Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #06658560


#06658560
törölt tag

Nem jó a kialakítása! A ház tetejére főzőlap, vagy melegen tartó kéne.

(#2) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Miért csak milliomosoknak gyártanak NUC-okat, mini-PC-ket? Valami rendes AMD APU-sat miért nem lehet? Ami meg még megfizethető áron van abba max azok a harmat gyenge Intel IGP-k vannak. Van egy óriási hézag a kettő között.

(#3) HookR válasza SunMount3r (#2) üzenetére


HookR
addikt

Tény, hogy lenne hova növelni a kínálatot. Addig is itt van egynek ez: ASRock DeskMini A300

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#4) Duree


Duree
veterán

Ezek a minik idáig sem voltak olcsók, szerintem ez még drágánál is drágább lesz ahogy a Zotac árazását ismerem.

duree54

(#5) lenox válasza SunMount3r (#2) üzenetére


lenox
veterán

(#6) SunMount3r válasza lenox (#5) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Na most direkt végig néztem az egész mini-PC kínálatukat és összesen 2db AMD-s van köztük és mind kettő ezzel Vega 3-al, ezzel ezért nem vagyunk sokkal beljebb. 2200G és 2400G és Vega 8-tól fölfele lenne valami értelme is.

(#7) lenox válasza SunMount3r (#6) üzenetére


lenox
veterán

Hat azok nem minipc procik, tul sok hot termelnek a teljesitmenyukhoz kepest. Erosebb mobil apunak latom ertelmet, de nem desktop apunak. Ha akkora hokeretet el akar hasznalni valaki, akkor is egy mobil proci dgpuval jobb valasztas.

(#8) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ez sem HTPC-nek való akkor, inkább rezsónak.

(#9) SunMount3r válasza lenox (#7) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A proci azért mehet lejjebb, de a IGP ne legyen már Vega 8-nál gyengébb. Itt vannak példák is rá. A baj, hogy ezek nem consumer és így memória tekintetében visszafogott Box-ok. Ami épp kellene egy legalább 3000 körüli RAM az IGP miatt. A Raven GE APU verziók hűtését szerintem meg azért így is meglehetne oldani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.