Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Azért nemkicsit vagyok irigy, neeeem :D ;)

Aki szeretne többet olvasni a Midway-ről, ezt a linket ajánlom:
https://htenger.blog.hu/2018/12/30/amerikai_anziksz_230

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#2) csipuka válasza DjFlanker (#1) üzenetére


csipuka
senior tag

Tavasszal neztuk meg mi is, mert repules buzi vagyok, igy az anyahajon kivul meg a a Air&Space muzeum is belefert, foleg mert, hogy a Blackbird iranti elfogultsagom az mar karos, es egy A-12-es ki van allitva a muzeum ele. A downtown es a kis mexikoi ettermek azok szinten adjak magukat, de a sracok mar szerintem tobvabb mentek. A potato chip rock az szinten egyedi elmeny, csak idoben kell menni, hogy ne legyen sor.

(#3) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Kb. mennyibol lehet kihozni egy hasonlo kirandulast?

(#4) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Gyönyörű helyek!

(#5) kelly416


kelly416
veterán

Nagyon szép helyek. Mondanám, hogy írjatok keveset, nézelődjetek annál többet, de akkor magunk ellen beszélek. :D Egyre hosszabbak ezek a túrák, ha nem vigyáztok, pár év múlva már itthon töltötök kevesebb időt az évből, mint ott. :DDD

A The Salton Sea meg nagyon jó kis film, azon kevés filmek egyike, amit többször is megnéztem.

(#6) Pjotr válasza kelly416 (#5) üzenetére


Pjotr
senior tag

Nem szeretnék rosszindulatú lenni, de jobb lett volna azt mondani a szponzoroknak, hogy egyben repítsék ki a szerkesztőséget. 3 éve legalább kettesével ugyanezeket a helyeket járjátok végig. Így ez inkább bosszantó, mint érdekes.

(#7) kelly416 válasza Pjotr (#6) üzenetére


kelly416
veterán

A címzés gondolom félre ment (és nem válasz akart lenni nekem), mert ha azt a környéket járnád 3 éve, amit én az elmúlt 3 évben, akkor már elsőre sem lett volna érdekes. :P

(#8) Pjotr válasza kelly416 (#7) üzenetére


Pjotr
senior tag

Igen :) sry

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.