Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

népszerű PixArt optikai érzékelő

na de melyik? van egy pár :U

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2) ledgeri válasza FireKeeper (#1) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Na az RGB (vezérlés) is kezd beérni, csak a nyitottságot (szofver szinten) hiányolom, de már a kompatibilitás megvan

Elképzeltem, hogy pl van 4 ram slotom megtöltve, és mindegyik más komponens hője alapján vílágít egy magadott színskálán. Nem is kellene több RGB, egy pillantás és kész az infó-átadás.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3) FireKeeper válasza ledgeri (#2) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

továbbra sem értem, miért hasznos hogy világít a ram. nem a gép belsejét szoktam nézni ha hőmérsékletekre vagyok kíváncsi.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#4) ledgeri válasza FireKeeper (#3) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Pl teljesképernyőn futó alkalmazásnál, egy monitorral, a gépet asztalon használva, egyéb kütyüt nem használva jól jöhet.
Ok, hogy van akinél lent van a gép, overlayt használ, vagy valami kis kijelzőt esetleg másik nagyot. de ez mint újabb opció nem elítélendő!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#3) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

2k17 új őrülete lesz. Tuti.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#6) TotyaTM


TotyaTM
csendes tag

Biztos vagyok benne, hogy mire ideérne a sima Alloy, az nem $100-ba fog kerülni.. Jó lesz az minimum $150+-nak, úgy meg már nem is annyira deal.

[ Szerkesztve ]

(#7) Ł-IceRocK-Ł válasza TotyaTM (#6) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Igen, ez általános minden ilyen hírnél elmondja valaki legalább egyszer.
Tudunk róla, nálunk drágább lesz és pont.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.