Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Újabb konkurrenciát kapott a Codegen. :D

(#2) Neovenator


Neovenator
senior tag

Mindenesetre ígéretes jelnek veszem, hogy már a promó képeken is görbe az alaplap-tálca és össze-vissza állnak a porszűrők...tényleg reszkessen szegény Codegen, itt a konkurencia... :D

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#3) XuChi


XuChi
addikt

Elképesztően igénytelen és ócska már a promo képek alapján is. :W

(#4) jocee777


jocee777
csendes tag

A Chieftronic M1 olyan ficsörrel rendelkezik amely kevés házikónak adatott meg! Három oldalról nézhetjük végig hogyan sülnek ropogósra az alkatrészeink a gyatra szellőzés miatt! :C

Eskü nagyon adja a sok meglepődő arc ahogy felszínre hatol a felismerés, hogy a villamossinen egy villamos jön!

(#5) Noukoum


Noukoum
veterán

De hát van rgb... Árcédula nélkül kár elítélni, lehet ingyen adják :DD

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) Geller72


Geller72
veterán

A gyártói honlapon 2 fajta súllyal van feltüntetve. És nem 5 deka az eltérés. 2 év a gar. A C1-ből kiindulva nem kérhet(né)nek érte sokat. :U

(#7) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Nem lenne annyira rossz, célterület is megvan, DE! az anyaghasználattal lesznek gondok, ezen képen pl. már megvan hajolva az alaplapi tálca ami nem túl bizalom gerjesztő. Kicsit BitFenixesre sikerült amivel nem lenne gond, viszont akárhogy nézegetem az anyaghasználat minden perccel rosszabbnak tűnik, kár érte.

(#2) Neovenator
Sajnos én is ezt szúrtam ki egyből, utána meg az olcsó műanyagot, tényleg kár érte mert az elgondolás és a vonal jó lenne.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#8) hegegabi80 válasza jim bcs (#7) üzenetére


hegegabi80
addikt

Azért a gyártónak lehetett volna annyi esze, hogy nem ad ki ilyen képet. Vagy lehet mindegyik ilyen lesz, ezért nem tudtak tisztességes képet az alaplapi tálcáról készíteni.
Pedig valóban nem lenne annyira rossz elgondolás, bár a méretei elég nagyok. Ha a korábbi kocka házukat nézzük akkor simán 15K vagy felette lesz, mivel üveg lapokkal rendelkezik. Te jó ég lehet azért van meghajolva?

(#9) jim bcs válasza hegegabi80 (#8) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Nagyon vékonynak se mondanám pedig az alaplapi tálcát, valamit nagyon elszúrtak az anyaghasználatkor. A mérete nem vészes, az ilyen irányú konstrukció kb. mind ekkora.
Egy biztos, a Thermaltake Core V1-nek nem sikerült konkurenciát csinálni, ha jól sejtem még árban se mert ez tuti drágább lesz.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#10) Calibos válasza Dr. Akula (#1) üzenetére


Calibos
addikt

Emlékszem 2000 vagy 2001-ben, amikor Chieftech PC házat vettünk. Akkor PC házak terén etalon-nak számított ez a Márka. Akkor majdnem 40.000!!! ezerért vettem egy Chieftec Dragon CS-601-et!

(#11) Calibos válasza jim bcs (#7) üzenetére


Calibos
addikt

Pedig anno Chieftec Dragon CS-601 házam annyira masszív volt hogy akár rá is ülhettem volna, károsodás nélkül!

(#12) -=MrLF=- válasza Geller72 (#6) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

második súly az a becsomagolt állapotot adja meg (Weight (without/with package) 7.92kg / 9.22kg)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#13) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Nem értékelitek ;] pedig van RGB ventilátor és RGB LED szalag vezérlő is benne, külön távirányítóval.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#14) Synthwave válasza jim bcs (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, az a része nem túl bizalomgerjesztő.

Az indíttatás értem a Chieftronic mögött (na nem kell hozzá PhD..), csak ez szerintem hosszabb távon - a múltjukat ismerve - kontraproduktív lehet a vállalat számára.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#15) Synthwave válasza Calibos (#11) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bezony. Azért a 2000-es években eléggé patinas márka volt, csak mára megkopott a hírnév.

A Dragon és Matrix széria (fúú, ezutóbbiból egy lila, nyami) még most is tetszetős, ha az ember el tud tekinteni a modern - és értelmes - felszereltség hiányától (kábelmenedzsment, porszűrő betétek, többkamrás felépítés, vízhűtésre optimalizáltság, USB 3.0 / Type-C).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) Dr. Akula válasza Synthwave (#15) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Kínálatukat megtekintve olyan időutazásban van az embernek része, mint ellátogatni Csernobilba. Méltán merültek feledésbe. :)

(#19) Calibos válasza Dr. Akula (#18) üzenetére


Calibos
addikt

Nem értem miért maradtak ugyan annál a dizájnál, nulla kísérlet arra hogy modernebb külsőt terveztek volna. Mint ha náluk megállt volna az idő :N

(#20) Dr. Akula válasza Calibos (#19) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ami amúgy nem lenne baj, ha alapvetően jó dizájnjuk lett volna. Mint a Lian Linek. Ott meg speciel kár volt elkúrni.

(#21) kromatika


kromatika
veterán

Csufi szegény.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.