Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát már az elején agyf.szt kaptam volna, ha egy ilyen járat-malőrbe futok...

Mondjuk én nem ülök / ültem még repülőre, így ez a hibafaktor elkerül :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) norti


norti
addikt

2x repültem eddig a LOT Dreamlinerével, de az a kettő volt az utolsó. Bár késni csak 1 órát késtek, de az ülések közötti hely még egy európai fapadoshoz képest is szűkös volt és az ülések is kb. BKV színvonal (tengerentúli járat!). Aludni csak az egyik úton tudtam, amikor az ablak mellé választottam a helyet. Borzalmasan műanyag, olcsó hatású az egész.

(#3) atosan


atosan
addikt

No, végre kezdődik 😀
Remélem a programot nem kell módosítanotok. Kitartás!

Maine coon

(#4) Annonymvs


Annonymvs
csendes tag

Legalább nem indul unalmasan az út. Több szerencsét a további útra . Várom a további blogokat, remélhetőleg kellemesebb tapasztalatokkal. :R
Boldogabb új évet.

Nem foglalkozom gondolatolvasással, fárasztó.

(#5) callmeakos válasza norti (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondhatni akkor hogy a LOT A nemzetközi légitársaságok Ryanaire? :D

All→M8

(#6) Ricardo


Ricardo
félisten

Jó utat! Kíváncsi vagyok milyen lesz.

(#7) norti válasza callmeakos (#5) üzenetére


norti
addikt

:K

Nem jutott arra a sorsra, mint a Malév, de akadnak gondok náluk is már bőven.

(#8) pusszycat válasza Graphics (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hajóra és repülőre nem szállok. Úszni nem tudok,repülni meg pláne... :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Jó utat nektek és szerencsésebb folytatást! :)

(#10) Mr.Silkó válasza callmeakos (#5) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem eddig sosem volt bajom a Ryanairrel, bár tudom, hagyományosan illik őket szidni.

(#11) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem a reptéri - delayed/cancelled, hogy jutok el minél hamarabb oda ahova terveztem - reklamációs pult helyett ideje lenne már átadni ezt egy szoftvernek. Mondhatnám, hogy MI-nek, vagy robotnak, de továbbra is úgy gondolom, hogy nagyon messze járunk attól, hogy a hétköznapi szoftvereket és gépeket így hívjuk.

Szóval egy szoftver gyorsabban és pontosabban megoldhatná a problémát. Egységesíteni kellene a foglalásokat minden társaságnál és a szoftver tenné a dolgát. Akár olyan szinten is, hogy mikor megkapod a rossz hírt, szinte azonnal megkapod az alternatívákat. Tehát egy kvázi instant "problem -> solution" rendszer lenne és csak azért kvázi instant, mert minden utas maga dönthetné el, hogy melyik alternatívát választja.

Rengeteg dolgot lehetne javítani az egész reptéri működésen. Pl. nyomkövetőket tehetnének a csomagokra, amik egyrészt jeleznék az utasnak, hogy hol van a csomagja, másrészt jeleznék a rakodó személyzetnek, ha egy csomag rossz irányba halad és már akkor korrigálni lehet a dolgot mielőtt a csomag elutazik feleslegesen egy másik kontinensre. Lennének leolvasó kapuk a szállítószalag rendszerben és a be és kilépő pontokon ahol emberi személyzet pakol (NFC, RFID, BT, Vonalkód....vagy valami egyedi megoldás). Ha a csomag oda kerül ahova nem kellene, azonnal jelezne nekik.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) hahakocka


hahakocka
senior tag

Jó pihenést aztán pedig munkát! Én a Ryzen 3000 és új AMD VGA-kat várom a leginkább de érdekesek lehetnek a mobil vagy RTX 2060 as NV kártyák is.

(#13) Polllen válasza Mr.Silkó (#10) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hagyományosan nem ültem még olyan gépükön, ami ne késett volna.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) Mr.Silkó válasza Polllen (#13) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Akkor csak én vagyok szerencsés. ;)

(#15) TCSZ


TCSZ
senior tag

Érezzétek jól magatokat azért a munka mellett.
Remélem tudtok írni egy-egy cikket az új hagyományos és üzemidő bajnok telefonokról.
:R :R :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#16) nuke7


nuke7
veterán

hát ez tényleg sebtiben írt bejegyzés volt a helyesírást tekintve... ;]
dehát gondolom a csajok dörömböltek már az ajtón... :))

(#2) norti: nekem az airbus a380-800-ason volt most év végén, (nagyobb, mint a jumbo) hogy tele volt a gép, kínszenvedés volt az út és hálát adtam az égnek a bőséges helyért az airbus a320-on ... ég és föld volt a lábtér különbsége pedig ugyanúgy economy osztályon utaztunk... :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#17) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Na, elvileg már az USA felett, végül LOT - American Airlines kombináció helyett megint átfoglalták őket, mert a LOT londoni járata köd miatt nem ment el, a BA viszont igen, szóval akkor már London - LA is Bitish Airways lett, magyar idő szerint este 10 körül szállnak le elvileg.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) Mr.Silkó válasza Bog (#17) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem indul túl zökkenőmentesen a túra, reméljük már nyugisabb folytatást kapnak a srácok, ha nemsokára leszállnak. :)

(#19) norti válasza nuke7 (#16) üzenetére


norti
addikt

Economy minden új, nagy kapacitású gépen (a380, 787) rosszabb lett, sajnos a 32x meg már nem olyan gyakran repül hosszú távra :(

Kíváncsi leszek, a BA mennyire jött be a srácoknak.

(#20) nuke7 válasza norti (#19) üzenetére


nuke7
veterán

BA-val eddig nem volt nekem rossz tapasztalatom - Lufthansa késett hazafelé 5 órát SF - BP távon... (Müncheni átszállással...)

https://youtube.com/user/nuke7

(#21) savoo válasza Mr.Silkó (#14) üzenetére


savoo
addikt

Nem csak te.. :)

(#22) baladam86 válasza Bog (#17) üzenetére


baladam86
aktív tag

Azt volna szabadna megkérdeznem, hogy miért esik a választás ennyiszer a LOT-ra? Van azért több más alternatíva is, ilyen útvonalakra, még ha drágábbak is, de az esetek nagy részében kevesebb izgalommal és fejfájással járnak.

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#23) Bog válasza baladam86 (#22) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Benne van a kérdésben a válasz. Mert olcsó.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) baladam86 válasza Bog (#23) üzenetére


baladam86
aktív tag

Értem én, de megéri ez a visszatérő izgalom? Mindegy is, látom szerettek kalandosan élni ;-)

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#25) Bog válasza baladam86 (#24) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem éri meg, de nekünk eléggé számít az az árkülönbség, ami a LOT és a többiek között található.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.