Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ViZion


ViZion
félisten

Ronda... majmolják kicsit a kuka-mac-et...
Lapos TV mellé nem inkább ahhoz kellene designban illenie? Ezt biztos nem raknám mellé, inkább az ágy alá... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2) dejaris válasza ViZion (#1) üzenetére


dejaris
addikt

Arrol nem is beszelve, hogy csak arra valo, hohy negfigyeljenek minket a nappaliban. Nem veletlen, hogy nem lesz usa forgalmazas.

(#3) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Ha HDD tükrözést is tud, gombnyomásra, akkor szuper. hát igen, az egész droid megfigyelésre alapul.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#4) imibogyo válasza dejaris (#2) üzenetére


imibogyo
veterán

Ezt kifejthetnéd bővebben....

Mennyivel alkalmasabb ez a gép megfigyelésre, mint bármely másik hasonló HTPC? Az én gépem is tud mobilról távirányítást és stream-elést, ráadásul gyári felhő is tartozik hozzá, akkor az is egy megfigyelőközpont? :U

MÁS: nekem amúgy tetszik a kütyü. Marha pici és mégis design-os. Egy picit nekem is MacPro beütésem volt, de végülis előbb utóbb minden hasonlít valamira, ez a baromira széles választék "hátulütője" már akit ez érdekel. Engem nem. Ugyanez megy az okostelefonok piacán is. Foglalkozzanak ezzel a ügyvédek én csak egy jó terméket szeretnék a pénzemért. :B

[ Szerkesztve ]

(#5) tatararpad


tatararpad
őstag

Mi az a médiaközpont? Mert filmet lejátszani bármelyik gagyi androidos stick tud negyedennyiért. Mit csinál ez máshogy?

(#6) LordX válasza tatararpad (#5) üzenetére


LordX
veterán

Gondolom egy Androidos stickbe nem raksz RAID5-be vinyókat..

(#7) lako05


lako05
tag

Nekem is bejön ez a cucc. Mostanában erőteljesen gondolkozok azon, hogy eladom a PC-m és veszek valami hasonlót...

Majd húzok rá alufólia kalapot a megfigyelések ellen. :DD

(#8) szab.tam


szab.tam
nagyúr

amik még érdekesek lennének...
fogyasztás belső, (ehhez kapcsolódóan: van-e venti benne),
fogyasztás tápegység előtt mérve.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9) macskea válasza dejaris (#2) üzenetére


macskea
őstag

A chemtrailt is benyaltad?! :DDD

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#10) Strezi


Strezi
őstag

Pofás!
Instant Get!

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#11) Móci


Móci
addikt

Huh,de ocsmány lett...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) cacasz02 válasza Móci (#11) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Szerintem meg szép. Csak ugye minek.

(#13) #16939776 válasza LordX (#6) üzenetére


#16939776
törölt tag

3 hdd-vel a raid5 nem egy sebességbajnok

(#14) LordX válasza #16939776 (#13) üzenetére


LordX
veterán

..de látom neked sikerült..

(#15) draco31


draco31
veterán

Nem tartom szerencsésnek a tetejére helyezett dolgokat, inkább az "előlapra" tettem volna.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#16) RudY válasza macskea (#9) üzenetére


RudY
addikt

Chemtrail már elavult dolog...most már az összes NAS ventilátora olyan finom killer permetet fuvall ki, ami sokkal hatékonyabb és célzottabb ugyebár, mindezt közvetlenül a felhőből...hoppá...na ugye összeáll a folyamat, nem véletlen a felhő (chemcloud) és a NAS terjedése...uhhh asszem alszom egy jót úgy látszik befújtak :DDD :DD

(#17) Potzee


Potzee
addikt

Apple kenyérpirító

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#18) #16939776 válasza LordX (#14) üzenetére


#16939776
törölt tag

Arra akartam célozni hogy:
Kicsit túlzás "erényként emlegetni" a Raid-5-öt egy ilyen készüléknél.
Droidos stickbe - 3db Hdd-t... ezzel már nem akartam érdemben foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#19) madgie


madgie
titán

Ha valaki felrakná a falra, bizisten bedugnám alá a kezem a budiból kifelé jövet :))

(#20) Jonesy84 válasza tatararpad (#5) üzenetére


Jonesy84
tag

Hang és képminőségben is többet nyújtanak a HTPC-k az androidos stickeknél, de ami a legfontosabb tudják a kadenciahelyes lejátszást. Az androidos stickek, ha jól tudom nem támogatják a felbontás és képfrissítés váltását.

(#21) kurtuzov válasza draco31 (#15) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Ha az kártyaolvasó a tetején, akkor nagyon ronda megoldás. Nem úgy tűnik, hogy passzív hűtéses Core M lesz benne. Pedig a HTPC fronton ott remélek előrelépést.

(#22) Hunter2


Hunter2
addikt

de szép bojler. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.