Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Igen igen, Zion verhetetlen. Innen is irigykedem!

(#2) csorbajeno


csorbajeno
veterán

Ez nagyon frankó volt. Csatlakozom kollégátokhoz és én is irigykedek egy kicsit :DDD

(#3) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Csatlakozom az irígykedők táborához. :)
Nagyon szép hely, simán beköltöznék ott egy szikla tetejére. :)

(#4) kukacfej


kukacfej
tag

+1
Irigykedem is rendesen és maximális elismerésem Briginek!

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Nagyon szép az idő, a táj. A képek színe tetszik, gyakorlatilag lemászik az IPS kijelzőmről.
Hát igen, én is lefele utálok menni, sokkal nehezebb is lehet akár, mint felfele. Pláne egy erre alkalmatlan cipőben.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) Pjotr


Pjotr
senior tag

Üdv a Mátrixban!

(#7) atosan


atosan
addikt

Ez szép :)

Maine coon

(#8) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Szep hely nagyon!

(#9) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az mitől van, hogy ott még az ég is más? :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) atike


atike
nagyúr

:Y

Tipikusan olyan hely, hogy nem lehet elég fotót lőni... :DDD

Gyönyörű! Remélem egyszer én is eljutok oda... :)

(#11) Kanczy


Kanczy
veterán

Ez a hely valami őrületesen gyönyörű, én is szeretnék egyszer eljutni a környékre. Köszi a beszámolót és a képeket :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#12) Napfénysüti

Igen látványos hely. :R

Més que un club!

(#13) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Zion nekem anno kimaradt a nyugati parti út során, most még egy ok, hogy visszamenjek, eszméletlen gyönyörű! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#14) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Úgy emlékszem, hogy már más is kérdezte. Mivel készülnek a képek?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#15) babosmiki


babosmiki
addikt

:Y

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#16) dutrás


dutrás
őstag

Azok a körpanorámák elképrsztőek voltak. Mivel készültek?

P50 pro/P40 Lite

(#17) Bog válasza dutrás (#16) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Insta360 One X ;)
A legtöbb kép egy Folddal készül amúgy.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) dutrás válasza Bog (#17) üzenetére


dutrás
őstag

Mindkettő nagyon tetszett. A körpanoráma meg szinte veszélyessé tette a látványt.

P50 pro/P40 Lite

(#19) marcee


marcee
addikt

Némelyik képről azt hihetném, hogy Windows vagy MacOS hivatalos háttérkép, ha "jó" lenne a képaránya.

\m/

(#20) cinemazealot válasza pusszycat (#9) üzenetére


cinemazealot
addikt

Ha jól sejtem, azért, mert HDR képek. :)

(#21) Troy.


Troy.
addikt

Megnéztem a videót, elég neccesnek tűnt a tetejére vezető út. Tériszonnyal elképzelhető, hogy nem vállaltam volna. :)

Persze nagyon szép táj.

[ Szerkesztve ]

.

(#22) fRooStzzZ válasza Troy. (#21) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Tériszonnyal elképzelhető, hogy nem vállaltam volna.

Erről az jut eszembe, '13-ban kint dolgoztam Kanadában.
A cég ugye a külső ablakmosó lifteket gyártotta és tartotta karba.
Volt egy Scotia (bank) nevezetű épület. ahova kellett egy új "darut illetve komplett külső liftet / kosarat) gyártani. Szóval egy kis időt eltöltöttünk ott. :)
Az 1 gép az kevés volt, mert mire körbe ért addigra mehetett elölről, és rendeltek egy másikat.
Szóval az első napokban volt 1-2 drótkötél csere a régin kötelező szervíz néven, majd azt meg kellett "nyújtani" :)
Oda vissza járkáltunk fel le, és menet közben azért nyúlt ilyen 40-50 centiket, majd rá kellett állítani.
Ezt vagy 2 napig játszottuk. Oda vissza oda vissza.:)
Ugye az egész úgy mködött, a kosarat kitették az épületen kívülre, majd a géphez kikötötték magukat az emberek, kimásztak a kosárba, majd aki kint maradt a gépnél, az elengedte őket, és bekötötték magukat a kosárba. Na most a hülye magyar mit csinál. :DDD Fogja magát, azt kiugrik a kosrába minden nélkül. :) Ezek elsápadtak egyből :D Kérdezték hogy nem félek. Mitől is félnék. Hisz kőműves vagyok :) Bírom a magasat. :) De azért 70+ emelet kicsit más. :)
Mondtam a srácnak, ha félnék a magasba, tudod mikor jöttem volna fel ide a tetőre. :)

Szóval ha az ember fél, valszeg nem megy olyan helyre ahol kellemetlenül érzi magát. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#23) pusszycat válasza fRooStzzZ (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én sem fogok templomtornyot pókhálózni. De félni avagy óvatosnak lenni nem ugyanaz. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#24) #56710400


#56710400
törölt tag

Nagyon hálás vagyok a képekért-videóért-leírásért, baromi szép, a hangulata is átjött valamennyire! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.