Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szasanyi


szasanyi
félisten

Nem rossz, de igazán innovativ gamer házzal nem előállni a Chieftec. Van már több, hasonló próbálkozásuk de azonos áron mindig volt jobb alternatíva.

(#2) mikej95


mikej95
aktív tag

Érdekes ház.
Furcsa kérdés, de 4 légkörös ház létezik? Az alsótápos elrendezés mára kvázi standard, ahogy a háttértárak elkülönítése sem ritka (NVMe M.2 fűtőszálak elterjedése és a merevlemezek fokozatos kiszorulása óta kétséges mennyit segít). Olyan házat viszont még nem láttam, ahol az alaplappal nem egy térben helyeznék el a videokártyát, hanem riserrel a ház oldalába van biggyesztve és nem egy plexi lap virít előtte, hanem szellőzőrács.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#3) #68216320 válasza mikej95 (#2) üzenetére


#68216320
törölt tag

Most nem tudom pontosan melyik ház, de kapható olyan fekvő ház amiben itx lap van és a vga riser-el 90 fokban balra el van forgatva, alulról szellőzőn szívja a hideg levegőt.

(#4) #16939776


#16939776
törölt tag

Front lap felőli szellőzés konvergál a nullához, és még a ventilátor tartó sín is hozzá zár.

(#5) Cheesy


Cheesy
őstag

Viszont indokolatlanul kevés ház van a piacon ahol vízszintes helyzetben van az alaplap (igen, a gépház elfektetése nélkül). Amikor 0,8-1kg-os VGA és 1kg-os hűtőbordák feszítik folyamatosan a függőleges helyzet miatt, illetve a meleg levegő is felfelé száll.
Tény, hogy így nem olyan látványos a gép bele üveg mögött megvilágítva karácsonyfa LED-el.

www.vakbelmutet.hu

(#6) vaki


vaki
aktív tag

Nem értem, miért nem raktak bele felülre is ventihelyet. Simán elférne - ugye itt az alaplap nem korlátozó tényező, mint az álló házaknál - és akár a sima ventiknek, akár a vízhűtésnek jó lenne.

A felhasználóbarát felhasználó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.