Hirdetés

2019. október 24., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Xarina

Xarina
(aktív tag)

Remek beszamolo, a kepek pedig gyonyoruek.

(#2) Tom321

Tom321
(kezdő)

Hát ezt a helyet én se hagyom ki, ha eljutok Amerikába.

(#3) Kalandor

Kalandor
(HÁZIGAZDA)

Rhyolite-ot ne bánd, pár rom az egész.

[ Szerkesztve ]

(#4) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(veterán)

Elképesztőek ezek a helyek, nagyon szerencsések vagytok, hogy járhattatok itt. Csodálatos a táj!

(#5) benczeb

benczeb
(aktív tag)

Ez nem semmi, óriási élmény egy ilyen út.

(#6) Stifler93

Stifler93
(tag)

Én tavaly augusztusban voltam. 47 fok volt. Az az embertelen kategória, a Zabriskie point volt az első megállónk, kiszálltunk a 23 fokra klímázott autóból és az első gondolatunk az volt, hogy visszaülünk, és elmegyünk. Aztán nyilván nem mentünk, de 10 percnél hosszabb ideig egyik megállónál sem töltöttünk többet. A hideg ásványvíz konkrétan 5 perc alatt lett vizeletmeleg amíg a Zabriskie pointnál fotózkodtunk.
Valóban gyönyörű a Death valley, de nyáron az ember az irgalmatlan meleg miatt kevésbé tudja értékelni. Idén augusztusban is megyünk, tudjuk, hülyék vagyunk :D

iPhone Xs 256GB; iPad Pro 10,5” 256GB; Retina MacBook Pro 13", Apple Watch

(#7) hemaka

hemaka
(nagyúr)

Az utolso kep nagyon franko. :)

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#8) turbulencia8

turbulencia8
(őstag)

Pazar a taj, nagyon jo a video!

(#9) axioma

axioma
(addikt)

Hehe, ma reggel a gyerek foldrajz doga iras miatt megkerdezte, hogy mit tudok a death valley-rol. Kicsit csodalkozott hogy tudtam valaszolni par dolgot:)
[Mondjuk a tanarja egy agybajos, es adatokat tanultat be veluk esz nelkul, pl. nekik errol azt kell tudni hogy hany meterrel a tengerszint alatt es mennyi volt az a legnagyobb itt mert homerseklet - se kepek se erdekessegek, se semmi, csak adatsor.]
Az 5 tobol csak 2-t sikerult igy majd 30 ev tavlatabol felideznem...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.