Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Indulás... :U

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2) hodostamas válasza CHIPman (#1) üzenetére


hodostamas
addikt

Futár céggel van a baj, sok embert fel sem hívnak hogy na megyünk a telefonért, csak beállítanak.. 0 kommunikáció van általában. Nem tudom miért nem egy normális futárcéggel szerződtek le :(

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

/asztalverés

de ezt asszem írtam fb-n is neked

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) CHIPman válasza hodostamas (#2) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A szerviz se látja a megrendelésemet, a futárcég meg jöhetett volna két napig, ott ült mindig valaki a megadott címen a telefonnal a kezében.
Csizmi: Hol verjem az asztalt? Az ország másik végén a Samsung főnökének, vagy a szerencsétlen helyi szervizesnek, akinél még esélyem is van, hogy javíttassam?

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#5) hodostamas válasza CHIPman (#4) üzenetére


hodostamas
addikt

Kaptál e-mailt hogy leadtad a futárigénylést?
Én annó kaptam egy mailt emlékeztetőbe hogy mikorra várhatom a futárt kb.

(#6) CHIPman válasza hodostamas (#5) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem hát, de sokat nem értem volna vele, ha előre tudom, hogy kapnom kell, mert nem voltam itthon. Ha akarták volna, akkor is húzták volna az időt 19.-ig.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#7) lkereki válasza CHIPman (#6) üzenetére


lkereki
tag

Összességében az ilyen "apróságok" miatt döntöttem úgy, hogy nem kell több Samsung termék. (Bár sanszos, hogy a többi gyártó sem különb.)
Esetleg fogyasztóvédelemnél nem próbálkozol?

OnePlus 8 Pro 12+256 Gb

(#8) CHIPman válasza lkereki (#7) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mi alapján? Egy darab bizonyítékom sincs, az a mail meg maximum arra jó, hogy látsszon, hogy nem írtak vissza...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9) Weißturul


Weißturul
senior tag

Kb. ugyanez történt annk az XBOX-ommal...
Hát nem kereken három nappal a gari lejárta előtt pörgette ki a 3ledet?!
Még aznap hívtam a szervízt, hogy jöjjenek érte. A gari lejártának napján itt is voltak érte, napra pontosan egy hét múlva visszakaptam. Naná, hogu nem javították meg :W Hívtam a szervízt megint, elmondtam a panaszom, rendszerben meg is nézték, hogy mi a nagy harci helyzet. Közölték, hogy a szerviz nem javította meg a terméket. Ha nem mondják észre se veszem :U Mikor rákérdeztem, hogy miért azt felelték, hogy ezt ők nem mondhatják meg. "Már, hogyan a francba nem tudhatom én meg, hogy miért nem lett gariztatva az én készülékem?" "Erre nekünk nincs felhatalmazásunk, ha óhajt élhet panasszal a szervíz felé". Még szép, hogy éltem, de kissé erotikusan álltak a kevelemre (b@sztak válaszolni).
Hát ennyit a világ legnagyobb cégeiről :W :W :W

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#10) h1n1_900


h1n1_900
senior tag

Hát ezért nem 2nappal a gari lejárta előtt kell észbekapni :(

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#11) JNashville


JNashville
senior tag

Fura történet, nekem eddig Samsunggal voltak a legjobb szerviztapasztalataim.

Egyébként naiv, és nem naív.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#12) CHIPman válasza h1n1_900 (#10) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Netán biztosított volna valaki nekem előbb másik készüléket? :C Egyébként ne mondd el senkinek, de vasárnap még bőven három nap volt, és ha igaz lett volna, amit írnak(következő munkanapra jön a futár, egy munkanap alatt megjavítják, másnap visszahozzák), akkor még pont beleestem volna, mert 19-én nem reggel 0:01 perckor vettem.
És egy 136 ezres telefonnál nehogy már gond legyen ez a két nap, b@sszameg.

JNashville: Nekem a Fujitsuval, érdekes módon... Kár, hogy már nem gyártanak telefont, simán azt vennék. A "naiv" dolgot meg tudtam, csak a chrome nem húzta alá, gondoltam mindkettő helyes, nem volt már erőm átírni. :D :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13) h1n1_900 válasza CHIPman (#12) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Csak akad valami telefon... :U
Szívás sajnos... Nekem még májusig garis de lekopogom eddig semmi baja szerencsére.

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#14) CHIPman válasza h1n1_900 (#13) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Volt oka, hogy nem küldtem vissza eddig. :K

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#15) baluka26


baluka26
veterán

Ne harapd le a fejem, de szerintem Te hibáztál.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16) Vic61 válasza baluka26 (#15) üzenetére


Vic61
senior tag

Tanulságos...sok okosságot lehetne utólag írni, hogy miben hibáztál, de azé a Samunál sem semmi, ahogy hozzáállnak a témához...Én a helyedben nem hagynám annyiban, a történteket levél formájában megírnám egy Samu fejesnek, a történet médiában történő megjelentetését, és az azzal együtt járó negatív ingyenreklámot, valamint a fogyasztóvédelmet megemlítve...hátha... :F

Samsung Galaxy Fold

(#17) Drenadar


Drenadar
veterán

Szerintem meg írd le az esetet és ne a Samsung Magyarországnak írd, hanem az anyavállalatnak panaszként. Ez sok esetben megoldás tud lenni :)

Bocsi, nem olvastam el a teljes bejegyzést nagyon zavaró számomra a tördelés hiánya.

(#18) baluka26 válasza Vic61 (#16) üzenetére


baluka26
veterán

Valószínű írta a garanciafutárnál, hogy csekkold az emailedet, hogy biztos el lett küldve.
Mert így, hogy nem tudod bizonyítani, hogyan kellett volna látnia a Samu-nak az egész történetet?..

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19) sajtee


sajtee
senior tag

Na, megjött a story :D Nekem elromlott a samsung monitorom. Bár szlovákiában gyártották..., ezért nem csoda, na szóval én sztévertem ököllel meg baseball-ütővel :D

(#20) kutkut


kutkut
addikt

Durva... :( Nem tudsz reklamálni a szervizfutárnál, hogy miért nem jöttek ki? :F

Meizu MX3 32GB

(#21) alibaba78 válasza baluka26 (#15) üzenetére


alibaba78
őstag

Mar miert hibazott volna? Ha a garanciaido 30-an jar le, akkor kutya kotelessege a cegnek aznap 23:59:59-ig beerkezett panaszt garanciaban ugyintezni. Szerintem itt el lett sunyulva a dolog, mint ahogy weiszturul eseteben is. Nemcsak a javitas jarna, de most mar karterites is.

(#22) baluka26 válasza alibaba78 (#21) üzenetére


baluka26
veterán

Arra gondolok, hogy biztosan el lett-e küldve a megrendelés a garanciafutárnak. Mert ha se visszaigazoló email, se semmi nyom, akkor sanszos, hogy valahogy elkavarodott.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23) Mr.Csizmás válasza baluka26 (#22) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagy @futárcég - outlook - inbox - 1 new message - del gomb....problem?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#24) baluka26 válasza Mr.Csizmás (#23) üzenetére


baluka26
veterán

Visszaigazoló email?
Valaki rendeljen már garifutárt, aztán nézzük meg, hogy mit ír az elköszönő képernyő. Ha oda van írva, hogy csekkold az emailedet gyökér, akkor nincs miről beszélni.
Ha NINCS ott, akkor visszavontam mindent

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#25) alibaba78 válasza baluka26 (#22) üzenetére


alibaba78
őstag

Az eredeti uzenetedhez visszakanyarodva, akkor sem o hibazott. Amiben pedig 100%-ig biztos vagyok, hogy az az email nem veletlenul kavarodott el. :(

By the way, ha lett volna 1 joindulatu ember a cegnel azok kozul, akikkel beszelt, akkor az utanajar, es nem csak lepattintja. A szabalyok mindig az ott dolgozoktol fuggnek.

[ Szerkesztve ]

(#26) Mr.Csizmás válasza baluka26 (#24) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem kell rendelni, mailer-daemon szól, ha nem kézbesíthető.

emailt nem szokás csak úgy elkeverni, mint a pikk ászt a kártyában :((

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27) JNashville válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


JNashville
senior tag

+1

Azért 2011-ben ekkora cégnél elkavarodott mailre hivatkozni több mint kínos.

És ezt szerintem minden cégnél tudják. Velem is volt már olyan, hog megrendeltem valami vázát egy kis netes designcégtől, és kb. két hétig annyit se válaszoltak, hogy kukk, aztán pont akkor, amikor már majdnem tárgyatalan volt, felhívott a cégvezető csaj, hogy iszonyatosan sajnálják és elnézést kérnek, megkérdezte, hogy aktuális-e még a rendelés és még asszem fájdalomdíjként kedvezményt is kaptam. Szerintem a legtöbb cég ilyenkor, amikor rájön a hibára, max. egy vállvonással elintézi a dolgot.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#28) Mr.Csizmás válasza JNashville (#27) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"nagyobb" cég is, máv-al jártam úgy, hogy neten rendelt jegyet nem tudtam átvenni az automatából, mert behalt (akkor kezdték a próbaüzemet még csak), úgyhogy pénztárban vettem jegyet, és megírtam az egész sztorit mailben nekik.

2 hét múlva az 1800 ft-nyi jegyemért kárpótlásul küldtek 2000 ft-nyi kupont :)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A samut amúgy a cordonba vitték volna? Mert ha igen akkor gar ide gar oda szar lesz.

(#30) CHIPman válasza Kolondrum (#29) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem tudom, mi az, gondolom a Tele**xosok csinálták volna, ha már oda irányítottak.
baluka26: Ott hibáztam, hogy voltam olyan hülye, hogy a gyári garira kiadtam +20k-t, amikor boltival kb ugyanennyit értem volna. A mail check meg nem volt odaírva. Az volt, ha jól emlékszem, hogy kollégáink felveszik önnel a kapcsolatot, de mivel egyik megadott adat se a sajátom volt, hanem azé, aki otthon csücsült ez miatt, nem tudtam utánajárni., 10 percenként meg nem fogom felhívni ezért. Hétfőn meg már mindegy volt, netközelben se voltam. Ha a szervizes kedden megemlítette volna, hogy 0,5% esély van arra, hogy elkeveredett a megrendelésem, akkor leadom még egyszer. De mivel biztosított arról, hogy semmi nem lesz a garimmal, ne aggódjak, így nem csináltam semmit. És ezen vagyok fennakadva, nem azon, hogy esetleg először elkeverték-e, avagy sem.
Holnap viszem a szervizbe, és ha visszahozatal után nem kapom meg a fél év garit(vagy nem javítják az összes hibát), akkor megyek feljebb.
szerk.: A szervizes neve megvan, szerintem elhívom még mielőtt elviszem szervizbe, hogy ugyan írjon már valami szösszenetet a mailemre.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#31) JNashville


JNashville
senior tag

Ez a Teleakármi kft. egyébként nem egy budaörsi szerviz/cég? Náluk jártam kint, amikor az i8510-emmel szívtam.

Na, az is egy szép történet volt...

[ Szerkesztve ]

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#32) CHIPman válasza JNashville (#31) üzenetére


CHIPman
nagyúr

De, az...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#33) Kolondrum válasza CHIPman (#30) üzenetére


Kolondrum
félisten

A bolti gart kerüld el én azt mondom. Gyártói sem jó minden esetben, de inkább arra felé húzzál.

(#34) Dhampir válasza Kolondrum (#33) üzenetére


Dhampir
félisten

+1 a gyártóira! :K

Viszont ő azt írta, hogy gyári garival vette:

"Ott hibáztam, hogy voltam olyan hülye, hogy a gyári garira kiadtam +20k-t, amikor boltival kb ugyanennyit értem volna." [link]

[ Szerkesztve ]

(#35) wandor0930


wandor0930
aktív tag

sztem fogyasztóvédelemhez is mehetsz, hisz arról tudsz bizonyítékot szerezni hogy napokig kapcsolatban voltál a céggel ill. a szervízzel.(sőt a cégek sokszor rögzítik is a beszélgetéseket)

(#36) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Friss, ropogós update. :)

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#37) Dhampir válasza CHIPman (#36) üzenetére


Dhampir
félisten

Hidd el, segíteni fognak! Légy pozitív. :K

(#38) JNashville


JNashville
senior tag

Na, csak jóra fordul a történet. :)

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#39) darál0w


darál0w
Jómunkásember

na akkor még változhat a véleményed...:)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#40) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Eddig semmi, elvileg fél 5-ig dolgoznak, még egy óra van vissza. Rejtett számról hívott a tag, szóval mindenképp neki kell hívnia, én nem tudok érdeklődni.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#41) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Update.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#42) JNashville válasza CHIPman (#41) üzenetére


JNashville
senior tag

Visszahívott? Jah most látom csak, amit írtál a végére. :)

[ Szerkesztve ]

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#43) darál0w válasza CHIPman (#41) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

bíztato.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#44) Weißturul


Weißturul
senior tag

"az nem jack, hanem rendszercsatlakozó demindegy"
uristn :D :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#45) sajtee


sajtee
senior tag

Azért ez korrekt volt tőlük, még ha kicsit csúszva is.

(#46) Dhampir válasza sajtee (#45) üzenetére


Dhampir
félisten

Bizony, bár kissé elfogultnak tűnhet, de véleményem szerint jelenleg a Samsung a legjobb cég. Odafigyelnek a vásárlóikra, és magas színvonalon biztosítják a terméktámogatást. :K

(#47) Weißturul válasza Dhampir (#46) üzenetére


Weißturul
senior tag

Mondjuk én a T-Mobile-ra raknám le a voksom :D De ha gyártó akkor IBM Lenovo.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#48) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Update3...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#49) kutkut


kutkut
addikt

Vidd vissza... :((( Mármint a szervizbe. :R

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#50) darál0w


darál0w
Jómunkásember

vissza és asztalcsapkodás.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.