Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Goblin12


Goblin12
őstag

mint az európai eseményeken szoktunk például?:S

(#2) Xaels


Xaels
félisten

A Marshall Monitor tényleg nagyon jó kis cucc. Kár, hogy nem fér a bukó alá és kell a téli cuccra a pénz, különben nem válnék meg tőle.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Az utolsó képen direkt egy bokor mögé álltatok be? ;]

(#1) Goblin12
Pl. MWC

(#2) Xaels
Érdekes is lenne. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4) Goblin12 válasza fi:zi'k (#3) üzenetére


Goblin12
őstag

Az jobb esetben csak telefonos rendezvény.

(#5) Bocha válasza Goblin12 (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

MWC, IFA, CeBIT, ezekre viszonylag rendszeresen, bár nem minden évben megyünk. Az egy más kérdés, hogy a CeBIT mondjuk pont haldoklik az én meglátásom szerint, és a CES is érdekesebb nála.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Azért a Huavej kitett magáért! :R Bár valamiért az MWC-t jobban várom...

(#7) Maacaw válasza Dany007 (#6) üzenetére


Maacaw
tag

Amúgy így OFF-ba egy kis földrajz: Amerikában azért ilyen olcsók az elektronikai cuccok, mivel a legtöbb chip ott készül, és ugye európai tudósokat csábítottak amcsiba, ezért nagy szaktudással, olcsón állítják ezeket a termékeket elő, valamint ugye a Szilícium-völgy személyében van elegendő nyersanyag is. Most ez pont beugrott így az általános iskolából, de szóljatok ha hülyeséget írok :K :B

Egyébként nekem nagyon tetszett ez a CES, mert mindenféle érdekességet mutatnak be, és nem feltétlenül csak az aktuális Samsung, Sony vagy akármi más csúcsmodellt. Sok esetben jóval érdekesebbek számomra ezek az "apróságok" :K

Nem válasz akart lenni :B

[ Szerkesztve ]

(#8) halkow


halkow
őstag

Ezzek közül a fejhalgató ami kifejezeten érdekel .

Alcatel onetouch idol2s the king

(#9) Bocha válasza Maacaw (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem hiszem, hogy erről van szó, vagy legalábbis nem csak erről. Inkább lehet fontos, hogy teljesen más az ÁFA-rendszer, alacsonyabb az adó, ez biztos sokat számít. A tényleges gyártás viszont szerintem már régen nem az USA-ban van, hanem Ázsiában.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#10) HuMarc válasza Maacaw (#7) üzenetére


HuMarc
addikt

No offense, de a legtöbb chip Kínában készül. Más kérdés, hogy Amerikai székhelyű rengeteg nagyon fontos számítástechnikai cég. De ez is változik folyamatosan. Vannak Európában is fontos cégek, és egyre több van a Távol-keleten: Lenovo, Samsung, Sony, Asus, Acer stb. Illetve rosszul fogalmaztam. Helyesen: Egyre jelentősebbek a Távol-keleti cégek.

(#11) Maacaw válasza HuMarc (#10) üzenetére


Maacaw
tag

Valóban, teljes mértékben igazad van neked is, és Bocha-nak is, de azért szerintem a Szilícium-völgyet nem hagynák kihasználatlanul. De most egy kicsit rákerestem Wikipédián, és ezt írta: A terület a nevét szilíciumalapú chipekről kapta, amelyeket meglehetősen nagy számban gyártottak és gyártanak ma is
forrás
És biztos nektek is igazatok van, de szerintem azért ezt sem szabad figyelmen kívül hagyni :K
Az már más kérdés hogy Kínában is van Szilícium-völgy, és pl. itt alapították a Lenovot is :C

[ Szerkesztve ]

(#12) otoaak válasza Maacaw (#11) üzenetére


otoaak
tag

Ennek inkább közgazdasági okai vannak. Amerika nagyon nagy piac és itt működik az az árverseny ami pl. MO-n nem. Sokkal több minőségi cucc fogy arányosan leosztva mint pl. nálunk ahol mondjuk minőségi fülesből kb. 10-100-as nagyságrend fogy kint meg 100000 nyílván sokkal többe kerül itt az a néhány darab és nem tud működő versenypiacot kialakítani minőségi és ár versennyel. Kicsik vagyunk sajnos (és ez sok esetben még nyugat európára is igaz a nagyobb városokat leszámítva).

SG Note Pro P900

(#13) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Dicséretes, hogy bevettétek a cikkbe az e-cigit is. :R Bár mint viszonylag hozzáértő, szerintem ezek a kis készülékek pont nem alkalmasak a váltásra, mert általában túl gyengék (mind a gőzmennyiség, mind az akku ereje). Az analóg cigiről való váltáshoz minimum az ujjnyi vastag eGo. Az még bőven a tűréshatáron belül van, úgy értve, hogy nem egy nagy durung és megfelelő kazánnal kellemes ízt/gőzt produkál. Ráadásul sokkal tovább bírja egy feltöltéssel az akkuja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.