Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mukorka


Mukorka
addikt

Az fontos.. már a kettő is szaggatott konzolokon.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2) Helmoras


Helmoras
őstag

És a durvább szituációkban pont ezért fog szaggatni like borderlands :S

(#3) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Hát nem kell a felszín alatti vízek hullámzását is kiszámítani, á la Crysis 2.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#4) callmeakos válasza lostprophet (#3) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

nem unjuk még ezt a dumát? :U

Abban senki nem kételkedett hogy a Crytek nem fog mindent elkövetni annak érdekében hogy látványilag maradandót alkosson. Engine rendben van, PCn nincs korlát, viszont a jelenlegi konzolgeneráció ténylég a végét járja. Már a Halo4 is a plafont verdeste, kizártnak tartom hogy annál tovább tudjanak menni, mert egyszerűen nincs ezekben az eszközökben több nafta. Bizonyára a Halo4 szintjét megütik, de maradandót konzolon biztos nem alkotnak ezzel a résszel.

All→M8

(#5) Youri válasza Mukorka (#1) üzenetére


Youri
veterán

Nem baj, a pc-sek majd kapnak press start-ot, meg kontroller támogatást :)

RTX ON

(#6) oriic válasza callmeakos (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt helyben akárkivel fogadok akármiben hogy nem fogja a Halo 4 szintjét megütni a játék. Vagy szebb lesz a Cry3, de fps problémák lesznek vele, vagy csúnyább lesz de akkor meg fix fps-el fog pörögni.

Én sajnos előbbire tippelek. A két játék nyitottsága, meg világa teljesen különbözik, crysis nyitottabb nagyobb tereket jelenít meg.

Egyébként ez a szöveg szerintem csak duma...

Live-Die-Respawn

(#7) Lacc88 válasza Mukorka (#1) üzenetére


Lacc88
senior tag

én is játszottam a 2-vel és semmi szaggatás nem volt konzolon ... esetleg ha nem telepítetted fel .....

folyamatosabb a konzolokon mint pc-n , és én pcn nőttem fel (:

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#8) oriic válasza Youri (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Juj, emlékszem a public béta első percére, amikor pc-n elindítottuk, és ott díszelgett a Press Start felirat. Meg az xbox-os gombok a menüben... :DD :))

Előtte lévő hetekben meg arról szólt minden sajtóhír hogy elsődleges platform a pc. :DDD

Live-Die-Respawn

(#9) Youri válasza oriic (#8) üzenetére


Youri
veterán

Mint a Mass Effect 3 a pc-n hi-res textúrákkal... Electronic Arts mindkettő, szavukra semmit nem lehet adni

RTX ON

(#10) oriic válasza Youri (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja igen, ott is néztünk csak hogy ez a beígért HD textúra?? Azóta is ígérik. Vagy a Cry2-nél az hogy nem volt DX11 premierkor, holott ígérték hogy lesz. Aztán jött egy nyilatkozat tőlük hogy nem ígértek ilyet. És végül hónapokkal később mégis csak jött. Meg hogy beépített csalás védelem van a játékban. Na persze... Nyakamat teszem rá hogy tuti hogy lesz valami gond a Cry3-al is. Ennek ellenére várom nagyon is, elsőnapos vétel lesz.

Live-Die-Respawn

(#11) Angel1981


Angel1981
veterán

Steamre is jön, vagy csak Originsre?

(#12) oriic válasza Angel1981 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Only origin, EA nagyon ráállt erre.

Live-Die-Respawn

(#13) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Megjelenésig semmit nem kell elhinni. Persze, hogy rizsáznak, de ez nem jelent semmit.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14) Chabe89 válasza oriic (#10) üzenetére


Chabe89
addikt

Megnyugodhatsz, hogy beépített csalásvédelem itt sem lesz. Votekickelni egyszerűbb volt már alphában mint a 2.részben, de van még pár ostoba aki így sem értette. 2. rész multiját többek között ez rontotta el (számomra). Most, hogy integrálva lesz az Originbe talán nem fognak annyian törttel játszani, de mint tudjuk már meg lehet kerülni ezt is.

[ Szerkesztve ]

(#15) Raysen623


Raysen623
addikt

Hát persze hogy kihasználja a konzolt! Be is b@szna ha nem tenné, ebből is látszik mennyire kell a nextgen konzol!!!!! PC-n megint szart kapunk mivel ha belerakják a plussz dolgokat akkor ismét egy optimalizálatlan szutyok lesz......Crysis is dead to me...... :W

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#16) Puro válasza oriic (#10) üzenetére


Puro
aktív tag

Nyakamat teszem rá hogy tuti hogy lesz valami gond a Cry3-al is...

Az tuti. Az egyik techdemós videóban volt, hogy tesszellált békák. Beraknak a víz alá 300db békát, felbontva kismillió háromszögre és máris izzasztja a következő generáció hardvereit :D

(#17) oriic válasza Chabe89 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem a tört játékosokkal van a gond, hanem azokkal akik megveszik a cheater progit, és annak a segítségével játszanak, mert kis kötsögök nem tudnak rendesen játszani és ezért inkább szivatják a jónépet, hogy ők a valakik...

#16) Puro

Oh igen, a Top Secret tesszelált béka. Azóta sincs semmi hír róla. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#18) CocooN-z válasza oriic (#6) üzenetére


CocooN-z
őstag

Játékélményről meg ne is beszéljünk :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#19) Anubiss


Anubiss
tag

Tehát már konzolon is szaggatni fog. Fantasztikus eredmény!

(#20) enginev3.0


enginev3.0
félisten

"Állítása szerint már a Crysis 2-be is olyan dolgok kerültek be, melyeket azóta még senki más nem tudott megoldani"

Hát ja, volt benne olyan :D De az inkább hátrány volt mint előny

Egyébként a sok "úúú ilyen szép, úúú olyan erőforrásigényes" szöveg helyett egy rendes single-t kéne összerakni. 1 és warheadnél sikerült, kettőnél kevésbé, remélem ez megint jó lesz! Mert ha valami szépet akarok látni akkor google-ozok élő tájképeket, az is tud némi élményt nyújtani

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21) Mártógyurma válasza callmeakos (#4) üzenetére


Mártógyurma
tag

"nem unjuk még ezt a dumát?"

Én nem, ugyanis ez akkora hihetetlen nagy pofátlanság; hogy nem mostanában lesz az, amikor én bármit is veszek a Crytek-től.

(#22) Youri válasza Mártógyurma (#21) üzenetére


Youri
veterán

Majd akkor lehet, hogy megunjuk, ha a Crytek erre akármilyen magyarázatot ad

RTX ON

(#23) Chabe89 válasza oriic (#17) üzenetére


Chabe89
addikt

Igen viszont tört játékkal semmi kockázatot nem kellet vállalniuk. Bannt nem kaptak ha valamilyen csoda folytán mégis eltávolították őket akkor generált egy másik serialt oszt csókolom. Az Origin integrációval valamelyest csökkenni fog ez szerintem, de mint mondtam ez sem 100%. A jobb csalásokat meg úgysem fogja meg semmi pláne, hogy nincs is benne csalásvédelem.

(#24) Ryder62 válasza Youri (#9) üzenetére


Ryder62
őstag

Nah az meg a másik :U

Most is olvasom a cikket és a "nah persze, megint hazudtok" féle gondolat keringett bennem.
Hogy a legszebb lesz meg satöbbi.

Mondjuk engem nem érdekel hogy milyen űber a graf, egy sima standart, dx11 nélküli Cry2 grafikával bőven el lennék. Inkább hangulatilag üssön mint látványilag.

Haverral épp azt tárgyaltuk múltkor hogy már semmi új cím sincsen csak folytatások meg rókabőrök (nem kell messze menni ez is az ;] ) ráadásul ugyan azok a játékelemek jönnek elő újra és újra. A pályák, helyszínek is már lerágott csontok, mindig ugyan azokat lövik el. Egyszóval unalmas.

Már egy kis változatosságra vágyom valami egyedire. Itt jön képbe a Cry3. Mert lehet hogy folytatás de nem az n+1 városban játszódó gém de nem is az n+1 dzsungelben, erdőben játszódó. Ez összegyúrta a kettőt ezáltal marha jól nézz ki a "legenda vagyok" féle fűvel, fával beborított romváros. :))
Ilyet azért még nem láttunk játékban.
Csak el ne rontsák a játékot a optimalizálatlansággal.

(#25) Mártógyurma válasza Youri (#22) üzenetére


Mártógyurma
tag

Hát kb.
De tudod mit? Ezek után inkább ne mondjanak semmit..

[ Szerkesztve ]

(#26) Angel1981 válasza oriic (#12) üzenetére


Angel1981
veterán

Kár...... :(((

(#27) callmeakos válasza Mártógyurma (#21) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem tudtunk játszani a játékkal vagy mi? :F

All→M8

(#28) Chapel válasza callmeakos (#27) üzenetére


Chapel
addikt

Hagyd, minden Crysis hír mellé beböfögi 30-40 ember hogy "höhö köcsögök tesszallált tenger stb"...én is unom...
Nem értem amúgy ezt " beírok hogy a kúúúva anyukat én nem veszem meg témát" sem, most akkor a világ összes termékéhez írjunk be ami nem szimpatikus?
Nem veszi, nem veszi, ő dolga, mint ahogy Őt sem fogja felzaklatni ha én meg megveszem.
(itt most ált. van szó a hozzáállásról, nem konkretizálok)

nagyon off, de talán érdemes elgondolkozni:
Tényleg annyira naivak az emberek hogy szerintük, ez csak a Cryteknél jut eszébe valakinek? Ki tudja hány másik játékban vert át akármelyik kiadó minket...persze ettől még ez a téma tényleg szemét dolog, félreértés ne essék.

Na és most jöhet a flame, behúztam a nyakam...

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30) Chapel válasza Puma K (#29) üzenetére


Chapel
addikt

Hehe, mik vannak :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#31) mickemoto


mickemoto
őstag

Ami a konzolok esetén következő generációs hardver az a pc-nél már múltidő.

(#32) Chp


Chp
őstag

"A Crytek vezetője azt is elmondta, hogy a Crysis 3 lesz a konzolokon és PC-n eddig valaha megjelent legszebb játék, sőt, még technológiailag sem lesz képes azt egyik másik program nemhogy utolérni, de még megközelíteni sem"

Rosszul vagyok az ilyen kijelentésektől! Mindenki tisztában van azzal, hogy az id Tech 5-nek milyen hibái vannak, de a későbbiekben a PRT eljárással tökéletesen futtatható lesz a rá épített játék, de a hibák ellenére sokkal több technikai újítást nyújt fel egy id Tech motor, ami már a 90-es években is döbbenetes techológiára épült. A Doom 3 alatt dübrgő id Tech 4 ténylegesen olyan megoldásokkal bírt, amit más programozóknak a büdös életbe nem jutott volna eszükbe! És ilyeneket beszél Yerli?

(#33) Chabe89 válasza Chapel (#28) üzenetére


Chabe89
addikt

Pedig a BF3-ban is vannak konténerek, jetek meg egyéb furcsaságok a pálya alatt. :)

(#34) oriic válasza Chabe89 (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó és minderre mikor jöttünk rá? Béta alatt amikor beestünk pálya alá és egy komplett repülőtér volt odarakva, vadászgépekkel. Metro-n. :DDD

Live-Die-Respawn

(#35) Chapel


Chapel
addikt

Próbálom felkutatni ezt a c2 tenger témát, egyenlőre ezt találtam, most nem fogom végig rágni de ha valaki talál valami érdemlegeset az írja már be, most már jó lenne tisztázni hogy a kúúúva anyukat vagy mi vagyunk hülyék :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#36) mickemoto válasza oriic (#34) üzenetére


mickemoto
őstag

Valamivel vissza kell fogni a vga-k teljesítményét.A tulaj se sír hogy minek vett 100k-s kártyát, a gyártó is örül hogy fogy a termék.

(#37) pylon válasza Chapel (#35) üzenetére


pylon
tag

nem kell nagyon messze menni link

A fentebb linkelt tesztben látható, hogy a Crysis 2 DirectX 11-es módja állandóan kiszámolja a város alatti virtuális óceán geometriáját, holott az sokszor nem is látszik.

amúgy tesszellálás a sima falon is, már megvolt? :D

(#38) oriic válasza Chapel (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kitaláció a dolog, Abu írt is róla cikket

szerk:

Ej a ninja... :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#39) Chapel


Chapel
addikt

Köszi, meglesem őket. :R

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#40) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Mondhat bárki bármit a Crysis 2 az egyik legszebb és legjobb játék, szeretettel várom a 3 -ast.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#41) CocooN-z válasza atti_2010 (#40) üzenetére


CocooN-z
őstag

Igen viszonylag szép, de még szerencse hogy a jó nézőpont kérdése :))

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#42) Raysen623 válasza atti_2010 (#40) üzenetére


Raysen623
addikt

Szép? Mihez képest?
Jó? Ha neked belefér az hogy az AI zárt ajtójon át közlekedik, valamint a katonák teremnek a pályán akkor lehet "jó". Én speciel ki nem állhattam hogy közelharcban nem lehetett üldözni egy katonát mert az épületsarok után eltűnt, majd a hátam mögött megtermett. Ott volt a kikötő, ahol nem volt előttem senki, mire hátrafordultam, majd vissza és komplett sereg várt és lőtt rám.
DE ami leginkább kiborított az a fegyverek elbaszott jellege volt pl az alien-ekkel szemben: konkrétan szinte semmit nem értek, egyszerűbb volt odafutni elkapni a garabancát és elhajítani, abba biztosan belehalt míg a puskagolyóból rá kellett lőni fél vietnámot!!! Hát legyen a legjobb és alegszebb játék.... :W

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#43) atti_2010 válasza Raysen623 (#42) üzenetére


atti_2010
nagyúr

fegyverek elbaszott jellege volt pl az alien-ekkel szemben: konkrétan szinte semmit nem értek, egyszerűbb volt odafutni elkapni a garabancát és elhajítani, abba biztosan belehalt míg a puskagolyóból rá kellett lőni fél vietnámot!!! Hát legyen a legjobb és alegszebb játék.... :W

Nem sokat játszhattál mert az alienek fejére kellett célozni és akkor meghaltak, a nagyobbak meg a gránátoktól.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#44) kpal


kpal
veterán

ennek a játéknak PC igazi otthona :K

(#45) atti_2010 válasza kpal (#44) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ezért nem is kellene ócsárolni a sok ótvar konzolos játék mellett.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#46) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Remélem tényleg hozza a maximum grafikát! :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#47) Taposo válasza oriic (#6) üzenetére


Taposo
aktív tag

Hehe ha a Crysis- nek adna 4-5 év előnyt a 343 Industries akkor sem tudnának jobb tartalmú játékot csinálni még a mostani 4. résztől sem, ámbár mindenképp megveszem a Crysis-t is mivel egyiket ezért a másikat azért szeretem :B

(#48) Chp válasza Taposo (#47) üzenetére


Chp
őstag

Troll - egy pillanatra - ON: Szerintem a Crytek egyetlen értékelhető játéka a Far Cry első része volt. Remek alkotás, aztán a Crysis első részével számomra vége az egésznek. Troll - villámgyorsan OFF.

(#49) Ryder62 válasza Chp (#48) üzenetére


Ryder62
őstag

A bugyuta szörnyeivel? No thx. :N

A FC3 egy trópusi szigetre kalauzol minket végre szörnyek, mutánsok, ufók nélkül. Ezt is megéltem. Olyan nehéz volt ilyet kreálni, mi? :DDD

(#50) atti_2010 válasza Ryder62 (#49) üzenetére


atti_2010
nagyúr

És akkor most minden játék trópusi szigetről szörnyek nélküli dologról kellene szóljon mert neked ez tetszik? Nem hiszem, bár nekem is bejön a FC 3 de ennél változatosabb kell legyen a játékok világa.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.