Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samott


Samott
addikt

Letiltott Kodival, gondolom.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#2) Joshi válasza Samott (#1) üzenetére


Joshi
titán

Kodiért nem kár. Venni kell egy normális külső lejátszót, gondolom milla körüli vételárnál nem lehet gond egy normális lejátszó. ;]

(#3) Fr3eWar válasza Samott (#1) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Meg Samsung módit követve DTS passtrough nélkül ahogy azt az A9F és Z9F-nél már be is mutatta a SONY.

(#4) Joshi válasza Fr3eWar (#3) üzenetére


Joshi
titán

Neked is azt tudom mondani amit Samott fórumtársnak. ;] Egyébként nem olvastam arról hogy a 2019-es Sony-ban lenne HDMI 2.1. Ha esetleg van, akkor az eARC miatt ez már eleve nem gond.

(#5) berVi válasza Samott (#1) üzenetére


berVi
senior tag

Igen, egy masfel millas TV-nel valoban komoly szempont, hogy tudok-e ra warezolni. (nem)

(#6) Samott válasza berVi (#5) üzenetére


Samott
addikt

Ezt ne nekem mond, hanem a Sonynak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#7) krx21


krx21
nagyúr

Kár hogy ez is az asztalon fekszik nem a talpán... Nem csak hogy hülyén néz ki így, hanem még az asztal is jobban tükröződik. Kìváncsi vagyok, meddig tolja ezt a design-t a Sony? :C

[ Szerkesztve ]

(#8) Joshi válasza krx21 (#7) üzenetére


Joshi
titán

De a Sony legalább nem ég be. ;]

(#9) krx21 válasza Joshi (#8) üzenetére


krx21
nagyúr

;)

(#10) kdennis válasza Samott (#1) üzenetére


kdennis
aktív tag

Nincs letiltva, Kodival használom és az Oreoba engedi a Kodinak a DTS kodeket is használni (az előzővel nem ment). Egy bajom volt hogy csak 100 Mbit es a LAN csatlakozó, amit egy USB3 Gigabites ethernet adapterrel sem tudtam kicselezni, úgyhogy vennem kellett egy 5G Routert, így már akadásmentesen megy az 50 GB os 4K HDR is. Nagyon meg vagyok elégedve, 500 ér vettem a Médiába, nagyon sokat gondolkoztam hogy megvegyem de mostmár hogy használom egy fillért sem sajnálok érte. Komolyan egy látvány orgazmus vele filmet nézni. :)) :Y :)) Ja, a Routernek ott kell lennie mellette, mert az kevés volt neki hogy a mélynyomóra tettem. Hát igen... mi a francnak spórólták ki azt a Gigás LANt... :((( namindegy, ennyi baja van.

[ Szerkesztve ]

(#11) kory23 válasza kdennis (#10) üzenetére


kory23
újonc

Szia! LG C9 vagy E9-en nem is gondolkodtál vagy az előző után egyértelmű volt, hogy sony?
Azért kérdem mert én is nagyon gondolkodom az oleden de még nemtudom, hogy melyik a jobb választás. Jelenleg egy sony LCD-m van és megvagyok vele elégedve bár az android picit döcögős de a képminőség kárpótol!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.