Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gdi


Gdi
senior tag

Ezek a "miniITX" házak már nagyobbak egy standard ATX-nél is.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#2) monguz82


monguz82
tag

Elgondolkoztam rajta egészen addig, míg el nem jutottam a max 12cm-es radiátorig...
Pedig ígéretesnek indult :)

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#3) Synthwave válasza monguz82 (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem high-end léghűtéssel nem lesz rossz ez. Meg is pöcörögtette a fantáziámat.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) Kansas válasza Synthwave (#3) üzenetére


Kansas
addikt

Mondjuk 30 ropis házba az ember nem sajnálja annyira hogy az összes ITX alaplap 40-50e-től kezdődik...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#5) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Hehe, ilyen lesz ha felnő
alt="" title=""
tt- tower 900

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6) Synthwave válasza Kansas (#4) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezt most nem értem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) Danex válasza monguz82 (#2) üzenetére


Danex
addikt

ha valahová legalább egy 280-as AiO elférne még meg is mozgatná a fantáziámat de így nem tudom.

Illetve elég esetlen hogy a GPU félig látszik az üvegen keresztül félig pedig már mesh mögött van.

[ Szerkesztve ]

(#8) monguz82 válasza Synthwave (#3) üzenetére


monguz82
tag

ha nem lenne meg a Fractal Design Celsius S24em, bevállalnám lehet, de emiatt azt nem szívesen cserélném le vissza léghűtésre :N :)

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#9) Kansas válasza Synthwave (#6) üzenetére


Kansas
addikt

Arra akartam utalni, hogy manapság kihalnak/kihaltak az olcsó(20-25e Ft-os) ITX lapok amiket az ember pöttöm házas(pl. CHIEFTEC IX-01B, iPonban táp nélkül 9e, táppal 25e) netezős/filmnézős gépbe tenne, a 40-50e forintos lapok meg jobban passzolnak ilyen fancy házakba...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#10) Jesus_Shaves válasza Kansas (#9) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Ez így nem igaz, H3/410-es lapok azért vannak 30 alatt, márpedig ilyen netezős-filmezős gépbe aligha kell ettől több.

(#11) Kansas válasza Jesus_Shaves (#10) üzenetére


Kansas
addikt

Igaz, Intelben nem vagyok annyira képben hozzá való alaplap szinten, csak a procijaikat ismerem. :R
Mondjuk jelenleg az is befolyásol, hogy egy 2200G alá kerestem lapot(nem HTPC-nek, mini játékgépnek)... végül mATX lett 18e-ért - most nem fért bele, hogy aranyáron vegyek normális(HDMI+DP csatis) ITX lapot meg szintén vaskos áron LP hűtőt, csak hogy beleférjek a pici házamba(LC-1340, most egy Athlon 5350 konfig van benne)... mATX-hez csak lap kellett, minden más megvan, és a gyári hűtő is belefér a házba. DP-ről így is le kellett mondanom.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#12) Kansas válasza Kansas (#11) üzenetére


Kansas
addikt

Sajnos az A520-as lapok nem támogatják a Zen/Zen+ APU-kat... na nem mintha kapni lehetne őket...az 5xxx sorozatosokat pedig még nem kapni, pedig egy olyanra cserélni fogom az R5-3600-amat.
HTPC-re jelenleg úgy tűnik, nincs alternatívája az Intelnek, ha csak nem vacak integrált procis alaplapot vesz az ember, elavult APU-val, hiányos HW-gyorsítással. Azoknál még az AM1-es Athlon 5350-em is jobb...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#13) Yany


Yany
addikt

Ha ezt megcsinálná 30x30x30-ban, már venném is megfelé... :DDD

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#14) Synthwave válasza Kansas (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én azt sajnálom, hogy a Kaby Lake-G vonal nem lett tovább forszírozva.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#15) Kansas válasza Synthwave (#14) üzenetére


Kansas
addikt

No látod, azt én is...
Meg úgy általánosságban, hogy nem skálázzák föl VGA oldalon 1050Ti/1650 szintig az APU-kat illetve CPU oldalon eddig 4c/8t fölé... bár híresztelnek az 5xxx szériába 6c/12t APU-t, azt nagyon várom, bár az ára alighanem rettentő lesz.
Szívesen összeraknék egy harapós mini játékgépet dVGA nélkül, 2l körüli házba. Jó lenne a 2010 előtti játékokhoz, meg az újabb indie-k többségéhez, 100W alatti fogyasztással.
A kompakt brand gépek amik játékra is jók, gamer laptop árban vannak...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#16) Synthwave válasza Kansas (#15) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A vicc, hogy 2019-ben álltak le a gyártással, de a Vega M GH pGPU kettéhugyozza a Ryzen 5 3400G Vega 11-ét. Ha legalább lenne belőle monnyuk valami Mini-ITX-es, full integrált lap Core i7-8809G-vel vagy 8709G-vel...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17) Kansas válasza Synthwave (#16) üzenetére


Kansas
addikt

Azért az AMD desktopra nem túl erős APU-kat hozott eddig, hiába erősebb a Core i7-8809G egy 3400G-nél, azért a felénél is kevesebbet evő mobil 4800H-tól többnyire elmarad, a desktop 4700G pedig még erősebb és az 5xxx szériát annál is jobbra várom, már amikor kapni lehet majd.
Különösen, ha tényleg átállnak GCN-ről RDNA2-re az IGP esetén(a Zen2->Zen3 CPU mag váltás már biztos)... no, ki a kezem a biliből ;]

Nem véletlenül álltak le a Kaby Lake-G-vel, bár gondolom az is bőven benne volt, hogy lassacskán lesz nekik is megfelelő IGP-jük, és akkor már ne az AMD-től vegyenek lapkát...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#18) Synthwave válasza Kansas (#17) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem tudom, én DOOM Eternal és hasonló AA játékok mért frame rate-je alapján tájékozódtam az ügyben. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19) Kansas válasza Synthwave (#18) üzenetére


Kansas
addikt

Jó, tudom, az általam linkelt cikkben csak Fortnite van, de abban legalább több mint dupláját teljesít a 4800H, de nem is az a durva, hanem hogy a 4800H az 45W TDP-ből hozza ezt, a Core i7-8809G 100W-jával szemben...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#20) Synthwave válasza Kansas (#19) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Á, a Fornite egy fos és híresen resource hog. Ami ott szénné butítva 80 fps, az az új DOOM-ban kb. 110, medium/highon, és nagyon nem egy kalap alatt van a vizuális élmény.

Pont a napokban nézegettem a dolgokat, mert rájöttem, hogy az 1080 Ti-t nem használom ki. Kár volt, mert így kilyukadtam egy olyan platformnál, ami

a) beszerezhetetlen
b) Hades Canyon NUC-ot kell hozzá venni, viszont akkor pénzügyileg ott vagyok, ahol a part szakad, csak a grafikus teljesítményem lett a töredéke a korábbinak...

Így marad a GTX 1070 downgrade, annál alább azért nem adom dedikált VGA-nál, és így akkor még van tarcsiban is némi kraft.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21) Kansas válasza Synthwave (#20) üzenetére


Kansas
addikt

Ezek a kis kompakt cuccok mindig ilyenek, gamer laptop árban mennek kb...
Én is azért nem vettem soha ilyet, pedig az Asus némelyik kütyüjével(pl ezzel) sokáig szemeztem...
Lett/lesz belőle inkább konzol...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#22) Synthwave válasza Kansas (#21) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van itt is kettő (három), de az jónéhány cím esetében (bármi, ami FPS) sajna nem igazán alternatíva.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#23) Kansas válasza Synthwave (#22) üzenetére


Kansas
addikt

Arra valóban nem, bár a modern kontrollerekről csodákat zengenek, de aligha hiszem, hogy FPS-ekben felvennék a versenyt a billentyűzet-egér kombóval aimbot nélkül...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#24) Synthwave válasza Kansas (#23) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Főleg nem egy ex semi-pro kvéker számára. :DDD

A magam részéről konzolt az exkluzívok miatt vettem, azokhoz viszont patika a kontroller (bár némelyhez azért nem ártana egy jóféle arcade stick).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#25) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ilyen hűtőszekrényük már volt egy pár. Ez most miben tud többet, több gémer LED került rá? :DDD

A Zotac miniháza kompaktabb sokkal, ha már nem kell a hely az 5.25"-nek, a levegőt is vegyük már ki a dobozból, inkább férjen el minél kisebb helyen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.