Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Braddock


Braddock
őstag

Széles utat!

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Milyen jó,h már nem világítunk fókákkal,nyugodtan sütkérezhetnek. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

"Még szatíra is készült az amúgy roppant szimpatikus helyen lévő techvölgyről, ám mi sem az Android verziók bábuit, sem az új Apple Parkot nem látogattuk meg."

Ejnye, ejnye, 2 techmédium képviselőinek illett volna megnézni legalább a Google és az Apple székházát. :)

Gyönyörű helyeken furikáztok, kicsit irigykedem ilyenkor mindig. :)

(#4) csipuka válasza Mr.Silkó (#3) üzenetére


csipuka
senior tag

7.5 eve elek itt, es meg egyiket s lattam. Nna jo mentem el mellette, meg sincs hianyerzetem :)
A tankolashoz meg a gasbuddy nevu alkalmazast kell hasznalni, megmutatja a kornyeken a kutak arszabasat. Jelentos differencia tud lenni.

(#5) Teal'C válasza csipuka (#4) üzenetére


Teal'C
addikt

No tegnap reklamáltak hogy nem is vagytok ott mert nem vagytok a képeken. Ez az 1szereplős kép volt a legtöbb amit ki tudtatok hozni, vagy a többiek olyan másnaposak :DDD

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#6) Mr.Silkó válasza csipuka (#4) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Techújságíró vagy? Mert ha nem ezen a vonalon dolgozol, akkor nem is kell magadra venned a fenti, szelíd megjegyzésem, hiszen nem neked szól. ;)

[ Szerkesztve ]

(#7) adlersson válasza Mr.Silkó (#6) üzenetére


adlersson
aktív tag

De legalább megvolt az alkalom, hogy tudathassa mindenkivel, hogy ő ott él. :U

[ Szerkesztve ]

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#8) csipuka válasza Mr.Silkó (#6) üzenetére


csipuka
senior tag

IT-ban dolgozom, es regi Android hasznalo vagyok. Egyszeruen csak hidegen hagynak ezek a kulsosegek es kotelezo kepek, es lehet a sracokat is. Errol szolt a posztom, teljesen felesleges ebbe tobbet belegondolni.

(#9) pusszycat válasza adlersson (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mi ebben a pláne? Lassan mind ott élünk vagy máshol. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) HarleyCustom válasza Braddock (#1) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Miért? Motorral közlekednek?:Y

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#11) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Solvang kimarad? Nagyon hangulatos Dán jellegű városka, volt szerencsém megtekinteni egy kora reggel még pár éve, és a hihetetlen, hogy hideg volt (pulcsi elkélt) és köd, míg később Santa Barbarában ragyogó napsütés és majd 30 fok fogadott (Halloween idején voltunk ott). A dekorációk a kirakatokban (tökfaragó és madárijesztő készítő verseny kiállított darabjai pl), az egész roppant hangulatos és családias is volt egyben. :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Azért ezeket a helyeket kihagyni: Cupertino, Mountain View, Palo Altóval szerintem nagy hiba, biztos sokakat érdekelt volna. :N De persze nem akarok beleszólni, így is remekek ezek a posztok. Ha valakit ezek a helyek mégis érdekelnének, Magyarósi Csaba amerikai videóiban ellátogatott Robival Cupertinoba és Mountain View-ba is. :)

Arról lehet egyébként tudni, hogy Zsolték mikor teszik ki a videókat az utatokról?

(#13) moleculez válasza Mr.Silkó (#3) üzenetére


moleculez
veterán

Akit érdekel, tele van vele a net, nekik meg volt jobb dolguk is - más a prioritás. Mondjuk én sem biztos, hogy elsők közt ejteném útba ezeket.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#14) Braddock válasza HarleyCustom (#10) üzenetére


Braddock
őstag

Upsz :DDD

(#15) HarleyCustom válasza Braddock (#14) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.