Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akoska07


akoska07
nagyúr

Ez biztosan ütős lesz.

Nem olcsó,de ütős.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2) jones965 válasza akoska07 (#1) üzenetére


jones965
Modder

Látatlanban mondom, hogy ebben előrevetítve az a szomorú, hogy főleg a modderek munkáiból táplálkoznak és húznak belőle hasznot. Vélhetően jóval többet, mintha egyedileg készülne.
Ettől függetlenül érdekel hogy mit hoznak ki, bár mint a cikkíró említi, egy speciális lemezre építik be a saját terméküket. Kezd tendenciává válni, hogy azonos piacra különböző termékeket gyártó cégek fúzióba mennek.

(#3) gyiku válasza jones965 (#2) üzenetére


gyiku
nagyúr

Azert egy db modder nem tud koltseghatekonyen gyartani, valamint a terjesztes is problemas vilagszerte, tovabba a nev sincs meg hozza, amit ez a ket premium termekeket forgalmazo ceg mar kivivott.

hüllő

(#4) jones965 válasza gyiku (#3) üzenetére


jones965
Modder

Eszmei értékre, mint valós hozzáadott értékre gondoltam, és nem házilag egyedileg kivitelezett házakra.
De mint mondtam, érdekel, mi lesz benne az innovatív megoldás. Vélelmezem egy olyan kiegészítő elem, amire felfogatható lesz majd a radiátor és szivattyú, amik adott esetben méretben különbözőek lesznek, függően a választott hardverek hőteljesítményéhez mérten.
Én legalábbis ebbe az irányba mennék el, ha már van egy termékpalettám. A consumer házak, mint ez is, átlag felhasználók számára nem teszik lehetővé az egyedi vízhűtés beépítését, így a szegmensben ezt a lukat próbálják betölteni. Pár nap és kiderül. :)

(#5) akoska07 válasza jones965 (#2) üzenetére


akoska07
nagyúr

Csak a pénzről szól minden.
És ha így lesz többlet bevétel akkor összeállnak.
EK amúgy is mindenkivel összeáll már.
Ami nem baj. A végeredmény legtöbb esetben jó.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#6) schwartz


schwartz
addikt

Elso raneresre, eleg ocsmanyul nez ki...

If he dies, he dies.

(#7) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Ingyen elmenne, de hogy én ilyenért pénzt adjak, az ki van zárva.

(#8) TESCO-Zsömle válasza jones965 (#2) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mutass egy ház gyártót, ami nem. Vagy akárcsaj egyetlen innovációt, ami nem moddertől származik.

A kérés/kérdés természetesen költői.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9) jones965 válasza TESCO-Zsömle (#8) üzenetére


jones965
Modder

Nem új keletű dologról van szó, ez csak a mostani cikk kapcsán jött elő. A tendencia megfigyelhető nagyon sok gyártónál. Vannak gyártók, akik meghívnak moddereket egy koncepció megalkotásához, illetve vannak mások akik másolnak, illetve vannak akik saját kútfőből táplálkoznak. Utóbbiak vannak kevesebben. Ezeknél jellemzően az árcédula vastagságán ez meg is látszódik.

(#10) xmaas


xmaas
őstag

Szerintem nagyon szep szivesen elfogadnam , csak az ara lesz durva

(#11) #56573440 válasza jones965 (#9) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nem is vagyok biztos abban, hogy házon belül kéne ezeket a fejlesztéseket tartani kizárólag. Pusztán azért, mert képzett, kreatív emberből a világon több van mint a gyárban mérnök :)

Ott van pár hírrel lennebb Mathieu Heredia tavaly készült háza. Tt felkérte egy koncepcióra, jó lett, gyártásba került. Gondolom megkapta rá a megfelelő támogatást és ellenszolgáltatást is...

Hogy ki mit másol, az meg egy érdekes dolog, néha elég nehéz eldönteni hogy az adott dolgot ki találta ki először, és mégis pl kinek kéne fizetni érte ha akarnának... Ha persze valami teljesen egyértelmű helyzet van -amit én mondjuk még nem láttma- akkor az igen csúnya dolog... De én is néha látok olyan megoldásokat amik ismerősek, aztán rájövök hogy jópár éve láttam ezt vagy hasonlót mint részmegoldás.

Egyébként valamelyik gyártó ezt 10 évvel ezelőtt igazán másolhatta volna, olyan szerelmes voltam bele mint állat, főleg ahogy csak csapolással megcsinálta a srác... ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) jones965 válasza #56573440 (#11) üzenetére


jones965
Modder

Szándékosan nem nevezek meg gyártókat az általam felvázolt metódusokhoz, de mint ahogy írtad is, nehéz bizonyítani, mint a tojás és tyúk vonatkozásában.

(#13) tailor74


tailor74
őstag

Külön-külön sem olcsó márkákról van szó, összefogva gondolom vese árban mennek majd a termékeik.
Bár azt el kell ismerni, hogy ütős cuccokkal állt elő eddig is a két gyártó.

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#14) #56573440 válasza tailor74 (#13) üzenetére


#56573440
törölt tag

1100 usd körül megy ez a ház magában ahogy nézem :D Szal ez bőven fölé jön majd szerintem, legalább két vese vagy egy szív :D

[ Szerkesztve ]

(#15) gyiku


gyiku
nagyúr

itt latszik kicsit a D Frame 2.0 Ekwb edition

hüllő

(#16) Fred23


Fred23
nagyúr

Szerintem gyönyörű, viszont nem szeretem a vízhűtést, szóval ez a változata már nem kéne!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.