Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"Legalább egynapos használatot ígér"

Kár, hogy ez nem a cikk tetején volt... Nem igazán látom létét ezeknek a kütyüknek így. Még egy eszköz, amit ha véletlen nem töltöttél, akkor nem tudod használni a funkcióját...

Vagy veszel mindenhová töltési megoldást hozzá... Ez öli meg ezeket szerintem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) ro3000


ro3000
tag

"255 dolláron indítva abszolút vállalható áron....legalább egynapos használatot ígér"

Örülök, hogy vannak emberek, akiknek ez az összeg csak borravaló. Vagyunk egy páran, akiknek ez az összeg ilyen paraméterek láttán vállalhatatlan. Ha legalább tudna egy hetet. De így ebben a formában újabb ipari hulladék. De legalább vállalható áron....

(#3) kbyte1024


kbyte1024
addikt

valóban nevetséges...1hete vettem egy amazfit cor-t,hát basszus ezt szét alázza :K negyed áron :D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) cintula187 válasza kbyte1024 (#3) üzenetére


cintula187
addikt

Nem egy kategória, sem kinézetben sem tudásban. Ettől függetlenül a 255USD 1 napért valóban gáz 2019-ben.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#5) Divinity


Divinity
őstag

Szép, jó, okos, nem túl drága. :)

Ennyiért ez jár. A drágább órák se tudnak többet az olcsóbbak meg sokkal kevesebbet.
Az 1 napos üzemidő tényleg elég gyenge de ha van értelmes töltési megoldás akkor nem vészes. 3-4-5 vagy tudja már a fene menyni ideje csak okos óráim voltak sose volt gondom az üzemidővel, 1-1,5 naponta 20 perc a dokkolón, reggel készülés közben vagy este meló után.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#6) Divinity válasza kbyte1024 (#3) üzenetére


Divinity
őstag

Azt ugye tudod, hogy az csak egy aktivitás mérő nem pedig okos óra?

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#7) cintula187 válasza Divinity (#6) üzenetére


cintula187
addikt

Ennél csak az a jobb, amikor üzemidőnek a kvarcórát hozzák fel. Háhogyaz évekig bírja az okosóra meg csak 1 napig. :))

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8) ro3000 válasza Divinity (#6) üzenetére


ro3000
tag

Áruld már el, hogy az "okos" óra mitől is okos? Mert programokat lehet rá telepíteni? És ugyan mit? Mi az amit egy ekkora kijelzőn használni lehet? Mitől több, mint egy tisztességes fitnesz óra? Az csak egy paraszt vakítás, hogy az "okos" óra tud telepíteni. Gyakorlatilag nem sok értelmét látom, de most majd elmondjátok.....

(#9) kbyte1024 válasza Divinity (#6) üzenetére


kbyte1024
addikt

ne már tényleg???? hozzak fel más alternatívát??? szeretnéd?? az is sokkal olcsóbb lesz mint ez a hulladék és 5napot biztos elmegy.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) kbyte1024 válasza cintula187 (#7) üzenetére


kbyte1024
addikt

van baj a fejben látom....

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) cintula187 válasza kbyte1024 (#9) üzenetére


cintula187
addikt

Legalább az Amazfit Pace-et hoztad volna fel. Az okos (abb) óra mint a másik amit említettél. Valóban olcsóbb, mint a Fossil és tovább bírja.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#12) kbyte1024 válasza cintula187 (#11) üzenetére


kbyte1024
addikt

direkt nem azt hoztam fel de ha már ...akor a drágább stratos is jobb és olcsobb mint ez. a lényeg az lett volna hogy a Cor nem sokkal tud kevesebbet és nem csak az ár de az üzemidő is durván jobb.
Azt nem értem,hogy nem fért ebbe nagyobb aksi?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) Divinity válasza ro3000 (#8) üzenetére


Divinity
őstag

Na figyelj. :)

Messages, Messenger flow-ot tudok rajta követni.
Outlook integráció, remindereket dobja, emailek jönnek telefon nélkül is.
Google Assistant integráció, mivel nálam pl napi használatban van az Assistant (Google Home-om is van) így az se elhanyagolható.
Remoteként tud működni a TV-m hez vagy HUB-on keresztül a NAS-om is tudom vele pöcögtetni.
Bevásárló listám is ezen követem a boltban, ne a telefonnal vagy papír darabbl kelljen szaladgálni.
NFC-s mobil fizetés (igaz ez MO még nincs de attól mint funkicó említésre méltó)
Direktbe párosítható hozzá füles és offline (vagy nettel rendelkező eszközként online is) lehet rajta zenét hallgatni sport közben.
Térkép kezelés is van rajta on the fly. Kerékpározáshz, sétáláshoz de akár kocsiban is hasznos tud lenni.
Ezen felül minden aktivitást mér amit egy aktivitás mérő is.

Hirtelen 'csak' ennyi jutott eszembe. :)

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#14) Divinity válasza kbyte1024 (#12) üzenetére


Divinity
őstag

A Startos 20 dolcsival olcsóbb mint amiről a cikk szól igaz tovább bírja de a fent említettek közül szinte semmit nem tud az se. :)

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#15) kbyte1024 válasza Divinity (#14) üzenetére


kbyte1024
addikt

azért elég mazo lehetsz ha térképeket emaileket okosórán nézel:) Tök jó hogy van csak kb a 3mail után kifolyik a szemed.Térkép dettó. Irodai alkalmazások egy órán...? vicces szintén :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#16) sajo13


sajo13
senior tag

Amíg Android Wear platformon működik az okosóra, addig ne számítsatok nagyon 1 napnál hosszabb üzemidőre.
Nem véletlen, hogy a Samsung is a saját Tizen rendszerét futtatja az új óráin és az sem véletlen, hogy az új Huawei Watch GT is már saját Huawei okosorás op.rendszeren fut.
Az Android Wear haldoklik, nem lesz hosszú életű.

(#17) Divinity válasza kbyte1024 (#15) üzenetére


Divinity
őstag

A Maps navigáció nagyon jól optimalizált, tökéeltesen használható.
Az email olvasás tényleg gáz de nem is olvalsom el rajta, elég ha csak a title megvan onnantól tudom, hogy mennyire prios a dolog és úgy kezelem a dolgot.

Milyen irodai alkalamzások? :D Hol láttál te ilyet? :)
Az Outllok és egy authentikátor van belőve rajta ami irodai. :)

Ja igen az authentikátor is király, mivel mindenhol 2 faktoros beléptetésünk van így nem kell midnig előszedni a telefonom hanem elég az órán ráböknöm, hogy igen, én vagyok. :)

Ebből is látszik, hogy fogalmad sincs mit tud egy Android Wear csak vádaskodsz, gratulálok. :))

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#18) Divinity válasza sajo13 (#16) üzenetére


Divinity
őstag

Ez sem igaz. A hardver jelenti a problémát, a Samsung és a Huawei is saját hw felé mzodult. A Samsung már elvből sem használna Android Wear-t. Bár a Tizen kb használhatatlan a Wear-hez képest (próbáltam S3-at, utáltam, nagyon buta és üzemidőben sem jobb) a Huawei GT meg szintén inább aktivitás mérő lett nem pedig okosóra.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#19) kbyte1024 válasza Divinity (#17) üzenetére


kbyte1024
addikt

Tehát a fele cucc feleslegesen van rajta de tudja..waow sok sikert hozzá:) ja és jó navigálást az órán :DD mert az amugy fos üzemidőt nem szíja a gps mi? hajrá :C
de ha neked ez alternatíva semmi gond használd egészséggel okoska :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#20) cintula187 válasza kbyte1024 (#19) üzenetére


cintula187
addikt

Kinek mi a fontos. De ha pl. nincs 20 milás kocsit, amiben a full digitális műszerfal mutatja a térképet, sokat segít (ha nem raktad épp ki a telefont a autós tartóra) ha az órára pislantva látod, hogy hány méter után kanyarodj.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#21) Divinity válasza kbyte1024 (#19) üzenetére


Divinity
őstag

Gratulálok a szövegértésedhez. :)

Milyen fele cucc? :D Össze vissza beszéled a hülyeséget.
Ez a tipikus mindenki hülye csak te helikopter.

1; Nem ismered mit tud.
2; Nem is vagy képes felfogni amit írok.
3; Az, hogy neked ezek a funkciók nem fontosak nem teszik rosszá.

//Szerk: Ezt itt inkább elengedem, nem süllyedek a szintedre.

Peace.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#22) kbyte1024 válasza cintula187 (#20) üzenetére


kbyte1024
addikt

oké ezt is aláírom,nem is ez lenne a lényeg,hanem a használhatóság.De ha csak azt nézzük mennyien nézik órán a térképet(mindegy hogy miért)és hányan telóról? akkor ugye máris más a kép.Pont a GPS ami szívja az aksit mint atom,plusz a kis képernyő stb. Dehát kinek mi,nem vagyunk egyformák.lenne pár milive vastagabb és nagyobb aksi bele.Úgy már talán használhatóbb lenne.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#23) ro3000 válasza Divinity (#13) üzenetére


ro3000
tag

Egy tisztességes csatolt fitnesz ugyan ezt tudja. Emal, messenger, sms, hívó azonosító. Van ezekben is GPS, térkép, navi nincs. Mert ekkora kijelzőn nem sok értelme van. Szóval mitöl is okos óra?

(#24) Divinity válasza ro3000 (#23) üzenetére


Divinity
őstag

Te se fogtad fel, hogy mit írtam igaz? :)

Nem, nem ezt tudja. Max kijelzi, hogy ki hív mit írtak de a flowt nem tudod követni, nem tudsz interakciókat végezni rajtuk. Na meg ez csak az első pont, 1/3 része. A többit nem sikerült elolvasni? :U

És de van értelme a navinak. Az, hogy szerinted nincs csak annyit jelent, hogy nem ismered.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#25) cintula187 válasza kbyte1024 (#22) üzenetére


cintula187
addikt

Na látod! Lehet értelmesen is diskurálni. :C

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#26) ro3000 válasza Divinity (#24) üzenetére


ro3000
tag

Te nyertél! Nekem továbbra is egy drága felesleges eszköz.

(#27) Divinity válasza ro3000 (#26) üzenetére


Divinity
őstag

Itt a kulcsszó, neked.
Elég soknak viszont nem az és a napi rutin része, megkönnyíti a dolgokat.

A neked nem kell, számodra felesleges tudást ad az nem egyenlő azzal, hogy mindenkinek felesleges és értelmetlen.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#28) kemdom


kemdom
tag

Imádom, amikor emberek egyéni preferenciáikból szeretnének kollektív véleményt ráerőltetni másokra. :DD Boldogan használok egy Huawei watch 2-t,elégedett vagyok vele minden szempontból. Mert számomra egy hasznos eszköz.

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#29) Zitta válasza kemdom (#28) üzenetére


Zitta
őstag

Moto 360 2nd gen órám most is 4 napot bír - úgyhogy ez a Fossil cucc egyértelműen visszalépés - nem is értem.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#30) Divinity válasza Zitta (#29) üzenetére


Divinity
őstag

Az elég menő :Y

Nekem ezek voltak:
- Moto 360 1st gen
- Huawei Watch W1
- Apple Watch S1
- Samsung Gear S3
- Ticwatch E

Ezek mind 1 - 1,5 nagyon jó esetben 2 napot ha eltudtak menni de akkor AOD kikapcsolva volt. :(

Én se érzem azt amúgy, hogy lekéne cserélni a mostanit, ugyanazt tudják ezek is (ezért is lett Ticwatch E a befutóm legutóbb). Majd ha elég hetente tölteni akkor szánok rá 100e fölött megint addig meg nincs értelmes upgrade.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.