Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nigér


Nigér
őstag

Köszönjük, jó olvasni titeket! :R

(#2) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Köszönjük! Holnap jöjjenek az újdonságok...

(#3) kengyel


kengyel
nagyúr

Jó ezeket a sorokat olvasni, és ilyen képeket látni ! Köszönjük :R

kengyel

(#4) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Kellett volna egy kép rólatok, ahol Baywatch szerelésben rohantok a tenger felé... :DD

Amúgy pedig Hollywoodra akár büszkék is lehetünk hazafiságilag (jó értelemben), hiszen a kezdeti időkben rengeteg magyar élt és dolgozott ott (Czukor György, Kertész Mihály, stb....).

B.Cs.

(#5) VividDream válasza bollokcs80 (#4) üzenetére


VividDream
csendes tag

"...a kezdeti időkben rengeteg magyar élt és dolgozott ott (Czukor György, Kertész Mihály, stb....)."

Úgy érted magyar származású amerikaiak? Még a nevük is "amerikásítva" volt, származásban voltak csak magyarok.

Choice. The problem is choice. - Neo

(#6) Emtra


Emtra
tag

Utolsó utazás volt a leglaposabb...
Na sebaj holnap CES már várom a z4-et és flex 2-t

(#7) Márko88 válasza Emtra (#6) üzenetére


Márko88
aktív tag

Olvasd el a Z3 tesztet, ès megvan a Z4 :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#8) Emtra válasza Márko88 (#7) üzenetére


Emtra
tag

Miért is? :D

(#9) Márko88 válasza Emtra (#8) üzenetére


Márko88
aktív tag

:D

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#10) Flind válasza Márko88 (#7) üzenetére


Flind
senior tag

Vicces volt. Ja, nem.

Remélem lesz Z4c.

(#11) Márko88 válasza Flind (#10) üzenetére


Márko88
aktív tag

Húha, ne haragudj megjött LAGGSONYKING a suliból. Az a telefon pont jó lesz neked de màr most is megveheted.:)

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#12) Flind válasza Márko88 (#11) üzenetére


Flind
senior tag

Óriási vagy! :C

(#13) Márko88 válasza Flind (#12) üzenetére


Márko88
aktív tag

;)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#14) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Hát, én sem vagyok egy filmrajongó, úgyhogy ez most nekem sem volt annyira érdekes. Szinte sajnálom, hogy holnap kezdődik a CES, utazhatnátok még :D

Márko88 te inkább szégyelld magad.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#15) Valzor


Valzor
aktív tag

Brutál jól nézhet ki élőben az óceánpart! Így képen keresztül is nagyon szép azért. :DDD

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem vagyok oda a filmes vilagert, de azert 1-2 hetet elbirnek ott viselni. :)

(#17) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Carpool lane-n lehet menni hybriddel is, illetve elektromos hajtásrendszerű kocsival is, csak kérni kell az önkormányzattól matricát hozzá, s akkor tök mindegy hányan ültök benne. Munkatársamnak LA-ben az volt a terve, hogy a GTA San Andreas helyszínein csinál képet, de sajnos erre messze nem volt elég az idő. Először hülyén néztem rá az ötlet miatt, de végülis érdekes móka volt. Tengerpartok tetszettek nagyon. Még amiket lehet nézni filmstúdiókon kívül: kocsik, kocsimúzeumok. Mi Santa Monicára nem jutottunk le a dugó miatt.

Szórakozóhelyre mentetek valamelyik városban? Mi sajnos csak vacsorázni mentünk el, de valami nagy partiba is el kellett volna.

I am having fun staying poor.

(#18) Mr.Silkó válasza bollokcs80 (#4) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Azt én is megnéztem volna! :)

Más: "az összetett személyiséget megformáló Pamela Anderson főszereplésével" - ezen megint jót derültem! :D

(#19) bajaki


bajaki
őstag

"... és úgy vezet, mint az állat, mondhatni binárisan kezelte a gázpedált (áramerősség-adagolót)..."

Jó ezeket a sorokat olvasni a digitális technika tételeim tanulása után. :D

(#20) Bog válasza Drizzt (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tavaly voltunk Vegasban egy bárban egyik este, úgy hívták, hogy BJ's. Bocha nem jött, Oliverdával és az indexes Balage-zsal voltunk hármasban, Oli meg kemény akart lenni, megkérdezte a viszonylag dekoratív pultos csajt, hogy a BJ minek a rövidítése, de azt a választ kapta, hogy Big John és foruljon hátra. Volt mögötte ugyanis egy ordas nagy poszter egy szivarozó, kalapos taggal, aki maga Big John volt, akiről a bár a nevét kapta :D

Másnap meg lerókáztam az MGM Grand oldalát, ami szerintem egy olyan achievment, ami keveseknek adatik meg :B

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#21) pzstm válasza Bog (#20) üzenetére


pzstm
titán

Nem a Strip feloli oldalát ugye? Mondjuk eggyel nagyobb achievement az oroszlanszobornal rokazni :D
LA-rol eleg hasonloan velekedunk..... Nekem az a bizonyos színház is csalodas volt, és a 2-300m-es walk of famen kivul semmi igazi látnivaló szamomra nem akadt. A downtown jobban tetszett kb...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22) perfecthet


perfecthet
csendes tag

West Hollywoodot ki ne hagyjátok,szívárvány zebrákkal a Santa Monica blv meleg bárjaival együtt,kész élmény :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#23) judas13


judas13
addikt

kifinomult színészi játékáról ismert David Hasselhof és az összetett személyiséget megformáló Pamela Anderson

:R

Az a filmekből mindig látott tűzoltós kép ki-rály.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#24) F22Reventon


F22Reventon
tag

Ha unjátok a megmobilokat, írhatnátok utazásos blogot is, mindegyik cikk a képekkel igen jóra sikerült!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.