Hirdetés

2019. szeptember 21., szombat

Gyorskeresés

(#1) Nelman

Nelman
(tag)

Azt hittem nincs lejjebb... tévedtem. :D Mindig kitalálnak valami haszontalant. :)

(#2) Zoolee19 válasza Nelman (#1) üzenetére

Zoolee19
(aktív tag)

Mindig van lejjebb,az emberi fantázia határtalan :D

[ Szerkesztve ]

ASUS P7H55-M/V, Intel i5 750,Corsair Vengeance LP 2x2 GB DDR3 1600,Kingston HyperX 4GB (2x2GB) DDR3 1600MHz, MSI GTX-960-GAMING-2G-LE ,Scythe Stronger 500W 80+ Plug-in. Laptop:Lenovo 110-15IBR 80T70070HV ,Samsung S7/ Samsung S8

(#3) pandras83

pandras83
(tag)

Előkészületben az rgb ledes sűrített levegő

" Zárlatot csak úgy érdemes okozni, hogy a látvány kárpótoljon a következményekért."

(#4) tibaimp

tibaimp
(őstag)

Nem szeretem a Thermaltake termékeket, (személyes preferencia), mert olyan buta/ egyedi/ semmivel nem kompatibilis megoldásaik vannak például a házaikban, hogy az már fáj....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) Bandi995

Bandi995
(aktív tag)

Indokolatlanul távol fogom a hírtől vinni a hsz-em, de számomra semmi sem nagyobb mutatója a számítástechnikai innovációk hiányának, mint hogy minden gyártó rebrandelt sz*rokra húz rá karácsonyfaizzót manapság, valódi újítások helyett.

(#6) Solten

Solten
(őstag)

(#5) Bandi995: Ugy tunik az evente aktualis CES mar a karacsonyfaizzokrol fog szolni.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#7) Redneck

Redneck
(veterán)

"Míg a modulokra korlátozott élettartam-, addig a hűtésre 2 év garanciát kapunk, az árazás azonban nem vicces: a 16 GB-os készletért 250, a 32 GB-os pakkért 440 dollárt kérnek majd el a kasszáknál."
Biztos nem vicces? Szerintem az. :C

Nelman:
Ó, dehogynincs... Ha értelmetlen PC alkatrészekről van szó, mindig van lejjebb.

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#8) Nelman válasza tibaimp (#4) üzenetére

Nelman
(tag)

Nekem is TT házam van, immáron másodszor is. De azok kivételesen tetszenek nekem. :K

(#9) Nelman válasza Redneck (#7) üzenetére

Nelman
(tag)

Kíváncsi leszek mi lesz a következő "lejjebb"... :C

(#10) Robert07

Robert07
(aktív tag)

Úgy a vizesborda nélkül egész jól néz ki, kár, hogy magában nem fogják árulni.

Pedig egy igazi felüdülés lenne a sok RGB-s meg az ilyen olyan gamer modulok után.

突き出る釘は打たれる。

(#11) Redneck válasza Robert07 (#10) üzenetére

Redneck
(veterán)

Tényleg egész pofás, kár hogy nincs önmagában.

Nelman:
Házak közt szerintem is találni egész jó TT termékeket. A lejjebbre pedig nem vagyok kíváncsi. A jelen állapot is épp elég szomorú. :(((

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#12) kakuk.tamas

kakuk.tamas
(őstag)

LED-es harisnya van már?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#13) tibaimp válasza Nelman (#8) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Ok, használd egészséggel! Ha neked beváltak, akkor OK. TT Armor házzal szívtam sokat (haveromnak van), cserében jó drága volt annó!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#14) F e Z o

F e Z o
(veterán)

DDR1-2 korszakban kellett volna ilyennel előrukkolniuk, nem most. Egy közepes G.Skill modul jobb teljesítményt nyújt levegővel, mint ezek víz alatt...