Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

Számomra szomorú és visszataszító, hogy így visszaélnek a természeti szépségekkel és ekkora üzletet csinálnak belőle.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) Masooo válasza joey04 (#1) üzenetére


Masooo
aktív tag

Nem tudtuk megnézni tavaly, azóta is nagyon sajnáltam és idénre betettük némi prioritással.
Nos, most kihúztam. A Zion National Park lesz a cél.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#3) Coempi válasza Masooo (#2) üzenetére


Coempi
tag

Túl sok látnivaló van a környéken: Sequoia NP, "kicsit" északabbra Yosemite, de ottvan az Arches NP, és a Bryce Canyon NP (személyes kedvencem). És még egy sereg kisebb.

(#4) #56710400


#56710400
törölt tag

Hú, nagyon jók ezek a kirándulós posztok! :R

(#5) Bog válasza Masooo (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

South Rim tök más, oda igenis érdemes elmenni, de ez a West ez tényleg csak a lóvéra megy. Mondjuk Zion mindent szétver, arra szerintem lehet allokálni akár 2-3 napot is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) Litta08


Litta08
csendes tag

Végreeee, újra CES vlog! Már kezdtem azt hinni, hogy kihagytok minket az utazás további részéből.... :DD Nagyon szeretem ezeket a kirándulós posztokat :))

(#7) atike


atike
nagyúr

"Brigi igazából őrületes nagy rajongója a helikopterezésnek (ideje lenne megismerkednie R. Antal miniszterrel)"

Csak nekem ugrott be egyből egy másik név is...? :DDD :U :DDD

Amúgy én is vele értek együtt - bennem (bár még személyesen nem voltam ott) is inkább negatív érzéseket vált ki ez a giccs és fényparádé...

....de az, hogy a Westből tényleg ekkora lehúzás legyen... Szomorú...

[ Szerkesztve ]

(#8) dutrás


dutrás
őstag

Elképesztőek ezek a méretek. Valóban a képek nem adják vissza.
Viszont az Insta 360 képei továbbra is lenyűgöznek.

P50 pro/P40 Lite

(#9) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Hibátlan, lenyűgöző videótartalom :) Amire nekem a koronát a Knight Rider feldogozás tette az elején :))

Jó pilóta alagútban nem katapultál

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.