Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KillHates


KillHates
nagyúr

Kicsit félreérthető a cím :R
Talán az "egybegép a Lenovo-tól és szuperhordozható apróságok az NEC-től" szerencsésebb lenne. :K

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Waooooo!! Illetve Vaio te vagy az? :D

Az egybegép nekem pont optimális lenne és bejön! Az ára a gond. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) hszilard666


hszilard666
veterán

Basszus a Lavie Mini nagyon bejön! :Y Pont a napokban néztem hogy lassan elérhető a GPD win 3, amiben szintén ez a proci van. Konkrétan tudja futtatni a GTA V öt majd 60FPS sel 720p ben, megy rajta a DOOM eternal, valamint a cyberpunkot is tudták rajta futtatni majdnem 30fps sel, úgy hogy 70 fok alatt marad a CPU, egy marok PC ben :DDD

Visszatérve a minihez:

Évek óta vágyok egy olyan setupra ami 1 eszköz. Avagy napközben rohangálós PC adott esetben útközben játszani is lehetne vele, otthon meg ledokkolom külső GPU ra és meg is van a desktop gaming setup! Konkrétan eladhatnám a surface pro-mat, a nintendo switchemet, valamint az asztali konfigomat is! :Y Egy pici problémám van ezzel az eszközzel, mégpedig hogy nincs rajta thunderbolt :Y Nem is értem miért nem tettek rá. :W Remélem lesz más nagyobb gyártónak is handheld windózos eszköze hogy legyen pici árverseny. Mondjuk nálam még mindig a favorit az Alienware UFO. [link]
Ezért a cuccért 2K USD ot is kiköhögnék! :B

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#4) Dottorei válasza Polarstar (#2) üzenetére


Dottorei
tag

minimál innováció brutál profit

(#5) tibaimp válasza hszilard666 (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Csak kérdezem, az ilyen kis méretű játék "konzoloknál" itt is 8 col, nem elég lenne a 720p, hogy az IGP nagyobb fps-t tudjon kiköhögni, esetleg ultra/high graf beállításokat is elbírja? Ezen a 8 colon játék közben (nem desktop-ban) feltűnik a 720p/1080p különbsége?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) hszilard666 válasza tibaimp (#5) üzenetére


hszilard666
veterán

Szerintem nem feltűnő ezen a méreten ha kisebb felbontáson játszol. A switch is adaptív felbontással dolgozik, 720p-s kijelzőn van amikor 540p a kontent, én abszolút meg vagyok vele elégedve! :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#7) tibaimp válasza hszilard666 (#6) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi a választ! Igen, gondoltam amúgy.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) dkess válasza tibaimp (#7) üzenetére


dkess
őstag

Szerintem, ha játszik vele valaki, akkor visszaveheti a felbontást az illető. Ebbe a kicsi méretben játékra az nem feltétlenül FullHD.

Ugyanakkor, ha olvasgatna vagy éppen Netflix ilyesmi (meglepődnél mennyien használják pl. nagyobbacska, de ennél jellemzően nem nagyobb tableten) esetén meg jól jön a FullHD ...

(#9) tibaimp válasza dkess (#8) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, ezt is gondoltam, azért kérdeztem eredetileg is úgy, hogy: "játék közben (nem desktop-ban)"

Netezni, amikor tulajdonképpen a "desktop-pot nézed", illetve filmezni viszont jó a fullhd ebben a méretben is! Igen, mindenesetre köszi :R

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A mininek semmi ertelmet nem latom. Tul kicsi mindenhez, jatekgepkent meg tul gyenge. A bazari retro kinezet sem all jol neki. Az Acer csinalt egy hasonloan feher termekcsaladot, az ugyanugy nem tetszik.

A mobile pro eseten a kijelzo meret problemas, foleg ugy hogy a kava alapjan befert volna egy 14-es is. 1-2 eve mar a 14 inch a standard a kisebb ultrabookoknal. Nem nagy kulonbseg, de olyan meretben minden kicsi szamit. A hordozhatosag a lenyeg, nem a kis kijelzo. Amugy jol nez ki.

Az AiO gep dizajnja nem rossz, az eger/billentyuzet kicsit tescos kinezetu. Nem egy iMac, de jo hogy 4k-s es pivot funkcioja is van. A hangrendszertol mondjuk nem varok semmit. Ezeket a vasarolt matricakat barmilyen hulladekra rateszik. A hardver nem latest gen, de gondolom akkor az ara is magasabb lenne. Mondjuk en abszolut idegenkedek az AiO gepektol, mert teljesen egyedi, varhatoan draga javitani es mar annak is orulni lehet ha a memoria es hattertart bovitheto benne.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#11) ledgeri


ledgeri
nagyúr

https://www.youtube.com/watch?v=3LclRTo2YnQ linus video, egy hasonló apróságról... jók lesznek ezek!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Azért egy gémer cucctól elvárnám hogy bírja a "már megint csal ez a szemét gép..." stílusú ökölcsapásokat. Ez ránézésre nem fogja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.