Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Karma


Karma
félisten

A Rezzel jatszottal?

“All nothings are not equal.”

(#2) Timyyy


Timyyy
őstag

Az első videóban 35 másodperctől megy egy gyorsabb zene, ami nagyon ismert és sok játékhoz illetve filmekhez is használták, ha nem is pont ugyanez de nagyon nagyon hasonló. Valaki le tudná írni a címét? Mert az istenért se jut eszembe....

(#3) mistixx válasza Timyyy (#2) üzenetére


mistixx
tag

Megnéztem néhány gameplay videót és az jutott eszembe, hogy ehhez a játékhoz érdemes valami tudatmódosító szert is magához vennie a player-nek mert úgy teljesedik ki az élmény. Igaz anélkül is elég pszichedelikus élmény.. :D

<huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

(#4) person válasza mistixx (#3) üzenetére


person
senior tag

Valóban úgy lenne igazán kerek a történet, de alapból se semmi. Némelyik videón így is elbambultam hosszasan. :D

(#5) Misály


Misály
addikt

Kinect-es tesztnek jobban orultem volna, a hallucinogen reszevel egyetertek:)

(#6) DrTroglodyte


DrTroglodyte
tag

Ezzel a cuccal Kinect nélkül játszani? FAIL.
Kb. mintha a Guitar Hero-ról írnál tesztet úgy, hogy csak kontrollerrel játszottál vele.

(#7) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Komolyan, nem akarlak Titeket megbántani, de ez a második komolytalan teszt, amit el se olvasok.

Mindenki döntse el, hogy szerinte a leírás és a temérdek neten fellelhető videó alapján kiadja-e azt a súlyos összeget, amiért vesztegetik a játékot, én ennek tükrében nem biztos, hogy megvenném magamnak.

Sajnálom, Ubisoft, nem szólt akkorát, mint szerintem szerettétek volna.

És ezek után 8 pont? Most komolyan kérdezem, akkor mi a jó játék, ha a 8 pontot kap egy olyan, amiért nem fizetnél. Már bocs, de egy ilyen végítélet után el se olvasom a tesztet, mert komolytalan...sorozatban a második. :(((

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#8) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

tiszta olyan mint a milkdrop plugin a winampban:D

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#9) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Most komolyan a játék tesztekben sosem lesz szemléltető in-game kép?

Mert pl egy ilyen fogalmamsincs-mi-ez játék esetén én azért szeretnék pár screencapture-t látni!!!

Igazán változtathatnátok ezen a gyakorlaton! Én minden egyes elolvasott tesztnél felmérgelem magam rajta.

(#10) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

LSD parádé

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) Zeratul


Zeratul
addikt

Nem valamelyik új generációs hallucinogének a beceneve az EDEN, mert akkor telitalálat lenne a névválasztás?

(#12) burgatshow válasza gekkoXT (#9) üzenetére


burgatshow
veterán

Szerinted a cikkben lévő képek milyenek ha nem ingame képek? Most komolyan... Legalább néznél utána mielőtt fikázol...

(#13) burgatshow válasza TazLeacher (#7) üzenetére


burgatshow
veterán

8 pont igen, mert ahhoz kellően jó volt, hogy ilyen értékelést kapjon, de korántsem volt annyira jó, hogy megérdemelje mondjuk a 9 pontot (ami nálam már a jó játék kategória).

És attól, mert az OXM 9-et adott rá, de mondjuk a GameSpot csak 8,5-öt attól még lehet jó. Ezért is írtam bele a cikkbe, hogy mindenki maga döntse el.

(#14) maszi99


maszi99
őstag

Nagyon futurisztikus 1 játék azt meg kell hagyni, de inkább meginnék előtte 1 sört ;)

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#15) olbaidhun válasza maszi99 (#14) üzenetére


olbaidhun
őstag

Lehet, hogy az is kevés, ha berúgsz. Nem foglalna le sokáig.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#16) laceeeboy


laceeeboy
tag

Hát ez meg mi a..?
Elég 'furcsa' áték az biztos, mindamellett a videóból nem jöttem rá, hogy mi lenne az értelme.
Na, de akinek bejött, az előtt nem fikázom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.