Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát elég drabális... Illetve az a bőr elég hányadékul néz ki... Mint valami kici ócó

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) #65577472


#65577472
törölt tag

"Instabilitás esetén egyébként rezgéssel jelzi, hogy a felhasználó figyeljen oda jobban, pihenjen meg vagy foglaljon helyet, amíg stabilizálódik a járása."

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Beindul a földközelség jelző. Húzza fel! Húzza fel! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) Smiro


Smiro
senior tag

Nem is lenne hülyeség övbe power bankot rakni. Nem kéne külön eszköz cipelni... A többi okosságot ki is hagynám. Nem elég, hogy eltaknyolok, még a belemet is kirázza közben :D

(#5) atike


atike
nagyúr

Nem tudom elképzelni, hogy egy esés hogy jelezhető előre csak mozgásból... :F Megbotlik és vágódik - de honnan látná ezt előre bármi is az azt megelőző lépésekből...? :U

(#6) INGJOKE válasza atike (#5) üzenetére


INGJOKE
veterán

Jajjj hát figyeli kamera előtted az utat és ha látja, hogy van egy nagy gedőr, akkor nekiáll rázni (remélem árammal) :D :D :D :D

(#7) joey04


joey04
titán

Micsoda hasznos fejlesztésekről jönnek ma a hírek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Zokni mikor lesz, en arra varok. Az igazi lepesszamlalo csak abban lehet. :DDD

(#9) Polarstar válasza hemaka (#8) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Aztán nehogy bezavarodjon az egy lábas szökdécseléstől. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10) Kasya


Kasya
nagyúr

Tehat minden olyat jelez, amit az ember amugy is erzekel. Mert, tudom mikor lakom jól, vagy miből mennyit kívánok enni és azt is érzem, ha epp megingok. Az idos embernek pedig hiaba jelez, ha a kuszobben/szonyegben megbotlik.

(#11) #65577472 válasza Kasya (#10) üzenetére


#65577472
törölt tag

"és azt is érzem, ha epp megingok"

Nem iszol eleget. :P

(#12) axioma válasza atike (#5) üzenetére


axioma
veterán

En ugy ertettem, hogy amikor mar kezd bizonytalanodni a jaras, akkor jelez. Nem azt elozi meg vagy jelzi, amikor mar esik, hanem azt, amikor plusz segitseg kell. Peldaul mert kifaradt, de eroltetne hogy eljusson me'g az eredeti celjaig.
Nem mondom, hogy hianypotlo a termek, de kevesbe tudatos betegeknek konnyebb ha jelzesre "betanitod" hogy alljon meg vagy uljon le, mint azt hogy "ha mar nem birja akkor pihenjen". [Foleg pasiknal ilyenkor jon a hoskodes.]

(#13) Mr.Silkó válasza INGJOKE (#6) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:C

(#14) fRooStzzZ válasza #65577472 (#2) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Nekem is egyből ez ugrott be, mikor olvastam. :DDD
Az öv kíváncsi lennék ehhez mit szólna.. Lehet áram ütéssel kéne jobb belátásra bírni az olyan embereket, akik így jönnek mennek. :DD

(#15) akaido válasza Polarstar (#3) üzenetére


akaido
addikt

Funkcióbővítésként ütközéskor nyitódna a légzsák... :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#16) Emericus Max


Emericus Max
tag

Ez egy nettó baromság. Csak az öltönyben dolgozni járó majmoknak szánták, mert hát a mackó vagy a farmer nem igazán passzol ezzel a giccs övvel. Meg ugye otthon mikor mászkálsz övben? Szóval max. az öltönyös majmok munka közbeni aktivitását méri.
Amúgy mikor fog szólni egy ilyen kütyü, hogy ma még nem voltál kaksizni, mert tegnap és tegnap előtt is ilyenkorra már kétszer is?
Vagy gyümölcsöt eszel és rádrezeg az öv, hogy csak az érettet egyed mer' fosni fogsz :N

(#17) #65577472 válasza Emericus Max (#16) üzenetére


#65577472
törölt tag

Sajnállak, hogy vélhetően a karriered csúcsa jelenleg a szalagmunkás pozíció betöltése, de ettől függetlenül vannak olyan munkahelyek, ahol az öltöny viselete kötelező. Ne degradáld azokat, akik többre vitték nálad.

(#18) Emericus Max válasza #65577472 (#17) üzenetére


Emericus Max
tag

Mellélőttél kicsit a szakmámat illetően :)
Mérnök vagyok és EUR-ban kapom a fizetésem. Sajnálom azokat akiket köteleznek az öltöny viselésére a melóhoz. Mint férfi, tudom hogy az öltöny az egyik legkényelmetlenebb napi viselet. Akik viszont önszántukból majomkodnak öltönyben, azokat nem sajnálom. De ez az 'okos' öv pont nekik lesz jó termék. Szóval rendeld csak meg bátran :C

(#19) DigitXT válasza axioma (#12) üzenetére


DigitXT
félisten

Foleg pasiknal ilyenkor jon a hoskodes.
És a fetrengés után az öv megszólal cinikusan: én szóltam...:DDD

(#20) #65577472 válasza Emericus Max (#18) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nem viselek öltönyt, sikerült mellélőnöd neked is. Csak bicskanyitogató volt, ahogy beskatulyáztad azokat, akiknek ez a "munkaruhájuk". Magas a ló, tudod...

[ Szerkesztve ]

(#21) Graphics válasza #65577472 (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) #65577472 válasza Graphics (#21) üzenetére


#65577472
törölt tag

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.