Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dhampir


Dhampir
félisten

(#2) GeryFlash


GeryFlash
veterán

,,Hardverként Ice Lake processzorok közül tudunk válogatni (a csúcsot a Core i7-1065G7 jelenti), míg memóriából 32, háttértárból 512 GB-ig növelhető a méret."

Ez ugye vicc? Egy 1000 dollarrol indulo gepnel nem 512rol indul a hattertar ami mondjuk 2TBig bovitheto? Bohóc DELL 🤡 :W

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#3) sunyimenyet válasza GeryFlash (#2) üzenetére


sunyimenyet
csendes tag

Almáéknál 1200 ról indul forrasztott 128 gb-vel...

(#4) GeryFlash válasza sunyimenyet (#3) üzenetére


GeryFlash
veterán

Az hogy az Apple mindent alul tud mulni ne legyen már imdok. 2020 van de a gyartoknak mintha nem szoltak volna hogy az 512es SSD-k 80-100 az 1TB-os SSD-k 150 dollar korul kaphatoak. Kib*szott szánalmas. Nem igaz hogy egy ASUS vagy HP nem mondja erre a kartelezős bohóckodáara hogy akkor nálam 512GB-2TB-ig mennek a konfigok 16-64GB Rammal. A nagyobb eladás szám szerintem kárpótolná ezeket a nüansznyi különbségeket (komolyan hány dollár különbség van egyc256 és 512es SSD között az ő milliós megrendenlésős áruknál? 10?)

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#5) Dr. Akula válasza GeryFlash (#2) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az a legkevesebb, rax bele egy Samu 960Prot, és még gyorsabb is, olcsóbb is (a Dellnél (is) luxusáron megy).

Engem a félmagas kurzor és hasonló kommersz vackok jobban zavarnak, gondolom ezen is már csak pattintós (+csavar, ha még le nem spórolták azt is) egybehátlap van, beleheggesztett aksival. És hol van már az IBM féle kijelzőmerevítés, rollcage...

(#6) Duree


Duree
veterán

Végre itt is megjelentek az AMD megoldásai.

duree54

(#7) Sirus86 válasza Duree (#6) üzenetére


Sirus86
tag

Üzleti vonalon nem lesz AMD. Ezt Decemberben mondták nekem a DELL-nél. AMD csak gamer, illetve otthoni vonalban várható majd. Az indok az, hogy "nagyon" jó a kapcsolatuk az Intellel és két évre előre tervezik az eladásokat.

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#8) GSP


GSP
aktív tag

Egész jól mutatnak. :)

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#9) Noukoum válasza GSP (#8) üzenetére


Noukoum
veterán

Egy xps nem tud rosszul mutatni, gyönyörű gépek.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) Sirus86 válasza Noukoum (#9) üzenetére


Sirus86
tag

És hullanak, mint a legyek. Az egyik legmegbízhatatlanabb DELL termék.

És mondá az Úr: És legyen immáron a kocka, tetraéder!

(#11) crocy


crocy
tag

ez a i7-1065G7 oke hogy 15w-s, de a 1300MHz alaporajele harmatfing.

(#12) Predatorr


Predatorr
őstag

Azért nem kell zseninek lenni kitalálni, hogyan viszonyul az 5600M a GTX-ekhez. :D
Villantsanak egy 8 magos Ryzent RTX2080-nal, az érdekelne. Mondjuk nem ettől a gyártótól kilóra szervizbe hordott gépekkel.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#13) Garada


Garada
őstag

Ez az új XPS elég pofás darab bár a régiek is elég mutatósak voltak. Más gyártók is követhetnék ezt a formavilágot és vékony kávákat.

(#14) Predatorr válasza Garada (#13) üzenetére


Predatorr
őstag

Nekem inkább erős hardver és jó hűtés kell, kinézetre max jó poszternek a falra. :DD De ez nyilván életkor kérdése. :)

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#15) Noukoum válasza Predatorr (#14) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem nem életkor, hanem felfogás kérdése. Nem mindenkinek ugyanaz a fontos.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#16) Garada válasza Noukoum (#15) üzenetére


Garada
őstag

Így igaz, plusz attól is függ milyen területen szeretnéd használni az eszközt.
Én például sokat használom a munkámhoz, fontos hogy minél könnyebb és gyorsabb legyen egy laptop, itt nem feltétlen egy erős hardver és jó hűtés a döntő szempont.

(#17) Duree válasza Sirus86 (#7) üzenetére


Duree
veterán

Sajnos ebben igazad van.

duree54

(#18) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Az AMD-s konfig piros pont, de ettől még nem fogok Dellt venni.

(#19) Dhampir válasza MeszesKPT (#18) üzenetére


Dhampir
félisten

Miért?

(#20) Uzi74 válasza crocy (#11) üzenetére


Uzi74
senior tag

Miért gondolod 15W lesz a 9300-as TDP-je - és nem 25W-ra lesz belőve? Van erről valami hivatalos info? (már szinte rendelném a kis méret-32 GB ram miatt, de azt az opciót még nem látom sehol sem)

(#21) irony


irony
csendes tag

csak nekem hiányzik a 17-es XPS? ezért vettem 4 éve AW-t, de abban meg nincs Waves Maxxaudio.
kénytelen leszek venni egy precisiont...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.