Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-03-09 15:47:24

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek 3 napos villámjátékunkon!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hurrá, játék. Itt a helyem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) -secret- válasza Vakegérke (#1) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hurrá-hurrá! Köszönjük! :R

(#3) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Wow, kíváncsi leszek, milyen kérdések lesznek ebben a témában. :) Köszönjük a lehetőséget! :R

(#4) koko52


koko52
veterán

Új játék, új remények :D

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#5) L4mie


L4mie
veterán

Hajrá, hurrá!!! :C

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6) odrif


odrif
MODERÁTOR

Köszi a játékot!

20 éve a Prohardveren

(#7) gyimger


gyimger
őstag

Új játék, egyre növekvő matematikai esélyek! :D :C :R

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#8) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Juhú :) Köszi a játékot. A PH nyereményjáték oldal délutánra elérhető lesz, kalaptipp játékkal együtt, csak költöztettem a tárhelyem a napokban és még nem raktam vissza :B

(#9) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Juhu, köszönjük! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10) Goose-T


Goose-T
veterán

Zsír, tetszik a ház, bár az M1 még ennél is királyabb. Azért nem utasítanám vissza, ha megnyerném. :D

Eladó XBOX: https://tinyurl.com/mvjdennu *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#11) syIex


syIex
veterán

Hátha egy toll legalább most össze jön! :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#12) DrBubo77 válasza syIex (#11) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én azt hittem, a kacsáknak van elég tolluk. :DDD

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#13) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Játék! Köszönet :) :C

Ha ér elsőzni, akkor...pfff...még jó, hogy nem vagyok babonás :DDD (13.)

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#14) syIex válasza DrBubo77 (#12) üzenetére


syIex
veterán

Itt a korona, le kellett TOLLni :DD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#15) vince


vince
őstag

De jó, játék! Rég volt már a lapcsaládnál. Várom a kérdéseket, meg a kalaptippet is persze :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#16) Yofej75 válasza syIex (#14) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Most komolyan ide jöttél T(R)OLLkodni? :DDD (Csak vicc volt)

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#17) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Köszönjük!

Szép a ház, nekem bejön! :R

Pixel 8 Hazel

(#18) lkristóf


lkristóf
senior tag

Na majd talán most, köszönjük. :B

(#19) Aucor


Aucor
senior tag

Köszi a játékot! :DD

(#20) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Köszönjük a lehetőséget!

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#21) Saccco válasza L4mie (#5) üzenetére


Saccco
nagyúr

:))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Játék-Játék-Játék-Játék-Játék-Játék-Játék-Játék :C :C :C :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#23) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nem ismerem a tápot, de most pont jól jönne egy új, éppen haldoklik a mostani. :(
Köszönjük a játékot! :R

(#24) csendes


csendes
őstag

Azt már megszoktam, hogy a válaszokat nehezen lehet megkeresni. Na de az már milyen dolog, hogy a kérdéseket se találom? :Y
Na közben már van is egy fogós kérdés...

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#25) AxBattler


AxBattler
félisten

Navégre játék! :))

Ez a Chieftronic G1 ház nagyon trendinek próbál tűnni a Tempered Glass felületekkel, illetve az RGB vezérléssel, de szerintem inkább a klasszikusokra hajaz: felső táp + 0.8mm SECC.
Bejövős. :K

(#26) somogyib
Easy as pie. :P

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#26) somogyib válasza csendes (#24) üzenetére


somogyib
őstag

Az első kérdés már kint van.

(#27) SyMbioTe

Hurrááá, játék, köszönjük! :R

Cél a PH! Toll!! :DD (meg a ház)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#28) Apika


Apika
Közösségépítő

Köszönet a játékért! :C :R

(#29) draco31


draco31
veterán

Játék! :)) :R

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#30) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Köszönjük a játékot. A táp pont jól is jönne, úgy is terveztem újat venni. :DD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#31) macilacus


macilacus
senior tag

:)) :DD :C Éljen éljen játék. :C :DD :))
:)) :DD :C Köszönjük. :C :DD :))
:)) :DD :C :DDD :DDD :C :DD :))

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#32) Eltomi


Eltomi
tag

Amikor épp tervezel új gépet építeni, és szembe jön veled ez :D

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#33) DRB


DRB
senior tag

:R

(#34) Dr. Romano válasza Eltomi (#32) üzenetére


Dr. Romano
veterán

.... és amikor utána ugyanúgy kifizeted az alkatrészek árát mintha ez nem is lett volna ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#35) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

:C

...elmúlik...

(#36) koko52 válasza Argos (#35) üzenetére


koko52
veterán

Első kérdésen sokan elvéreznek :DDD

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#37) csendes


csendes
őstag

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#38) lemusz


lemusz
addikt

Remélem most hogy nem egy benga gémer monitor a fődíj nem lesz annyi egy gépről/címről játszó családtag meg rokon...

Táp jól jönne, FSP Hexám már öreg is meg hangos is, hiába lett feltöltve műszerolajjal.

(#39) koko52 válasza lemusz (#38) üzenetére


koko52
veterán

Igen ez egy érdekes dolog. Ezt múltkor megkérdeztem, hogyan szűrik. Azt a választ kaptam, ha ilyen van akkor azt utólag döntik el mi legyen. Hogy hogyan, azt ne kérdezd. Mindkét eset teljesen életszerű. Ha van egy 4 tagú család 1 PC-vel lehet 4 reg.-jük és játszhatnak mind a 4-en. És lehet ugye Pistike is 4 reggel 1 személyben.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#40) tudi13


tudi13
aktív tag

Szuper. Köszönjük! :C :R
Nekem is pont jól jönne most egy új táp. :B

(#41) keroatis


keroatis
tag

Köszi a játékot! :DD

(#42) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Szuper újra játék :C !

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#43) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Megy a kalaptipp játék, egyelőre lehetnek hibák. Aki lemaradt volna, picit megváltozott a kalaptippelés olyan szempontból, hogy "regisztrálni kell" hozzá, ugye eddig úgy működött, hogy mindig meg kellett adni a PH adatlap linkjét, megerősíteni stbstb, így gondoltam egyszerűbb ...

[ https://phnyeremeny.supreme7.eu/index.php?act=kalaptipp ]

(#44) cinemazealot válasza SUPREME7 (#43) üzenetére


cinemazealot
addikt

Az privátban kapott aktiváló link 404-re vezet.

Bár ettől még be tudok lépni. Csak ugye kérdés, hogy mi lesz az aktiválással?

Illetve ezt a játékot sem látom még a listában, de lehet, hogy csak én nem mozgok otthonosan az új felületen. :D

[ Szerkesztve ]

(#45) koko52 válasza SUPREME7 (#43) üzenetére


koko52
veterán

404 ha az aktiváló linkre nyomok, miután megkaptam privátban a kódot.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#46) Baryka007 válasza koko52 (#45) üzenetére


Baryka007
őstag

:R :R :R :R

(#47) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Igen, köszi, azt elfelejtettem frissíteni. Első bejelentkezéssel aktiválódik. :B

(#48) koko52 válasza SUPREME7 (#47) üzenetére


koko52
veterán

Minden ok :R

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#49) -secret- válasza SUPREME7 (#8) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:R

(#50) Vakegérke válasza SUPREME7 (#43) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem a Logout a szívem csücske. Privát üzenet nem érkezett, pedig regisztráltam. A Prohardver oldalán pedig nem találok olyant, hogy Privát üzenetek. Hogyan tovább?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.