Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fojtviki


fojtviki
senior tag

Ismeros tajak:)) Nalunk pont rosszul kezdodott ott a nyaralas, 2008-ban :) Az utazasi iroda olyan szallodaba kuldott, ami a getto kozepen volt :D Masikat sem nagyon talaltunk, mert akkoriban volt valami konferencia, es semelyik szallodaban nem volt hely :DDD A masik, hogy azert nagyon draga is. Mai napig jol emlekszem a setakra, fel a dombra le a dombrol jaajjj:) De osszessegeben jol ereztem magam ott! Jo pihenest es jo cikkeket kivanok nektek!

UI: ha ott vagytok, menjetek be a steak&shake-be. Visszasirom a chocholate-banana shake-et. Azota sem volt szerencsem meg hasonlohoz sem sajnos!

(#2) csipuka


csipuka
senior tag

Az in-n-out-ban a burgert kerjetek animal style-al. Finomabb.

(#3) Vole


Vole
tag

Ha mar unjatok a burgereket, akkor beugorhattok egy Denny`s be is, fincs grilltalak vannak ( skillet ), de az omlettek se rosszak.

(#4) konczy3


konczy3
senior tag

Amikor melóhelyen új KV gép volt a büfében és volt Americano felirat na mondom ez biztos jó, na az életem legrosszabb KV élménye volt. Hosszú KV még több vízzel kB szörnyű...

[ Szerkesztve ]

Never Settle

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jöhet pár mókás portré is. :D

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#6) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Esetleg ha több izgalomra vágytok talán látogassátok meg Harlem-et:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) petipetya válasza kbyte1024 (#6) üzenetére


petipetya
nagyúr

Természetesen szendvicsembernek öltözve, ahogyan az a nagy klasszikusban látható. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#8) eventus


eventus
veterán

USA területén csak a természeti kincsek érnek valamit is. Volt szerencsém arra felé, jujj :(

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#9) eventus válasza konczy3 (#4) üzenetére


eventus
veterán

Egy jó kotyogós kárt tenne az agyukban :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#10) petipetya válasza eventus (#9) üzenetére


petipetya
nagyúr

A miben?

"nincs rá lezsóidő"

(#11) kbyte1024 válasza eventus (#9) üzenetére


kbyte1024
addikt

Aztmondod egy igazi Omniát nekik?😉

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) kbyte1024 válasza petipetya (#7) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bizony jól beszèlsz☺

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) petipetya válasza kbyte1024 (#11) üzenetére


petipetya
nagyúr

Beletrafáltál.

"nincs rá lezsóidő"

(#14) kengyel


kengyel
nagyúr

Szép ez a város, jó lenne egyszer kijutni. További jó utat, és várjuk a folytatást :)

kengyel

(#15) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Jó kis hangulatteremtő írás, írhatnátok még ilyeneket (képekkel) a tech cikkek mellett a helyről.

(#16) Kaiku


Kaiku
senior tag

Nem akarok kötekedni, de a Golden Gate az nem vörös, hanem international orange!

(#17) joey04 válasza eventus (#8) üzenetére


joey04
titán

na kezdődik... :W

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) Tsebacsi válasza joey04 (#17) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Vannak akiknek semmi se jó, és valszeg úgy beszél, hogy ki sem tette a lábát soha a balkánból :)

Nekem személy szerint mind a keleti mind a nyugati part felejthetetlen élmény volt. Ha más nem, azért, mert az emberek mindenhol vidámak, pozitívak voltak és segítőkészek.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#19) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem volt hazafele menet este semmi para? :B

Finn the human

(#20) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon szeretem olvasni ezeket a beszámolókat. Köszönjük.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#21) wlandroid


wlandroid
tag

A régi Bocha dolgokat néz... sorozat után lesz Legendd dolgokat néz is? :D

(#22) pusszycat válasza wlandroid (#21) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha szerencsénk van a " Legendd muffokat néz" címmel fog futni. :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#23) Mr.Silkó válasza wlandroid (#21) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Támogatom! :D

(#24) Troy.


Troy.
addikt

Nagyon szép képek.

Mivel készültek?

.

(#25) eventus válasza Tsebacsi (#18) üzenetére


eventus
veterán

De tényleg, semmi vita.. nézd meg mit írtam, voltam kint :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#26) pzstm


pzstm
titán

Nyugati parton egyik kedvenc városom...sőt...

Totálisan megértelek Titeket :B

typo: Union Square

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#27) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem volt arrafelé valami rendes olasz kávézó? :DDD

(#28) Tsebacsi válasza eventus (#25) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemtudom te kikkel találkoztál vagy mit láttál ami miatt ez a véleményed. Ott sincs kolbászból a kerítés, de lenne is mit tanulni tőlük bizonyos tekintetben. Nem majmolom őket, de akkor is. Tehetném költöznék ki, csak nem tudnám eldönteni, hogy keleti vagy nyugati partra :N

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#29) celafat


celafat
tag

Jó az írás, olvastam volna róla részletesebben is. Meg nagyon kevés a kép. Ha már az insta szóba került, esetleg belinkelhetted volna azt is.

(#30) dr. Kind válasza celafat (#29) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Terveink szerint szinte minden nap erkezik majd poszt :) Instagram: Legendd es en

(#31) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog (1)

Majd arra leszek kivancsi, hogy a visszautatok milyen lesz, erdemesebb sacramento fele venni az iranyt SF-hez, vagy a Grand Canyon/Zion-tol LV-LA-Santa Barbaran keresztul visszamenni. Csak hogy tudjam majd, hogy hogy tervezzem :)

(#32) szaszyka válasza kbyte1024 (#6) üzenetére


szaszyka
senior tag

Az New York, nem SF ;)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#33) Viper26 válasza Tsebacsi (#28) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem a testvérem volt kint több alkalommal, mindig azt mondta, hogy sokkal élhetőbb közeg, nem stresszelnek minden szaron, és ez bizony hangulatban, és viselkedésben is megmutatkozik.

Pixel 7 | FR955

(#34) kovjoe


kovjoe
aktív tag

Kifejezetten élvezhető írás, jöhetne több kép, de így is átélhető. HNY! Köszi.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#35) Vole válasza eventus (#8) üzenetére


Vole
tag

En 9 honapot eltem Kaliforniaban es imadtam minden percet. Par ev mulva valoszinuleg koltozok is vissza vegelgesen, addig meg elvagyok Kanadaban :)

Van akinek nem tetszik amerika ( vagy csak nem vallja be ), de szerencsere senkinek nem kotelezo ott elnie :)

Korabban volt egy iras az egyik blogon. Az illeto kint elt amerikaban es az egyik problemaja az volt, hogy a jatszoteren nem ihatott alkoholt mikozben a gyerek jatszott. Az ilyen jobb is, ha Mo -on marad :W

(#36) Jeanne d'Arc válasza Troy. (#24) üzenetére

Pont ez a kérdésem nekem is, hogy milyen géppel készültek ezek a képek?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#37) keIdor válasza Vole (#35) üzenetére


keIdor
titán

Azért Kanada is fene jó hely, legalábbis szerintem. Persze aki a nyarat, jó időt szereti annak nem az.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#38) Vole válasza keIdor (#37) üzenetére


Vole
tag

A hulye franciaktol eltekintve nem rossz hely ez se :)

A tel nem olyan rossz, a kaliforniai +20 fok helyett itt most epp -20 fok van, de legalabb van ho :))

(#39) Kaiku válasza Vole (#35) üzenetére


Kaiku
senior tag

Magyarországon sem lehet a játszótéren alkoholt fogyasztani, úgy, hogy jobb lenne ha visszavennél az arcodból.

(#40) pzstm válasza Kaiku (#39) üzenetére


pzstm
titán

tudtommal máshol sem lehet hivatalosan, csak épp odakint valóban szankcionálják, amíg nálunk ez csak le van írva valahol.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41) Vole válasza Kaiku (#39) üzenetére


Vole
tag

Egyreszt nem tudom mire ez az arcoskodas, leirtam, hogy egy magyarnak sajat velemenye szerint mi volt az egyik gondja amerikaval, masreszt nem tudom mikor jartal utoljara jatszoteren, de eleg sokszor talalkozni ott pias csovesekkel, buli elott iszogato fiatalokkal, eldobalt ketdekas uvegekkel es meg sorolhatnam.

Talan nem artana ha neha kimozdulnal Mo -rol, ellatogatnal kulturaltabb helyekre es korulneznel hogy mennek a a dolgok.

(#42) pusszycat válasza Vole (#41) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mindenki akinek sikerül télakolni egy csóró országból, lenezően beszél volt lakhelyéről, ezzel is igazolva ön-önmagát,hogy jó döntést hozott anno. :K

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#43) oliverhr válasza Vole (#35) üzenetére


oliverhr
csendes tag

Hosszú évek óta tilos alkoholizálni a játszótereken Mo.-n is.

(#44) mati12


mati12
senior tag

Én a tavalyi túrabeszámoló alkalmával is a beígért Alcatraz látogatást vártam a legjobban.De valamiért nem találkoztam vele sehol.... Persze lehet,hogy csak figyelmetlen voltam.

[ Szerkesztve ]

(#45) Grodd válasza Vole (#41) üzenetére


Grodd
tag

"nem tudom mikor jartal utoljara jatszoteren, de eleg sokszor talalkozni ott pias csovesekkel, buli elott iszogato fiatalokkal, eldobalt ketdekas uvegekkel es meg sorolhatnam."

Hol? Kanadában? Akkor elég szar helyen lakhatsz :)

Ha Mo-ra gondoltál: Én sehol nem látok semmi ilyesmit, pedig elég sokat vagyok itthon. Persze nem a gettóban élek, biztos vannak olyan helyek is idehaza, amiket leírtál, de azokat széles ívben kerülöm...

Dehát mocsok mindenhol van, ha SF-nál járunk (hogy legyen egy kis ON is) , javaslom, tegyél egy túrát Hunters Pointban vagy TL-ben. Láthatsz ott csuda dolgokat a jétszótereken, amik túltesznek alkoholizáló csöveseken/fiatalokon meg eldobott kétdekásokon.

(#46) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Frisco nagyon klassz hely még Amerikán belül is. :C

(#47) Grodd válasza Fejvadi (#46) üzenetére


Grodd
tag

Jajj, csak ezt a "Frisco"-t meg ne hallja egy helyi (öbölbeli), mert arra harapnak :)

(Én is majdnem azt írtam, de javítottam SF-re, nehogy valaki nekem támadjon ,,)
Vagy írhatsz San Fran-t, vagy simán The City-t is, de a Frisco-t kerüld, ha jót akarsz magadnak :)

(#48) Bog válasza mati12 (#44) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem, nem voltál figyelmetlen, voltunk és tökre nem volt jó. Meg sem írtam, de a videóban pár snitt erejéig benne volt.

Jó, nyilván sokkal jobb olyanról írni, ami nem jó, mert ott az ember kiteljesedhet :D , de igazából rossz sem volt, csak tök unalmas. Egy festői fekvésű sziget egy remek város mellett fasza kilátással, van rajta egy börtön, ami pont olyan, mint egy börtön. És ennyi.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#49) Fejvadi válasza Grodd (#47) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Miért harapnak erre? Ott éltem és tőlük tanultam. :) Azért is Frisco :D

(#50) Troy. válasza dr. Kind (#30) üzenetére


Troy.
addikt

Hello!

Milyen géppel készülnek a fotók?

[ Szerkesztve ]

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.