Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Jó cucc, annyira érzékeny vagyok a hangokra alváskor, hogy a legmélyebb álomból is felkelt akár egy másik szobában történő levegő vétel is. Szóval eddig sima füldugót használtam de erre benevezek. :R

(#2) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Nehéz elképzelni hogy így, ahogy a nő is fekszik a promóképen, ne nyomja az ember fülét.

(#3) Sigma7


Sigma7
tag

A Bose Sleepbuds-tól "vették" az ötletet...
De legalább az alvásmonitor funkcióval továbbfejlesztették.

(#4) #71321344 válasza rdt89 (#1) üzenetére


#71321344
törölt tag

Nem erősíti fel túlságosan a szívverésed?

(#5) hemaka válasza Juhaszatti (#2) üzenetére


hemaka
nagyúr

En is azt nezem, hogy mennyire nyomna szet vajon a fulemet oldalfekvesben.

(#6) LilProphet90 válasza Juhaszatti (#2) üzenetére


LilProphet90
senior tag

A kép alapján szerintem egyáltalán nem zavaró így. Amit én használok füldugót, az jobban kiáll, az sem zavar.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#7) #21795072


#21795072
törölt tag

Erről ez jut eszembe: Going to sleep

(#8) rigoberto


rigoberto
őstag

Hallókészuléknek is jó lesz vajon? :F

(#9) rdt89 válasza #71321344 (#4) üzenetére


rdt89
addikt

De néha, de már annyira megszoktam a füldugót, hogy a szervezetem befogadta és mindig van nálam.

(#10) i8910user


i8910user
csendes tag

1 pár 3M füldugó azért olcsóbb...

(#11) arn


arn
félisten

Jo otlet... csak ekkora ize kizart, hogy ne nyomja a fulemet.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#12) moleculez


moleculez
veterán

Szerintem adná magát egy kapcsolható/opcionális ANC. Minden szobának / helynek van egy alapzaja, aztán reggel a forgalom/ miegymás, amit az pl tök jól megfogna. Már akinek tökéletes csendre van igénye, -50db-en.
Nagy kütyü buzi vagyok, de ez már kicsit ilyen Black Mirror jellegű, túlzás számomra, persze van akinek hiánypótló. (én vízszintesbe rakom magam, és kész)

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) samu74


samu74
addikt

Én látom benne a lehetőséget, pl. ha motorozok a szélzajt lehet jobban szűrné mint egy sima dugó. Természetesen a nyitott dobot meg kicsit erősítené... :D

-----------

(#14) *Mukeey* válasza i8910user (#10) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Szintén 3M használó vagyok :K
Nem tudok nélküle élni sajnos, úgyh lehet kipróbálok egy ilyet...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#15) moma


moma
őstag

sok nagyon jó review kell egy ilyenről ennyiért. kis esélyt látok, hogy tényleg beválhasson, fülesben aludni.

we all deserve a bit of luck.

(#16) blash válasza Juhaszatti (#2) üzenetére


blash
tag

Nekem bose sleepbuds van, de nem zavaro oldalt fekve. Amugy egesz kenyelmes, kar, hogy nem talaltam pont ilyen kialakitassal rendes fulhallgatot, ami rendes jel tovabbitasra is jo, nem csak azt a par hangmintat tudja lejatszani. De hat a sleepbudsnal azzal magyaraztak ezt, hogy a nagyon kicsi akku es a hosszu izemido miatt volt szukseg erre a kompromisszumra. Vegulis engem nem zavar, mert nincs nagy gondom az elalvassal.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.