Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rottenbull


rottenbull
senior tag

Ha kondenzator, akkor alap, hogy fuggesztve hasznaljuk. Ez nem ugy tunik, mintha erre lenne tervezve.

(#2) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

ROG-os wc-papír nincs?
Ha összecsinálnám magam a ROG-os gyönyörtől? :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#3) shteer


shteer
titán

+5 FPS ;] amúgy egész pofás

..szerintem jónak tűnik

(#4) XuChi


XuChi
addikt

RoG nyomtató nincs még ??? ;]

(#5) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Mind két cucc full moduláris legalább?! Az antennákat egy akármilyen 12K-s Router-ről is le lehet szedni, ennél kicsit több kéne... Állítható Lowrider rugódzás pl. a játék intenzitásától függően. A ROG Logó RGB led-es legalább? Az is villódzhatna a GPU terheléstől függően (persze csak ha 100%-ig kompatibili ASUS ROG videókártya van a gépben :U ). Mert ezt a design-t a Sharkoon meg a Hama cuccai is tudják ám, töredék áron. És ha valami kriksz-krakszos szájbőr dizájn techno cuccal akarom "feldobni" a lakást, akkor inkább tőlük veszek valami mást... :D :N

(LOL: se a szájbőrt se a dizájn-t nem húzta alá a helyesírás javító... Kezdek összeesküvéseket sejteni a dolog mögött... :D )

(És ismét csak: Copyright, minden említett csuda újításomra :U ).

[ Szerkesztve ]

(#6) Pete55555


Pete55555
addikt

ROG hangfal van már?

ROG tányéralátét (poháralátét már van)
ROG fogpiszkáló
ROG energiaital
ROG kanál/kés/villa

Hirtelen ennyi jut eszembe.

...Szeretem leracsniztatni...

(#7) SunMount3r válasza Pete55555 (#6) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A ROG macskafésűt kihagytad... :U :D

(#8) h-yle


h-yle
addikt

Komolyan mondom értem milyen az amikor a nők sírnak amiatt, hogy sztereotipizaljak őket.
Nem, a gamer nem azt jelenti, hogy bármilyen cuccra fröccsöntünk meg 1 kiló műanyagot. A gamer azt jelenti, hogy nagy teljesítményű eszköz, jó ár érték arannyal, ami kényelmesen használható. :W

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#9) SunMount3r válasza h-yle (#8) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Pl.?! :F :)

(#10) xmaas válasza h-yle (#8) üzenetére


xmaas
őstag

Gamer es jo ar-ertek arany egy mondatban nem fer ossze se papiron se a valovilagban :D

(#11) #72042496 válasza Pete55555 (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Headsetből van ROG. :)

Külön mikrofonban éppen év végén gondolkodtam, de szerencsére a webkameráé is tökéletesen bevált. Bár én csak Skype-ra meg Cortanához dumálásra használom, multizni nem multizom. De Skype-on azt mondták, sokkal jobb még annál is, mint amikor a telefonról hívtam be. Így talán játékhoz sem lehet rossz, bár nem értek a lovakhoz.

Azért ez biztos frankóbb, de szerintem iszonyat ronda szegény. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Az egy eurós boltban, ömlesztve 100 forintért talán elmenne a mikrofon ezzel a dizájnnal...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#13) velizare válasza rottenbull (#1) üzenetére


velizare
nagyúr

ez tripodos. egyébként ez egy marketingtermék, hogy a szponzorált youtube/twitch/stb celebek ki tudják b@szni a klavi mellé a streamnél, nem kell komolyabb mélységet keresni benne. :)

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14) OutsideR


OutsideR
aktív tag

Kaptunk egy RoG Döglött pókrobot meg hogy ne tűnjön az egész nagyon izzadtságszagúnak adtak hozzá egy villogó hightech izzadásgátló dezodort. Ez ugrott be elsőként a képekről. :D

(#15) OutsideR válasza Pete55555 (#6) üzenetére


OutsideR
aktív tag

ROG Scanner amivel bedigitalázálhatod a játékaid dobozát.
ROG Pendrive Hogy gyorsan tudj játékállást menteni.
ROG Webcam van már a Streamereknek?
ROG szék?? Annyi gamer szék van már ROG létezik már?
ROG asztal? erre kicsit rímel a ROGán Antal... levédetném :) :)

(#16) rammstein99 válasza Ł-IceRocK-Ł (#2) üzenetére


rammstein99
csendes tag

:C :R

We're just enthusiastic about what we do. //revolut,paypal,btc,transferwise//

(#17) XuChi válasza OutsideR (#15) üzenetére


XuChi
addikt

RoGán a gamer politukus :C

Aki meg sok RoG cuccot használ és sok játék OST-t hallgat, az lesz a RoGger :D

[ Szerkesztve ]

(#18) #72042496 válasza XuChi (#17) üzenetére


#72042496
törölt tag

Állítólag RoGán is sok cuccot használ, biztos azért ez a neve. ;] :DDD

(#19) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Az infantilis dizájn jelzi egyébként ezeknek a ROG cuccoknak a komolyságát.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#20) lemusz


lemusz
addikt

Szerintem komolytalan a ROG fikázás, főleg amikor az ár-érték arányt emlegetik fel néhányan, tessék megnézni pl. az Asus ROG Sica nevű egeret, ami kb a legolcsóbb ajánlott gamer egér hazánkban.

(#21) OutsideR válasza lemusz (#20) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Nem fikázás, ROG alaplapom van, de csak az a vicces hogy manapság már mindent ROGosítanak.

(#22) h-yle válasza xmaas (#10) üzenetére


h-yle
addikt

Nem értek ezzel egyet. Igen, marketingben a gaming nem ezt jelenti, de nekem és szerintem sokaknak igen. Best bang for the buck. Kinek mennyi pénze van ugye. Van aki 50k-ból épít gépet van aki meg 500-ból.

Pl.:
- Gamer monitor egy alacsony válaszidejű TN vagy IPS ha lehet minél nagyobb képfrissítéssel, és valamilyen adaptív frissítési tech támogatásával. Akinek kevesebb pénze van vesz 24" 60 Hz Full HD TN-t, akinek több 35" IPS 21:9 144Hz G-Syncet. Mindkettő valahol gamer, csak más más kategória.
- Gaming billentyűzet egy olyan bill ami tud legalább 6KRO-t. Kevés pénzből ez vmi A4tech, vagy Trust gumidómos, sokból $200+ programozható mechanikus.
- Gaming CPU-VGA páros lehet bármi ami belefér a büdzsébe és a legjobb FPS-t adja. i3+1050, vagy i6700k+1080, szintén kinek mennyi van rá.

Szóval nekem a "gaming" azt jelenti, hogy adott büdzséből okosan kihozni a játékokhoz legjobb megoldást. De lehet én vagyok túl romantikus. :)

Ha már mikrofon, akkor lehet venni 4k-ért (vagy kevesebbért) olcsó asztalit, 15-20k körül ModMic-et, vagy 36-ért AT2020-at. Mindegyik jó a maga kategóriájában, mindegyik "gamer" de nem marketinges, fröccsöntött mivoltában hanem abban, hogy jó teljesítményt nyújtanak az árkategóriájukban, és kiválóan lehet őket játékhoz használni.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#23) Reggie0


Reggie0
félisten

A gamer mikrofon legalabb melyiti a hangot, hogy a sok 10eves ne eger hangon cincogjon?

(#24) Ł-IceRocK-Ł válasza XuChi (#17) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jajj gyerekek, nagyon elmentünk a setétoldal-vadoldal felé :DDD
Én annyit hozzáténnék, a ROG-ból hozzánk eljuthatna először is az R, mint republic azaz köztársaság...
jelenleg csak az OG működik azaz Orbán Gazdagsága....
hamár a setétoldalt vagyunk...

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25) lemusz válasza Ł-IceRocK-Ł (#24) üzenetére


lemusz
addikt

(#26) Ł-IceRocK-Ł válasza lemusz (#25) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ezért írtam offba. Ennyi belefért. :)
leírástam adtam a hazai ROG állapotról. Tájékoztatás jellegű hsz. :R

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#27) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

azt a routert ha a feje tetejére állítjuk, úgy néz ki mint valami elb*szott pók-robot :D

nem tudom mit szívnak ezek a dizájnerek de nekem is jöhetne a cuccból.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#28) Reggie0 válasza FireKeeper (#27) üzenetére


Reggie0
félisten

Az semmi. Vannak olyan epuletek, ahol az oszlopokat egyenletesen elosztjak ahelyet, hogy az osszeset beraknak egy sarokba :)

(#29) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#27) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ha lenne füves topik ajánlanám figyelmedbe :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.