Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Asassyen1989


Asassyen1989
csendes tag

Az AONIC 215 egy jo otlet, bar nem egy gyonyor.
Korabban is volt nekik a ket fulest osszekoto bluetooth poraz meregdragan, amit persze a lekoppintottak olcson is. Maga a fules tenyleg idot allo igy talan kesobb johetne egy darab ami NC-s is.

(#2) Segal


Segal
veterán

Az egyik szemem sír a másik meg nevet.
Annak örülök hogy az SE-215 modelljükkel ilyen remek és időtálló fülest vettem, viszont mivel lassan az összes telefonról lehagyják a 3,5 jack csatlakozót és evégett mindenki jön true wireless fülessel reméltem idén a Shure is meglépi.
Szerencsére még nincs tervbe véve a mobilom cseréje mert a jelenlegivel is elégedett vagyok csak azért jó lenne tudni hogy zenei vonalon is megkapom a késöbbiekben is ezt a szinvonalat és nem egy ilyen kiegészítővel hanem egy valóban erre tervezett termékkel.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) Frici654 válasza Segal (#2) üzenetére


Frici654
kezdő

Mikor vetted?

(#4) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

"...véleményük szerint ugyanis bőven felveszi a minőségi versenyt a mai piacon is."
A vevők véleménye szerint meg nem. Sok nagy gyártóhoz hasonlóan (AKG, Sennheiser) nekik is csak a top cuccaik érdekesek. Az alsóbb kategóriába csinálnak valamit, csak hogy legyen. Jó drágán, mert azért a márkanevet nem akarják lejáratni mindenféle 50$-os fülessel, hiába csak annyit érne.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#5) Segal válasza Frici654 (#3) üzenetére


Segal
veterán

Passz
Nagyon regen.
Meg azt sem tudtam hogy ez letezik csak volt egy ph-s tag aki eleg sokfelet arult es ki is lehetett probalni a fuleseket. Toronymagasan ez gyozott :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.