Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Ha ki lehet kapcsolni akkor fejlesszék tökélyre, legyen benne szem követés, hogy lehessen csekkolni mire ugrik a user, meg pár extra amitől ez instant megéri a google-nek is...

(#2) Saccco


Saccco
nagyúr

Aztán majd mást akar nézni, mint én...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#3) #16939776 válasza Saccco (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

Azt fogja felkínálni mint választék ami neked tetszett eddig, nem fogsz olyan dolgokkal találkozni ami szerinte érdektelen.
A irányított reklámból tudsz majd új dolgokat felfedezni, kb.: lenullázza az esélyét, hogy véletlenül valami hasznosra/újra akadj. Legyen így jellemfejlődés, vagy bármi változatosság, netán értelme a szabad idő eltöltésének a TV előtt.

[ Szerkesztve ]

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Aztán majd megfigyelnek 0-24-ben, a csodálatos MI által....

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) Sanchez638 válasza #16939776 (#3) üzenetére


Sanchez638
addikt

Nah igen, egyetlen reklámot nem láttam még, ami használható lenne számomra... Pedig gyűjtögetik az adatokat szorgosan.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#6) #72042496 válasza Sanchez638 (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én viszont nagyon is sokat. A Spotify Radión keresztül több előadót megismertem és megszerettem, a YouTube is bőven ajánlott nekem tetsző videókat, a Steam játékokat, de Amazon hírlevélben is találtam olyat, ami érdekelt.

[ Szerkesztve ]

(#7) UnknownNoob


UnknownNoob
tag

Ez hol a tökömben MI? Megnézi milyen labelekkel ellátott filmeket néztem az elmúlt napokban és keres hasonló labelekkel ellátott filmeket a neten. Hol a tanulás? Egy év múlva is lépésről lépésre ugyanaz az algoritmus fog lefutni, mint a legelején. Azért ezt nem nevezném tanulásnak.

(#8) pengwin


pengwin
addikt

Einhorn = ThinQ

Üdv, pengwin

(#9) -Faceless- válasza UnknownNoob (#7) üzenetére


-Faceless-
őstag

De így jobb a hírértéke, manapság minden hír címébe bele kell rakni az MI, vagy VR szavakat, ha akarsz olvasókat is.

(#10) xeon forever


xeon forever
addikt

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#11) jUUh válasza -Faceless- (#9) üzenetére


jUUh
addikt

esetleg RGB, LED... ;]

Samsung Galaxy S23+

(#12) Baggins86 válasza #16939776 (#3) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Áruld már el kérlek, milyen új dolgokat fedeztél fel a reklámokból? :D Létezik tampon, pelenka, esetleg hüvelygomba? Borzalmas lenne ha ilyenektől megfosztanának az irányított reklámok.

(#13) #16939776 válasza Baggins86 (#12) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nem hinnéd el, hogy, azok az eszközök amivel hatnak a reklámok, megérthetőek, megtanulhatóak. Ha olyan környezetben dolgozol, ahol kisebb csoport, vagy egy személy próbál hatást gyakorolni nagyobb tömegre, már 00:5-nél megérted mi történik, tudsz ebben segíteni az "eszközeiddel", és gyorsabban/nagyobb hatást tudtok "közösen elérni".

Egy 0-24 bakrács-gép, vagy férfi illatszer reklám, nem feltétlen dolgozik változatos eszközökkel, félő hogy lemaradok valamiről. ;)

[ Szerkesztve ]

(#14) Barnuss


Barnuss
tag

Na már ezek is megfigyelnek minket

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.