Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Hat, HDD-t en mar nem vennek telefonhoz, akkor se ha ez 1TB. Milyen sulya van neki?

(#2) Wesder válasza Kasya (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Mondtam volna hogy ezt nem hurcibàlod magaddal, adatmentésre jó, csak hàt ez egy PB is :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) moleculez


moleculez
veterán

Szvsz ez úgy van kitalálva, hogy ezen van a film, a telót rápattintom, és miközben filmezek nem merül le a teló/tab. Ami út közben, pl repülőn tök hasznos lehet (sokszor nincs töltő/usb csati). Szóval ha valaki sokat utazik annak jól jöhet.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) csorbajeno válasza moleculez (#3) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, így az általad vázolt használata tök logikus, de mindennapi használata, állandó jellege esélytelen.

(#5) Juhaszatti válasza csorbajeno (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

1-2 hetente utazom Győrből Pestre és vissza, vonattal. Ilyen esetekre szerintem egész hasznos.

(#6) csorbajeno válasza Juhaszatti (#5) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, én is így gondolom.

(#7) jUUh


jUUh
addikt

Nem rossz ötlet, de én pl biztos csak ritkán tudnám hasznát venni.

Samsung Galaxy S23+

(#8) Csapo83


Csapo83
aktív tag

Szerintem baromi jó ötlet és hasznos is!
A súlyát egy 2.5 ös HDD nem igazán dobja meg de akár egy SSD-t is beletehetsz ha akarsz. Remélem itt is kapható lesz mert aki sok adatot hurcibál annak nagyon hasznos lehet ba egyben ott a powerbank is egyben az meg külön hasznos ha egyből telefonon is hozzáférsz...

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#9) Matada2.3 válasza moleculez (#3) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nagyon speciális helyzetnek érzem ezt, de igazad van, erre pl. jó.

Finn the human

(#10) dzsi23 válasza Matada2.3 (#9) üzenetére


dzsi23
addikt

Annyira nem speciális eset, sokan utaznak vonattal, busszal, azokon is lehet filmezni (szoktam is néha), csak hát néhány film ráfér egy microsd-re is, vagy akár egy nagyobb tárhellyel szerelt telefon belső memóriájára, merülés ellen meg elég egy olcsóbb power bank is, így feleslegesnek érzem, de jó, hogy ilyen is van. :))

(#11) Quasi_modo válasza Juhaszatti (#5) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Lehet hogy oda elég lenne egy nagy kapacitású memoriakártya is.

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.