Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dsr


dsr
senior tag

A szemcsi jöhetne ide :)

(#2) C$abi


C$abi
aktív tag

Bog kb. olyan mintha be lenne lőve...

(#3) Maacaw


Maacaw
tag

Hát ezzel a szemüveggel max. 10 percig bírnám, aztán szédülnék, dülöngélnék jobbra-balra :D De egyszer ki kell próbálni :)

(#4) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

az a lámpás nagyon pöpec! :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#5) kbyte1024 válasza C$abi (#2) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jaja látott is óriás rózsaszín gilisztákat:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) Schmidi


Schmidi
tag

Az a járgány nekem nem tűnik valami praktikusnak. :F Viszont a lámpa nagyon bejön. Nyáron az esti szalonnasütéshez kiakasztasz egy párat a kertbe és tök jó hangulatot csinálhat. ;)

(#7) fugu


fugu
tag

már épp megörültünk volna, amikor hozzátette, hogy Magyarország a világ legrosszabb helye

Fáj az igazság?
Valaki életedben először a szemedbe mondta, hogy egy afrikai lepratelep szintjét nem éri el az ország amiben élsz?
Jó reggelt.

Szerintem életképtelen, pláne itt, ahol egy VW Jetta is 2,5 literes benzines motorral kapható.

Gondoltál már rá, hogy nem oda készült? Ha így lenne nem 6800 hanem 68000 $-t kérnének érte, és a tesla új elektromos akármije lenne...

A felfújható lámpából viszont csinálhatnának kevésbé túrázóknak szánt kerti verziót, ha tényleg képes értelmes mennyiségű fényt adni...

...ezzel a szemüveggel a fejükön, kezükbe van egy kisebb méretű okostelefonnak kinéző tárgy...
ben.....

(#8) sz.balazs.95 válasza fugu (#7) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

„egy afrikai lepratelep szintjét nem éri el az ország”

azért ez szerintem elég erős túlzás. :U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9) DemonDani


DemonDani
addikt

Tényleg belehalnátok, hogy a videók alá valami szöveget kellene felmondani?

Ez már tényleg kiverte a biztosítékot, de a többi handson videónak sincs értelme számomra anélkül, hogy ténylegesen el is mondanátok a benyomásotokat pár szóban... Irtó gagyi hogy egyszerűen videóban nem mertek megszólalni. :W

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#10) halkow


halkow
őstag

"cowboy kalapos, alacsony fickó jött oda hozzánk, meglátta, hogy magyarok vagyunk"

biztos bosszút akart állni rajtatok hogy kizavartátok mo-ról ;]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#11) saiyajin


saiyajin
senior tag

Az a lámpa jónak tűnik, én is beruháznék rá.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#12) Bog válasza fugu (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem fáj az igazság, tény, hogy vannak nálunk boldogabb országok, de sokkal rosszabbak is. Egyrészt. Másrészt szerintem parasztság valakivel így kezdeni egy társalgást, aki csoffadt messziről jött, hogy megnézze az épp kiállított terméket.

Gondoltál már rá, hogy nem oda készült? Ha így lenne nem 6800 hanem 68000 $-t kérnének érte, és a tesla új elektromos akármije lenne...

Ha vetted volna a fáradtságot és csak beütöd a gúgliba a cég nevét, akkor szembesülhettél volna vele, hogy az egyik értékesítési érv az, hogy amerikában készül, amerikai munkaerővel, amerikaiaknak. Úgyhogy de, ez bizony rohadtul az USA-ba van szánva, nem is szállítják máshová.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) HawerKing


HawerKing
őstag

Volt par erdekes kutyu az biztos, de a legeletkeppesebb szerintem is az a lampa :DDD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#14) Prodidzsáj


Prodidzsáj
tag

Bog milyen felnőtt filmet néztél a szemüvegben,láttál valami "újdonságot"? ;]

(#15) Mr.Silkó válasza DemonDani (#9) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem értem, hogyha ennyire nagyszerűen meg tudnád szerinted oldani, miért nem te vagy ott? Könnyű másokat kritizálni.

(#16) kelly416


kelly416
veterán

Jópofák az ilyen kütyük. Mindig is szerettem a kicsit csodabogárnak tartott dolgokat, főleg, ha innovatívak is.

(#17) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Jó ez a szemüveg, de szerintem a nagy kapálózás fájós véget érne az utcán. :DDD Mondjuk nyilván nem oda szánják, de akkor is. :D

(#18) Bocha válasza DemonDani (#9) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Azért nem arról van szó, hogy nem merünk megszólalni, pl. rádióműsorunk is van ugye. :) Igazad van abban, hogy az alábeszélős videók a menők és jók mostanában, ezt nyilván mi is látjuk, de itt a CES-en sajnos nem olyan jók a körülmények, mint pl. az MWC-n, voltak már korábban alábeszélős anyagaink. Napközben olyan hangzavar van mindenhol a kiállítás területén, hogy egymást alig halljuk, ilyesmit felvenni normális minőségben nem tudunk. Este a hotelben fel tudnánk venni (tegnap pl. a rádióadást is itt rögzítettük), csak itt meg vacak a net és nem tudunk feltölteni a videókat. Másnap fel tudnánk, de akkor egy napot csúsznának a videók, meg nincs is kedvünk ennyit vacakolni, na.

Az MWC-n reméljük, hogy jobb lesz a netünk a szálláson, akkor ez megoldódhat, legalábbis pár videónál, amik kevésbé fontosak. Mondjuk az Epson anyaghoz akkor is dupla szivárvány hangsávot raktunk volna, ha a fenti nehézségek nem lennének, az egyik legviccesebb anyag az interneten. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#19) sz.balazs.95 válasza Bocha (#18) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

amúgy a videók szerintem így jobban visszaadják a kiállítás hangulatát. :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#20) DemonDani válasza Bocha (#18) üzenetére


DemonDani
addikt

Köszi a kimerítő választ, azt sejtettem, hogy a hangzavar is befolyásoló tényező azért.

Külső mikrofon csatlakozó nincs at NX300-on? Oly módon meg lehetne ilyesmit oldani :)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#21) Bog válasza DemonDani (#20) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nincs sajnos, van nálunk hordozható diktafon, de sajnos még annál is nagyon nagy a háttérzaj. Plusz leginkább az a gond, hogy túl sokan vannak, lökdösnek és egyszerűen nem lehet helyet szorítani egy proper konferálásnak.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) fi:zi'k válasza Bog (#21) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Milyen a nem hordozható diktafon? :P
A Shure mikrofon nem vittétek esetleg? Az elég jól bírja a nagy háttérzajt.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.