Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ygg


Ygg
senior tag

Ez tényleg érdekes lesz, nagyon retro érzés..

(#2) AxBattler válasza Ygg (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

+1
Jah, menni fog rá a Vote Greenlight-on, de félek, komoly pereknek nézünk elébe... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#3) Ygg válasza AxBattler (#2) üzenetére


Ygg
senior tag

Nofene...

(#4) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

a metroid-al csak kicsit játszottam anno gameboy-on de tetszett. a másik három inspiráló cím úgy ahogy van benne van a kedvencekbe. de ahogy a videót néztem legjobban castlevania-ra hajaz. de nekem ez az egy cím is elég lenne hogy érdeklejjen a dolog.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#5) JoolsNOS válasza AxBattler (#2) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Pont linkelni akartam, hogy ilyen címmel már volt játék, és imádtam. rengeteg grafikai újítást tartalmazott: átlátszó víz, fényforrásfüggő árnyékok. stb, a kritikusok mégis lehúzták. Máig sem értem miért.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#6) RepeatSector válasza JoolsNOS (#5) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Én is szerettem azt a game-t!

Azért húzták le mert, ott volt a Quake(doom szellemi utód) !

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#7) oriic válasza AxBattler (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, ezzel még én is játszottam anno. :)

Live-Die-Respawn

(#8) AxBattler válasza JoolsNOS (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Plusz ebben volt először room-over-room effekt is. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#9) ldave válasza Kvelstadt (#4) üzenetére


ldave
félisten

A Super Metroid minden idők legjobb 2D akciójátéka.
Vita nincs :)

Nem az a Chasm volt az az orosz játék, amit nagy Quake verőnek nyilvánítottak ki akkoriban? Legalábbis mintha a kor 576-jában ilyesmit írtak volna :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#10) Low Noise válasza AxBattler (#2) üzenetére


Low Noise
senior tag

Én egyből azt hittem, hogy a régi FPS kap felújított változatot

(#11) JoolsNOS válasza ldave (#9) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Inkább a Turrican 3. :) Ha meg nem csak a gyilok a lényeg akkor Traps n Treatures.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#12) Kvelstadt válasza ldave (#9) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nem is mondtam hogy nem tetszett. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13) fusmester válasza ldave (#9) üzenetére


fusmester
csendes tag

Egy igazi Cseh FPS elmebetegség volt, nagyon szerettem. Az 576-ban is jókat írtak róla, meg sem lepődnék ha még meglenne otthon az a szám. A cikk elnevezése alapján totál azt hittem annak lesz valami újravarázsolt verziója, de ez a kis game is ígéretesnek tűnik. :)

(#14) ldave válasza fusmester (#13) üzenetére


ldave
félisten

Demó alapján engem meggyőzött, támogatom a játékot :)

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.