Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Borisz76


Borisz76
veterán

Én jelenleg egy Sony STR-DN1030 -s házimozi erősítőt hajtok.

Alapvetően teszi a dolgát , nincs vele gond.

Kb 1 hónapja gondoltam rá, hogy a konyhában is szólhatna netről valamelyik magyar rádió ( Németben élek ).
Reméltem, hogy a "Zone2" funkcióval megoldható.
Ekkor szembesültem azzal a ténnyel, hogy csak Line Out formában adja ki a jelet....tehát külön erősítőt és hangfalakat kellene hozzá venni.

Ha ez a modell - a részletezett újdonságok mellett - tudja a "hangfalszintű" zone2, akkor lehet, hogy benevezek majd egyre.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#2) Space marine


Space marine
aktív tag

Ez az ST5000 nem rossz, csak nekem túl sok :) szimpla "5.0" nincs?? Mélynyomóm van, azt se kéne venni és egy 15nm-es helyiségben még helyet is lehetne vele spórolni. :)

(#3) Luck Dragon

Van Sony NW MP4-em de ez a speciális adatkábel... Most az enyém tönkre ment. És nem tudom feltölteni sem , sem adatott cserélni.
A Sonytól meg beszerezni lehetetlenség.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

A "sima" belépőszintű "zseblejátszók" piacán is észhez térhetnének már. Mert általában adott 8GB belső memória és persze a mSD slotot valahogy "lefelejtették" róla, cserébe van 16GB-os változat, jóval drágábban. Hülyére meg nem vetetem magam velük, pedig az átlagnál biztosan jobban szólnak...

(#5) Piftuka válasza Luck Dragon (#3) üzenetére


Piftuka
veterán

Nézőpont kérdése, hogy ezek az egyedi megoldások jót, vagy inkább rosszat jelentenek-e!? :F

Én hajlok arra, hogy az ilyen esetek - mint amit te is említettél - nem a "valahová tartozás" érzését erősítik a SONY rajongókban, avagy vásárlókban, hanem inkább bosszankodást okoznak.

Emlékszem, egy időben a SONY "MP3" lejátszók saját formátumra konvertálták a zenei fájlokat... Ez még most is így van? Vagy legalább már ilyen szempontból teljesen "kompatibilisek" a lejátszóik a piac többi szereplőjének hasonló termékével?

"Aquila non captat muscas."

(#6) Luck Dragon válasza Piftuka (#5) üzenetére

Nos volt jó pár MP3-4 em , ezen a téren Sony rajongó vagyok, ezt nem is tagadom, de sok hülyeségük van amivel a hócipőm is tele van.

Az egyik kedvencem a Sony NWZ- itt már minden formátumot megevett, és nagyon jó EQ is volt benne. Semmilyen konvertálást nem hajtott végre. És nem is kért mikor PC-ről lett átmásolva.

De azt hogy ahány MP-4 annyiféle kábelt adjanak hozzá , na az a pont amit nem vagyok elfogadni. Miért nem lehet micro usb, vagy bármi más elterjedt csatlakozott felhasználni.

Most ezekhez keresek adatkábelt NWZ-E453 és NWZ-A15.

Hol lehet ilyent kapni?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Luck Dragon válasza Luck Dragon (#6) üzenetére

Szerk

Most találtam AliExpressen hozzá

E453-hoz 6 dodo
A15- 9 dodo

Plusz rá a kötelező "szerintem" :W

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.