém. :DD

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#33) D1Rect válasza chopin42 (#32) üzenetére


D1Rect
félisten

Tudják ezt a csajok is. ;]

(#34) doc válasza Soderes (#30) üzenetére


doc
nagyúr

"ilyen helyeken nagyon ritka, ha találsz valami normális nőt" - ezt jellemzoen azok mondjak akik sosem probaltak, vagy irrealisak az elvarasaik.
Teny hogy sok olyan van akivel nem erdemes foglalkozni, de van azert boven normalis is. Meg van rengeteg akinel nem feltetlenul erdemes hosszu tavu kapcsolatban gondolkodni, de nehany hancurozasra jo :D Ezert jok azok az oldalak ahol van info, adatlap, abbol leszurheto hogy ki az akivel nem kell sok jora szamitani.

A randijaim jellemzoen tok normalis csajokkal voltak, talan egy volt akinek azert volt egy kis 'zizije', es hosszu tavra biztosan nem mukodtunk volna egyutt (de azert volt par kellemes hetunk egyutt :D). Az mar mas kerdes hogy nyilvan nem mindenkivel van meg a szemelyes osszhang, de szerencsere van mibol valogatni :)

El kell donteni hogy mit keresel, ha csak kalandozni akarsz, nem kellenek hatalmas elvarasok, ha hosszu tavra tervezel, akkor azert vannak mas szempontok. Erdemes peldaul onmagadat adni, ha probalsz mas lenni mint aki termeszetesen vagy, az idovel ugyis kibukik.

Az auto erdekes kerdes... Ha nincs, azzal azert sokmindentol elvagod magad, erosen limitalja peldaul a bevallalhato kozos programokat. Ha a csajnak van jogsija es autoja, akkor ez kevesbe problema, de felmerul a kerdes hogy miert nincs? Nyilvan meg lehet ezt ertelmesen indokolni, es jo esetben a masik meg is erti. De sok noben megvan az a gondolat hogy ha X evesen nincs sajat autod/hazad/akarmid, akkor mit ertel el az eletben? 20 evesen ez meg nyilvan nem gond, 40 evesen azert mar jogos kerdes lehet.

A motorozast, foleg ha autot nem vezetsz, egyaltalan nem ajanlom elsore. Egyreszt SOKKAL nehezebb motort vezetni mint autot, utassal teljesen mashogy viselkedik, raadasul friss jogsival ket evig nem is vihetsz utast, szoval nem vagy elorebb, legfeljebb "menozni" lenne jo. (Mondom ezt ugy mint sok eve aktiv motoros, amugy magat a motorozast abszolut ajanlom es imadom, de a te szituaciodban szerintem nagyon rossz otlet)

[ Szerkesztve ]

(#35) e-newsee


e-newsee
addikt

A társkeresésben nem tudok tanáccsal szolgálni, sose voltam jó benne, feleségem is a munkahelyemről lett.
De!
Jogsi az viszont manapság tényleg kell. És nem azért, hogy a csajok seggét hurcolászni (bár néha arra is), hanem amint bejön egy negyedik változó a lakás-munkahely-boltok közé, egyre nehezebb lesz megoldani kocsi nélkül. Arról nem beszélve, hogy a munkahely sem mindig örök.
És igen, manapság valahol jogos elvárás egy jogsi. Kvázi egzisztenciális kérdés. Pasinak, nőnek egyaránt. Ilyen lett a világ.
De próbáld magad kívülről nézni, ahonnan mi is látunk! Az ismeretlen nők is kb annyit látnak, mint mi innen, vagy még annyit sem: Adott egy 30-as pasi, egyetemmel a háta mögött, munkahellyel, lakással. És nem tudott még megcsinálni egy jogsit?? Ééés... ennyi. Tudom, hogy sz@r hallani, de egy idegen, aki mondjuk hozzád hasonlóan csak ismerkedni akar, aztán majd meglátja mi lesz, az kb eddig jut. Lesz egy első benyomása, kialakít egy előítéletet (mert az mindenkiben van, kár tagadni), és lehet, hogy arra jut, hogy nem biztos, hogy megéri neki bekockáztatni akármennyi időt is az életéből.
Arról nem beszélve, hogy igen, viszi a pénzt egy autó, de később sokszorosan meg tud térülni. Nem feltétlenül anyagilag, hanem időben, kényelemben, rugalmasságban. Feleségem a jogsiját pl a menyasszonytáncból fizette. De mondtam neki, hogy ha nem elég, akkor is lesz jogsija, mert kell. Hol térült meg a befektetés? Pl. a lombik alatt többször ment egyedül 80km-re konzultációkra, vizsgálatokra, stb. És délutánra visszaért a munkahelyre, nem kellett ledolgoznia semmit. És nekem sem kellett csak azért kilépőznöm, majd ledolgoznom, hogy elvigyem. Mindezt tömegközlekedéssel megoldani? Bele sem merek gondolni. Ezen kívül, mióta a gyerek megvan, nem is merem megszámolni, hányszor nyúlta le a kocsit, mert épp ő ért rá bölcsibe vinni/hozni, mamákhoz cipelni, stb, amikor én nem tudtam lelépni melóhelyről, vagy bármi más miatt. És ez még csak a gyerek, de lehet egy lakásfelújítás (alapanyagokat megvenni, hazavinni, stb), egy kirándulás, egy rokonlátogatás. És igen, a poénok tárgyát képező pia dolog sem mindegy. Ha az apósékhoz megyünk, és az én szülinapomon köszöntenek, akkor miért én vezessek, ha az asszonynak is van jogsija? Ugyanez fordítva is természetesen.
Szóval összefoglalva, te most baromi szerencsés helyzetben vagy, hogy nincs szükséged kocsira, de ez kb. egy olyan kényes egyensúly, mint egy szabályozott atomreaktor. Leegyszerűsítve, egy komolyabb kapcsolatban (amit nyilván te is szeretnél előbb-utóbb), kb elengedhetetlen a jogsi és egy autó.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#36) Somatom válasza D1Rect (#33) üzenetére


Somatom
veterán

De, van amelyik többet is tud. Egyik cimborámnak van egy EVO blokkos, Softail Harley -ja. Mindíg több jelentkező volt az utas státuszra. Még az én csajom is megkért, hogy egyszer hagy utazzon vele, mert azt neki ki kell próbálnia. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#37) UnA válasza e-newsee (#35) üzenetére


UnA
Korrektor

OFF: pedig nekem sikerült megoldani ezt a kérdést autó nélkül, a gyerekek megnőttek, és még a rokonokat is látogattuk a tömegközlekedés segítségével (nem is közelre). :)

(#38) doc válasza UnA (#37) üzenetére


doc
nagyúr

2021-ben? (a kerdes nyilvan koltoi)

(#39) PuMbA válasza UnA (#37) üzenetére


PuMbA
titán

Ha vasúti fővonal mellett van a helység, akkor pofon egyszerű, de ha olyan kis faluról van szó, ahova pl. nem is megy vonat, akkor már nehezebb, mert az átszállásokkal / várakozásokkal 5 óráig is utazhatsz úgy, hogy autóval letudnád 2,5-3 óra alatt :)

[ Szerkesztve ]

(#40) chopin42


chopin42
őstag

Azért örülök, hogy egész komoly "eszmecserécskék", beszámolók, tanácsok születnek a poénnak indult blogomban. :K Komolyan, azt hittem, elolvassa majd 3 ember, születik 2 hsz, pl csajozási tippek #1: ne legyél ronda és hasonlók. 1 hét telt el. Láttam egyet s mást. Van ugye a Tinder, meg lett Facebook, illetve Badoo is. Utóbbi a legviccesebb, a 2. részletben főleg ezekről fogok írni. :C Maradjunk annyiban, hogy a kínálat a 2000-s évek eleji telefonokkal fotózott, többszörös gyerek/túlsúly/elképesztő rosszarcok/haverom anyja -20 évet tagadva a korából, stb... ;]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#41) koshmar válasza PuMbA (#39) üzenetére


koshmar
őstag

Igy van! Én Debrecentől 45km-re élek, vasútállomás itt eleve nincs (10 km-re van a városban, de ott is csak óránként 1 megy), ha pl. Nagykátára megyek (Pest megye), az egy jó 4,5 órás út, P.ladányig busz, ott vársz a vonatra, Szolnokig elmész, le a vonatról, vársz 30-40 percet (mert ha csak 5 percet hagysz, szinte kizárt, hogy elérd a csatlakozást), és onnan megint 1 óra Nagykáta.

A csatlakozást/várakozás a legrosszabb.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#42) chopin42 válasza koshmar (#41) üzenetére


chopin42
őstag

Anyám szolnoki, de ott jó a tömegközlekedés, sok vonat jár Pest felé. Mert ugye az létezik csak :D

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#43) koshmar válasza chopin42 (#42) üzenetére


koshmar
őstag

Azt elhiszem.. Szolnoktól közvetlenül megy a Keletiig/franctudjáig. :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#44) kenwood válasza chopin42 (#40) üzenetére


kenwood
veterán

Az egyetlen igazan jo tipp az,hogy erdemes jol kinezni :D
90 likebol akkoris lesz valami, ha otig nem tudsz elszamolni,es bunko vagy.
2-3 likebol pedig szinte eselytelen, hogy a csaj is jofej lesz,es o is annak tart teged.

Ez persze csak az online reszre vonatkozik.
Ha a haveri tarsasagban megjelenik egy holgy , akkor sokkal tobb eselyed van megmutatni mi van belul, nem csak egy leszel a szaz profilbol,amit 2 perc alatt atlapozgat.
De meg egy szorakozohelyen is van eselyed az elso benyomason valami jo dumaval javitani.
Online ha nem tetszik a keped,repulsz is a kukaba.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#45) koshmar válasza kenwood (#44) üzenetére


koshmar
őstag

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#46) carl18


carl18
addikt

Én is felnéztem pár nettes társkeresőre, de sok autómatikusan generált üzeneteket csinál és úgy állítja be hogy te, "Looser Fizet ha látni akarod mit írt" És ilyen top model csajokat rak ki profilképnek.
Azért elég undorító dolognak tartom azokat lehúzni aki társat keres, és komolyan elég drágák még a előfizetések is.

Szerintem a mai világban a legnehezebb csajt találni, társkeresőn is volt pár aki vissza írt első kérdés.
Van házzad? Kocsid? Mennyit keresel? Gyorsan a lényegre tért.

+ manapság az internet korábban ha sok instagram kövelőd van vagy influenszer vagy könnyen fogsz valakit talál.

Esetleg 20-40 közötti nők akik szültek és egyedül maradtak azok szoktak még "potapát" keresni és bárkinek vissza írnak mert hát az eredeti "Fuck Machine" nem vált be csak a gyereket tudta odaverni....

Nos én leírtam röviden pár év alatt a tapasztalatom! :D

Ja volt több találkozom is és igen egy profilképen hiába nézz ki jól a csaj, Élőbe megszólalt dikk szia.
Mondtam egy Viccett! Reakció Jááááááááááááááááá, dikkmáááá

Sajnos ez meg olyan amit én nem tudok túlerálni hiába a szép a csaj :D

Az soha nem marad egyedül aki jól nézz ki, mert azokra tapadnak a nők. De szerintem manapság az átlagos kategória az ember akkor nehéz társat találni.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#47) koshmar válasza carl18 (#46) üzenetére


koshmar
őstag

Csak ennyit füznék hozzá:

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#48) doc válasza carl18 (#46) üzenetére


doc
nagyúr

Nálam alap hogy aki nem tud helyesen írni az anyanyelvén az felejtős... Nyilván nem zavar egy-egy vesszőhiba vagy elgepeles, de mikor minden második szót tud helyesen leírni (már ha egyáltalán...) az engem hagyjon békén.
Ez remekül kiszűri például a jáájdikk kategóriát :)

(#49) Somatom válasza doc (#48) üzenetére


Somatom
veterán

Miért, tulképp hogyan kell helyesen írni?
Dikmá?
Dikkmá?
Dikk mán?
;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#50) doc válasza Somatom (#49) üzenetére


doc
nagyúr

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.