Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Folyamatosan csak magamat tudom ismételni: ezek a csodálatos helyek mind bakancslistásak nálam (is). 😎

(#2) vince


vince
őstag

Attól tartok, hogy a fotók nem tudják átadni a dimenziókat és a valóságban minden sokkal-sokkal hatalmasabb, mint azt a fotók alapján elképzelem (pedig próbálom felszorozni az elképzelésemet :D )

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#3) Kinder


Kinder
senior tag

"Kiniszi Százas"

Nagyon szép helyeken jártok! :R

(#4) joshua7


joshua7
veterán

Nagyon szép helyek, öröm olvasni a beszámolókat!

Semper Fi

(#5) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Arra a pontra nem mentetek el, ahol készült a kép, amit a monitorteszteken használtok? :D

Itt van a legutóbbi acer predator tesztből, hogy mire gondolok:

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#6) Alert89


Alert89
tag

A régmúlt atomháborúinak maradványai .....

(#7) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Tavaly nekem is volt szerencsém egy Las Vegas-hoz, mi bevállaltuk az Arizonai Grand Canyon központot. 8-9 óra kocsival odavissza, de bőven megérte.

Egyébként semmit nem adnak vissza a fotók a méretekből. Én is csináltam jópárat, Windows háttérnek jók lettek:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#8) #56710400


#56710400
törölt tag

Bámulatos!!! Ez a blog most a kedvencem, nagyon jók a képek és a szöveg is!

(#9) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Nem semmi tajak!

(#10) borbastomi válasza -=RelakS=- (#5) üzenetére


borbastomi
csendes tag

Ezt kellett volna feltenni a törzsolvasói tesztben kérdésként :D (mármint, hogy hol készült a nevezett kép) Legközelebb persze lehet bonyolítani: mennyire volt messze a mobilarena csapata, hogy a tesztkép helyszínéről saját verzióval is rendelkezzenek? :D

(#11) -=RelakS=- válasza borbastomi (#10) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Készítettem a monitoraimról tesztképet, amit persze még nem dolgoztam fel, és direkt kerestem ezt a képet. Valami 1 órát biztos elcsesztem, hogy pontosan ezt megtaláljam :D
Google képkereső rulz.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#12) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Korábbi utaknál is felmerült már, hogy nem tudnátok térképen is megjeleníteni az utatokat és jelölve a megállókat? Tök érdekes lenne szerintem. Sőt, akár a képeket is jelölhetnétek térképen.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#13) vince válasza borbastomi (#10) üzenetére


vince
őstag

A monitorteszteket a PH készíti a törzsolvasói játékot a MA, másik "divízió" :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.