Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kukacfej


kukacfej
tag

Bog! Az a fotó szenzációs szabadesés közben. :D :D :D Szerintem maximálisan megérte hogy újra felültèl.
Legalábbis nekünk biztosan. :DD :DD :DD

Köszi az újabb blogot, már várom a következőt.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#2) atosan válasza kukacfej (#1) üzenetére


atosan
addikt

Egyetértek :D

Maine coon

(#3) Straw


Straw
senior tag

Ráadásul a jobb alsóban ott ül Hodor :D :C

42

(#4) Silenzio


Silenzio
addikt

Az a retrofuturisztikus narancssárga személygépjármű melyik filmből vagy miből ismert?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#5) K82 válasza Silenzio (#4) üzenetére


K82
őstag

Michael Jackson filmjében, a Moonwalker-ben volt (anno hat évesen mennyire rajongtam ezért a Lancia-ért... :B ).

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#6) atike


atike
nagyúr

Na ez tényleg királyság volt... :) Nem is tudom elég lenne egy nap ott - bár töményen kapva az élményeket gondolom igen.

Kár azért a 15 fokért... :DDD

(#7) #22743424


#22743424
törölt tag

Tényleg kár, hogy nem volt fürdőzésre alkalmas a nap. El tudtam volna képzelni , hogy AliceWake jön ki a habok ból narancssárga fürdőruhában háromnegyedig lehúzott cipzárral dobálva a vizes haját mind ezt szuperlassításban 960 fps mellett :D Tesztelve a Galaxy fold telefont természetesen :)
Rengeteg élménnyel gazdagodtatok :)

(#8) Silenzio válasza K82 (#5) üzenetére


Silenzio
addikt

Köszi! Azt gyerekkoromban láttam utoljára, emlékszem, rohadtul bizarrnak tűnt. Újranézem. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nagyon klassz lehetett, kicsit irigy az ember. :)

(#10) kukacfej


kukacfej
tag

Jut eszembe :
"metróállomás díszletének közepén néztük végig, hogy földrengés van, az állomás teteje beszakad, bezuhan rajta egy teherautó, jön a metró, kisiklik, az állomás oszlopai megrogynak, aztán fentről beömlik a víz" ez bizony már emlékeim szerint Beverly Hills-i zsaru 3-ban is benne volt. Annak pedig már jó 20 éve már.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.