Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csorbajeno


csorbajeno
veterán

Ez igencsak tetszetős és jobban belegondolva, nem biztos, hogy olyan drága ez. Nekem van itthon 3 Qi-tölthető telefon, plusz a többi. Mire mindhez veszek egy-egy töltőt, addigra ezzel olcsóbban vagyok.

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Nekik sikerült megcsinálni azt, amit az apple-nek 2 év alatt nem. :DDD

(#3) #33253120 válasza csorbajeno (#1) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1
És nem is néz ki rosszul.

Viszont én jobban örülnék egy asztalba is építhető megoldásnak, de ennek az oldalcsatlakozói miatt ez nem lehetséges.

(#4) moleculez


moleculez
veterán

Pitaka userekhez: a tokoknak van valamennyi pereme a kijelző körül (ha pofára esne a teló)? A mostanin (valami Spigegen ) van, és nagyon hasznosnak találtam párszor. Csak unom már, erre le is cserélném.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) hemaka válasza moleculez (#4) üzenetére


hemaka
nagyúr

A pronak van pereme, a másik kettőnek nincsen.

(#6) miszterjoel


miszterjoel
csendes tag

Én meg csak a képeket néztem meg először és azt hittem a kis fiókban egy kis képernyő törlő rongy van nem pedig egy koton... :D

(#7) joey04 válasza #33253120 (#3) üzenetére


joey04
titán

Még majd keresek képeket, de szerintem marha ronda szegény.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) moleculez válasza hemaka (#5) üzenetére


moleculez
veterán

Az meg pont olyan bumszli, hogy azért nem kell :U

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) Giovan! válasza hemaka (#2) üzenetére


Giovan!
addikt

Kíváncsi vagyok ők hogy oldották meg a hőelvezetést, de valóban, nem semmi, hogy egy ilyen szerkezetet össze tudtak hozni, pláne úgy, hogy 10 wattos teljesítményre képes.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#10) hemaka válasza moleculez (#8) üzenetére


hemaka
nagyúr

Elhiszem, en is azert vettem a simat. Nekem bejon kinezetre is, meg az anyag is selymes, furcsa de jo erzes kezbe venni. Tisztitani is konnyu, en nem
bantam meg hogy megvettem. Valoszinuleg ha leesik a telefon szarra torik a hatlap, de en a karcok es a fogas miatt vettem ra ilyet.

(#11) Patrik17 válasza hemaka (#10) üzenetére


Patrik17
csendes tag

Én már sikeresen ejtettem le PItaka tokban a telefont... Végig csúszdázott/pattogott az autó nyitott ajtaján, majd pofával esett a beton gyeprácsra... A tokon lettek kissebb karcok, sérülések, de a telefonnak semmi baja. :B Majd pár nap elteltével a tokon is egyre kevésbé látszódott a találkozó nyoma, mostanra gyakorlatilag eltűnt :))
Teljesen jó a sima tok is :)

[ Szerkesztve ]

(#12) atike


atike
nagyúr

...hát ha erre is van igény...

(#13) mtx1111 válasza hemaka (#2) üzenetére


mtx1111
csendes tag

Azért ez közel sem Apple minőség. Ők is kiadhattak volna hasonlót, mégsem tették.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.