Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bird


Bird
addikt

Gamer boát keresek az asszonynak. Nem tud vki?!

Ledes úszógatya is jól jönne a nyárra....

Duddi: Köszi.<3 :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Ha ez bejon nekik, egy egesz ruhakollekcio varhato ezekbol. :DDD

(#3) Duddi válasza Bird (#1) üzenetére


Duddi
aktív tag

nem gémer de rgb :) [link]
vagy led boa [link]

[ Szerkesztve ]

(#4) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Dobbenet hogy mekkora marketinget epitettek a kitalalt "gamer" szo kore, az meg plane, hogy sok balek valoban "felveszi" magara (= fizeti a kurva sok penzt a kitalaloknak) es buszken annak is hiszi magat, mintha barmit is jelentene :(

OK

(#5) abridabri válasza Bird (#1) üzenetére


abridabri
veterán

(#6) Bird válasza abridabri (#5) üzenetére


Bird
addikt

A boa mellé nagyon flash!!!! Meg is van az asszony szülinapi meglepetése. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7) snecy20


snecy20
veterán

RGB-s vibrátor is jöhetne már!

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#8) Bird válasza snecy20 (#7) üzenetére


Bird
addikt

Khmmm..... :D 18+

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9) Duddi válasza snecy20 (#7) üzenetére


Duddi
aktív tag

+18

(#10) M107


M107
addikt

:R

Megtörtént dolog:

-

Egyik ismerősömet azért nézték ki egy helyi gamer közösségből mert nem AS.... G gamer dolgokat használt, hanem M.....

UI:

Egyik márkának sem hűséges támogatója.

Képzelem micsoda harcok lehetnek majd az utcán Asus például az MSI ellen vagy Acer vagy mit tudom én :)

Nemsokára jöhetnek a pólók, kabátok, cipők, is ilyen logóval

Magyar labdarúgó válogatott mezén Asus ROG logó :)

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#11) Duddi válasza M107 (#10) üzenetére


Duddi
aktív tag

Aztán a különböző márka hívei majd az utcán meg LOL esport alatt verik egymást mint a foci szurkolók :D

(#12) M107 válasza Duddi (#11) üzenetére


M107
addikt

:R

Ezek után már bármi megtörténhet :

:)

- Miért hoztak be ?
- 8 napon túl gyógyuló sérülést okoztam, egy ..... gamer cuccban feszítő embernek.
- én is az ő márkájukat szeretem "fütty"

- Fiúk verjétek agyon

:DDD

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#13) Solten


Solten
addikt

"...de a buszon mégsem tudják, hogy gamer vagy?"

:C

Saor Alba

(#14) Duddi válasza M107 (#12) üzenetére


Duddi
aktív tag

+1 :DDD

(#15) Mr.Csizmás válasza M107 (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

facebookon is a 14 év átlagéletkorú informatikai csoportjaiban is fap-fap rog :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) snecy20 válasza Mr.Csizmás (#15) üzenetére


snecy20
veterán

Júj, pedig ha tudná a világ hogy az ASUS ROG mennyire nem a minőség szinonímája. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#17) andy19770128 válasza snecy20 (#16) üzenetére


andy19770128
aktív tag

igazi hiánypótló szutyok

(#18) #16939776 válasza Duddi (#11) üzenetére


#16939776
törölt tag

Majd beépített RGB szalagos baseball ütökkel verik egymást, és így fog kinézni a HP vesztés sötétben:

[ Szerkesztve ]

(#19) Cifu


Cifu
nagyúr

Azzal együtt, hogy ez a RGB-s gamerkedés nagyon nevetséges, amúgy viszont láthatósági szempontból az ötlet maga nem hülyeség. Ahogy sötétben autóból a sofőr a világító kutyanyakörvet is előbb észreveszi, mint a fényvisszaverőset, úgy az útszélen sétáló emberkék testi épsége kapcsán is üdvös lenne a LED fényes hátizsák...

Egyszer csaknem elütöttem egy fazont, aki "divatos" full-feketében sétált két falu között az út szélén este, az új jobb oldalán (vagyis konkrétan alig volt látható). Azóta híve vagyok a láthatósági cuccoknak, csak hát a köztudatban az ilyesmik sokaknál még mindig a "kukásmellény" negatív jelzővel vannak illetve.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#20) Duddi válasza #16939776 (#18) üzenetére


Duddi
aktív tag

;] +1

(#21) Duddi válasza Cifu (#19) üzenetére


Duddi
aktív tag

Amit mondasz az igaz és teljesen jogos. De nem hiszem hogy az a led ami ebbe van építve felvenné a versenyt akár csak egy fényvisszaverő csíkkal is. Inkább színes derengésnek tűnik mintsem rendes fénynek.

(#22) #65675776


#65675776
törölt tag

Ez kb egy kategória a scrotum backpack-kel.

(#23) fuze


fuze
őstag

Még jó, hogy a táska anyagán spóroltak.

adms.hu | UI Designer

(#24) hemaka válasza Duddi (#21) üzenetére


hemaka
nagyúr

A semmitol azert tobb, bar ketlem, hogy olyan sok mindenki hordana ezt majd kisebb varosokban vagy falukban itthon. :DDD

(#25) M107


M107
addikt

:R

A testvérek erre specializálódnak.
+
A kis kínaiak

" olcsó ezerötcáz "

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#26) Pete55555 válasza Cifu (#19) üzenetére


Pete55555
addikt

Országúton amúgy is az út bal oldalán kellene sétálni....

...Szeretem leracsniztatni...

(#27) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Vajon melyik táska lesz amit először kipakolnak a tömött buszon? Egy diszkrét fekete/barna? Vagy amiből az egyszeri Hős utcai testvér csak annyit lát hogy: "gecc' ez világít.. Biztos nem volt olcsó!"

[ Szerkesztve ]

(#28) Cifu válasza Pete55555 (#26) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ezzel én is tisztában voltam/vagyok, ezért írtam. ;)
De ha egy tizedmásodperccel később reagálok és elcsapom, akkor utólag hiába mondogathatom, hogy a KRESZ szerint a túloldalon kellett volna sétálnia, attól még a baj megtörtént... :U

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#29) Bird válasza Cifu (#28) üzenetére


Bird
addikt

Ellenben, ha a táskában van respawn, akkor nincs semmi baj.... Meg aztán ami nem öl meg az xp-t ad.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30) MageRG


MageRG
addikt

A "nyóckerben" nagy sikere lesz.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#31) Jokerdapro válasza Bird (#29) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Áhh 10/10 :DDD

(#32) .mf


.mf
veterán

"És mit tehet az, aki szeretné, hogy erről ne csak a négy fal között, hanem például a buszon, a városban, esetleg az iskolában, munkahelyen is mindenki tudjon? "

Hát ez az, toleráns vagyok meg minden, amíg még csak a négy fal között RGB-znek, de amikor már az utcán is tolják az arcomba, hova tart a világ? Következőnek RGB-Pride-ot rendeznek, villogó ventikkel felszerelt karácsonyfának öltözve vonaglanak végig az Andrássyn? Ez összeesküvés, mondom én nektek! Nagyon hasonlóan írják az LGBT és RGBt, coincidence? I think not...

:DDD

Munkahelyen? Addigra talán kinövik az ilyen baromságokat, legalábbis remélem...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#33) Mr.Csizmás válasza .mf (#32) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak rendőrség helyett óvónénik biztosítanák a rendezvényt :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34) moleculez válasza Bird (#29) üzenetére


moleculez
veterán

😂😂

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#35) wildpig


wildpig
tag

Én simán csak nem fésülködök, direkt meghagyom a pattanásaimat, és lerúgdosom magamról a nőket még akkor is ha maguktól jönnének. Nem csak a buszon, de az egész városban vágják hogy gamer vagyok. Ingyen, báttya.

Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

(#36) Bird válasza wildpig (#35) üzenetére


Bird
addikt

;] :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#37) fehér_ember válasza Pete55555 (#26) üzenetére


fehér_ember
addikt

Attól még ugyanúgy lesz a te sávodban olyan, akit lehet nem veszel időben észre. Használj kamerát, hogy ha elcsapod agytröszt szuperment, akkor egyértelműbb legyen a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#38) Joker88


Joker88
őstag

És ha tiszta mocsok lesz a táska valami más okból, és ki akarom mosni ,akkor túléli a cucc ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#39) Bird válasza Joker88 (#38) üzenetére


Bird
addikt

Van a táskában repair funkció is.... Meg aztán jó sok medkit és ammo bag is elfér benne.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#40) M107 válasza Bird (#39) üzenetére


M107
addikt

:R

Elgázol a villamos vagy a busz, medikit elővesz bekötöz és újra 100 % health :D

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#41) Bird válasza M107 (#40) üzenetére


Bird
addikt

Olyankor a táska el is kiálltja magát: "need a medic"! Gyorsan jön majd a segítség...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#42) cpt_sanya válasza Cifu (#19) üzenetére


cpt_sanya
tag

Én a kivilágítatlan bicikliseket "szeretem" főleg amikor szemben jön egy másik autó, és vakít :W :W :W . Az igazi öngyilkos jelöltek, ráadásul imádkozhat a biciklis, hogy pöpeclegyen a fék mert , ilyenkor kikerülni se lehet. :W

(#43) cpt_sanya válasza Bird (#41) üzenetére


cpt_sanya
tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.