Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #96302336


#96302336
törölt tag

Ez legalább ki is néz valahogy , nem úgy , mint az airpods.

(#2) Kasya válasza #96302336 (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szerintem gagyi dizajn, bar az Airpod se tetszik.

(#3) vodrosjozsi válasza Kasya (#2) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem is azt mondta, hogy jól néz ki ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4) total90 válasza Kasya (#2) üzenetére


total90
veterán

Szerintem a legszebb ilyen felübedugós cucc az a Samsung Gear Icon X.

Az ára viszont elég érzékenyen érint. Van egy fülesem, amit 6 éve 400 euróért vettem, szintén Sony és imádom, de ezért a kis vacakért sokallom ezt az árat.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) #96302336 válasza vodrosjozsi (#3) üzenetére


#96302336
törölt tag

Nem szép, de legalább Nem úgy néz ki, mintha két összetekert papír lógna a fülemből.. Láttam pár embernél airpod-ot, nem sok kellett, hogy kiröhögjem. Főleg, mikor kissé kiáll a szára. Haraptam a szám szélét, nehogy megsértsem hogy telibe röhögöm. ;] :D
Az összes ilyen jellegű fülbe bedugható vezeték nélküli cuccról a hallókészülék ugrik be. Azok pont így néznek ki. Legalább szokják , ha később kelleni fog. :P

[ Szerkesztve ]

(#6) vodrosjozsi válasza #96302336 (#5) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Végülis igazad van de tudod, ez a jövő. Bár én inkább akkor nem hallgatok zenét csak otthon :DDD
Nincs annál röhejesebb amikor ilyen fülesekkel látok embereket.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#7) joey04


joey04
titán

elég igénytelen szegény.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Quentin Ruby


Quentin Ruby
senior tag

Készenlétben nagyon fontos a zajszűrés:)
"Készenléti módban bekapcsolt zajszűréssel 8, anélkül 35 órás lemerülési idővel érdemes kalkulálni."

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#9) Tkulcsar válasza Quentin Ruby (#8) üzenetére


Tkulcsar
kezdő

Ezt én sem értem :o Olyat vajon nem lehet hogy a zajszűrés csak akkor kapcsoljon be amikor használva is van? :D
Amúgy nekem bejön, pont hasonló fülest keresek edzéshez csak az Airpods sajnos csak iPhone-nal megy.Bár lehet hogy ebben az árkategóriában találok ennél jobbat is.

"Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy nem lehet tudni róluk hogy valódiak-e" (Petőfi Sándor)

(#10) csorbajeno válasza Tkulcsar (#9) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ennyi pénzért azért kapsz már Samsung Gear Icon X-et is. Szerintem az jobban is néz ki.

(#11) vodrosjozsi válasza csorbajeno (#10) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

És jobban is szól.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#12) jUUh


jUUh
addikt

Elég gagyin néz ki, de cserébe drága... :))

Samsung Galaxy S23+

(#13) Rothmanakos


Rothmanakos
tag

Ahhoz képest, hogy mennyibe kerül, nagyon nem kelt prémium hatást:D Én nagy Sony fan vagyok, szóval nem azért írom, hogy lehúzzam, de ez egy kicsit szomorú. 3 óra üzemidő szerintem vicc, akkoris, ha az Airpods se tud sokkal többet, ez még egy hosszabb vonatútra sem elég, pl Bp-Balaton :D Nem is értem, ez hogy lehet, mikor a Sony Bluetooth fülesemnek 8 órás az üzemideje, WTF?

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#14) #96302336 válasza Rothmanakos (#13) üzenetére


#96302336
törölt tag

Akkor az sem a jobb BT füles. Az enyém simán bír 22-25 órát. (MDR-X950BT) Még az alap SBH60 is kibír egy napot. Mindegyiket elég gyakran használom, az X950 napi szinten használva van, Az SBH60 pedig mint másodlagos cucc, mert kicsi, és könnyű. (és retró kinézetű :) )

[ Szerkesztve ]

(#15) Dodge94 válasza #96302336 (#14) üzenetére


Dodge94
tag

Fülhallgató vs. fejhallgató. Tudjuk már a különbséget :U

(#16) vodrosjozsi válasza Dodge94 (#15) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Kisokos :)) nem mindegy? Ugyanúgy a zene szól rajta ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#17) #96302336 válasza Dodge94 (#15) üzenetére


#96302336
törölt tag

A füles nálam a fejhallgató. Ha te fejesre gondolsz az egész más. Kapsz egy fülest, ha fejest ugrasz! ;] :D
A füles mint szleng időtlen idők óta a fejhallgató. Ha lettél volna katona a híradósoknál, akkor azt is tudnád, hogy milyen volt az igazi füles. :P ;) Egy gumi rettenet, ami mindenhol nyomta a fejedet.

[ Szerkesztve ]

(#18) BSN.User válasza #96302336 (#17) üzenetére


BSN.User
kezdő

Fules: bedugós;
fejes: fejreteheto pantos
Ez azert elegge egyertelmu a legtobb embernek:)

(#19) Dodge94 válasza vodrosjozsi (#16) üzenetére


Dodge94
tag

Egy hüvelyujj méretű eszköz akku idejét hasonlítja egy fejhallgató akku idejéhez, nem csoda, hogy a fejhallgató nyer, csak éppen nem is egy termékkategória.

(#20) B1T3


B1T3
addikt

A dizájn alapján tényleg inkább tűnik 199 helyett 19 dolláros cuccnak. Eléggé olcsó műanyag hatása van a képeken.
Ami önmagában nem is lenne baj, de valóban szerény a 3 órás zenelejátszás, még akkor is, ha valaki csak sport közben használná. Bár az egy picit javít az összképen, hogy a tok tölt önmagában is a beépített aksijával (ez a cikkből nem derült ki).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.