Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Azért ez komoly. Tömegre mennyi a cucc? Semmi alakzár nincs, hogy biztos ne essen le? Anélkül azért meredek lenne.

(#2) bsh válasza #72042496 (#1) üzenetére


bsh
őstag

fel kell szögelni a négy sarkában oszt kész. nekem amúgy sem mágnesezhető a falam. :D

(#3) xmaas válasza #72042496 (#1) üzenetére


xmaas
őstag

Vannak olyan magnesek hogy az autot is megtartjak szerinted az nincs kikalkulalva pontosan hogy ne essen le ha akarnad se ?:)

Amugy meg durva keszulek , mar csak ki kell varni amig ez megveheto lesz a "hallandok" altal is

(#4) Borisz76


Borisz76
veterán

Mennyire erős vajon a mágnes ?

Bérházban feldobom a falra...ami a szomszéd felé néz ...és nála az evőeszközök lesznek a falon ? :)

Vagy "össze kell fognom" a szomszéddal, hogy ő is ilyen készüléket vegyen és egymás "háta mögött" lesz a két készülék és egymást vonzva maradnak a falon....

Bár lehet, hogy elég az a vas ami a betonfalakban fut erősítés gyanánt.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nyilván gombelemmel működik mert sehol egy kábel. Egyébként úgy az igazi, ha hármat raksz a falra....

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) rottenbull válasza Borisz76 (#4) üzenetére


rottenbull
senior tag

Nem hinnem, hogy sok panelost fenyegeti a veszely, hogy egy videki kerteshaz araert vegyen magneses TV - t :D

(#7) elefant válasza Borisz76 (#4) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

megyünk ma az LG standra, megkérdezzük őket ezekről, mert engem is érdekel. Csak a sajtóeseményen olyan eszméletlen tüfekedés volt, hogy Daywalkernek boxolnia kellett, hogy odaférjen egyáltalán fotózni

(#8) Kasya válasza rottenbull (#6) üzenetére


Kasya
nagyúr

Oh...de, vannak ilyenek, nem is kevesen.

[ Szerkesztve ]

(#9) prolad


prolad
őstag

Lenyűgöző.

(#10) Ijk válasza elefant (#7) üzenetére


Ijk
nagyúr

Engem az érdekelne hogy az idei szériába belekerült-e már a BFI.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11) Pete55555


Pete55555
addikt

Vastag, nem kell... :(((

...Szeretem leracsniztatni...

(#12) #72042496 válasza xmaas (#3) üzenetére


#72042496
törölt tag

A mágneses megoldás azért érdekes, mert nem elég, hogy a tévét hülyebiztosan tartja. Ha kell, le is kell tudnod szerelni, tehát a túl erős mágnes már csak ezért sem opció. Kíváncsi vagyok, hogyan működik.

[link] :D

(#13) velizare válasza #72042496 (#12) üzenetére


velizare
nagyúr

na igen. egyszer sikerült összeragasztanom két körömnyi területű neodímium mágnest. azt a kínlódást, amíg sikerült őket szétszedni, fuhh. olyan 15-20 kiló lehet a tévé, ennyit kell bírnia.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14) #72042496 válasza velizare (#13) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én olyasmire tippelnék egyébként, hogy van legalább kettő (falba belefúrható) persely, amibe illeszkedik egy-egy mágnesezett végű csap. Így függőlegesen nem a mágnes tartja meg, az csak azért felel, hogy vízszintes irányban a helyén maradjon a tévé.

[ Szerkesztve ]

(#15) -NRGyP- válasza rottenbull (#6) üzenetére


-NRGyP-
tag

mert aki panellakásban él, nem kereshet jól :W

A tápellátás és a kábelezés engem is érdekelne...

(#16) Astroboy


Astroboy
őstag

Már látom is az új TeleShop reklámot: "mágneses tévé" :DDD

(#17) MZperX75 válasza -NRGyP- (#15) üzenetére


MZperX75
addikt

"mert aki panellakásban él, nem kereshet jól"

Panelbe laksz?
Látom rögtön ráugrottál erre a mondatára,szerintem ő nem ezt mondta,csak te ezt hallod bele.

Én azt gondolom ,hogy nagyon nagyon drága lesz ,ha boltba kerül ,átlag honpolgárnak ez megfizethetetlen ,ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#18) Rodi 4.80 válasza pusszycat (#5) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

De van kábel, csak jól el van rejtve.

[ Szerkesztve ]

(#19) #72042496 válasza Rodi 4.80 (#18) üzenetére


#72042496
törölt tag

:DDD Ilyesmire gondoltam amúgy fentebb, csak kicsit konszolidáltabb formában.

(#20) -NRGyP- válasza MZperX75 (#17) üzenetére


-NRGyP-
tag

Szia!

Jómagam nem (egyébként bármikor gond nélkül, a lényeg a környezet!), de bazi unalmas, hogy valamiért mindig ez a paneltéma jön elő, amikor valami anyagias dologról van szó. Most adtam el szüleim panel lakását 23.6 m.-ért Óbudán. Ebből vettem nekik egy kertes házat Gyömrőn. Szerintem is abnormális a jelenlegi ingatlan helyzet, de ez van. De ez nagyon off topic, be is fejezem, elnézést :R

(#21) rottenbull válasza -NRGyP- (#15) üzenetére


rottenbull
senior tag

Dehogynem. Viszont kell egyfajta felfogas, hogy ezt vedd, ne egy hazat kerttel :D

(#22) MZperX75 válasza -NRGyP- (#20) üzenetére


MZperX75
addikt

"hogy valamiért mindig ez a paneltéma jön elő"

Nem csoda, BPesten kb 400.000 ember él panelben.
Szerintem nem a legjobban keresők,és nem a legjobban szituáltak,de nem csak a csórók persze.
Attól,hogy 23Milla egy szaros panel ,ennek az ég világon semmi köze sincs ahhoz,,hogy a panelesek is kereshetnek jól .
Valakinek csak a nyaralója 200millió,mégsem áldozna ilyen TV-re.
Nézd én soha nem laktam panelben,"óriási" családi házban nyomorgok(kb 50-55nm-en az emeleten) anyáméknak esze ágában sincs eladni,pedig most vagy 45-50millát is kapnának,helyette vennének egy kisebbet amit fenn is tudnak tartani,én meg tudnék építkezni nekem csak 5-6 millára lenne szükségem,telek már van,ház hiányzik ,de ez van.

Csóróság fél egészség,valójában szükségünk van ilyen meg olyan falra kenhető TV-re? persze ,hogy nincs!

(#23) #72042496


#72042496
törölt tag

Miből gondoljátok, hogy egy ház ára lesz ez a készülék? Biztos nagyon drága lesz, de annyira azért messze nem, szerintem.

(#24) -NRGyP- válasza MZperX75 (#22) üzenetére


-NRGyP-
tag

Teljesen igazad van, totál felesleges, én sem gondolom másképp. Tényleg nem akartam ezzel a megjegyzésemmel szétoffolni a topikot. Ja és persze, hogy nekem sem telne ilyen felesleges hülyeségre, jobban örülnék neki, ha tényleg hasznos és a mindennapok embere számára is elérhető dolgokkal állnának elő a gyártók. De hát nem ez mozgatja a gazdaságot ugyebár...

Ettől függetlenül ha még lesz erről a csodáról további infó, vagy kép, tényleg érdekelne hogy hogyan oldották meg a kábelezést (kivéve ha tényleg úgy, mint ahogy itt azt a topikban már ethernith mellékelte :DDD ), meg hogy milyen szolgáltatásokkal bír.

(#25) MZperX75 válasza #72042496 (#23) üzenetére


MZperX75
addikt

Jaa nem erről van szó :(

(#26) moha21 válasza xmaas (#3) üzenetére


moha21
addikt

Igen csak azok nem állandómágnesek.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#27) #72042496 válasza MZperX75 (#25) üzenetére


#72042496
törölt tag

De, a #6-ban konkrétan szó szerint innen indult az egész.

(#28) Solad: Meg se merem kérdezni, hogy az ilyen helyeken van-e olyan, hogy villany meg vezetékes víz. :)

[ Szerkesztve ]

(#28) Solad válasza #72042496 (#23) üzenetére


Solad
őstag

Van ahol vidéken 1,3-ért 80-90 m2-es házakat hirdetnek, azt el tudom képzelni hogy ennyibe beleszalad :D

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#29) -NRGyP- válasza rottenbull (#21) üzenetére


-NRGyP-
tag

Lehet nem szeretnek füvet nyírni :))
Egyébként igazad van, sry!

(#30) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nem semmi :Y

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#31) #96349952 válasza MZperX75 (#22) üzenetére


#96349952
törölt tag

Szia, én saját panelben élek és 2016-ban 465 ezer volt a havi nettó átlagom. Szerintem ezt nem tudjuk berakni a rosszul kereső kosárba. Ja, mindezt heti három, 6 órás munkanappal (inkább 5 szokott az lenni), nyáron 1 havi fizetett szabival, karácsonyi fizetett szabival és egyéb nyalánkságokkal.

Ja, millás és többmillás tévét akkor sem vennék, ha havi tíz gurigát kaszálhatnék, mivel tévé(szenny)csatornákat egyáltalán nem nézek. Ennyit az ilyesféle előítéletekről...

(#32) MZperX75 válasza #96349952 (#31) üzenetére


MZperX75
addikt

:U

[ Szerkesztve ]

(#33) erer1000 válasza MZperX75 (#22) üzenetére


erer1000
őstag

jézusom pesten milyen árak vannak :O

Szombathelyen egy frissen körbeszigetelt nem panel hanem tégla építésű 5emeletes házban egy 66nm-es
magasföldszinti lakáshoz (ablakok hátul erdőre néznek) , ami fel volt újítva, (festés csempe, vezetékek + fürdő teljesen) 14m-ért lett véve 1 éve :O
ehhez képest a pesti 23m durván hangzik. bár nem tudom nm, állapot elhelyezkedés milyen

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#34) gyulank válasza pusszycat (#5) üzenetére


gyulank
addikt

Gondolom csak a kijelző, meg a mágnes van kint, meg alatta a hangszóró. A többi a félméteres üregbe van a lemez mögött. Valaki azt írta, hogy lehet vagy 20 kiló, szerintem akkor lenne annyi, ha vasból lenne.
Abba azért biztos vagyok, hogy nem falra, hanem falba szerelhető akkor is, ha az a része a falra.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#35) Rodi 4.80 válasza rottenbull (#21) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Hát 23-24 millióból nem nagyon tudsz válogatni Budapesten. Persze ugyanannyi négyzetméterben gondolkodva. Ha "csak" ennyid van akkor marad a panel vagy egy felújítandó tégla lakás, vagy kiköltözöl vidékre és bejársz dolgozni, ez több óra/nap + pénz.

(#37) Luck Dragon válasza pusszycat (#5) üzenetére

Dehogy, megközelítőleg úgy szokott lenni hogy a készülék mögött középpen van egy lyuk,ahonnan mindent meg kap amit kell a kütyü. Ez azért van hogy ne rontsa az összképet.

Vagy fekete-fehér színű macskákat megtéveszen. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#38) tecsu válasza #96349952 (#31) üzenetére


tecsu
addikt

Egészségedre! :C

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#39) tecsu


tecsu
addikt

A mágnes - gondolom - hornyos kialakítású, de ha nem, az sem baj. A tévét félévente - mikor már feltűnik - vissza lehet rakni a helyére. :))

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#40) pusszycat válasza Luck Dragon (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs lyuk csak masni. Remélem az a doboz hozzá blu-ray lejátszó is egyben. Megnézném a csajszit ahogy a betonfalamra felcsavarozgatja a kasznit. Azért van benne ráció, ha veszel egy nagyobb tv-t a dobozt nem muszáj cserélni. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#41) gyulank válasza pusszycat (#40) üzenetére


gyulank
addikt

De hol a doboz?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#42) pusszycat válasza gyulank (#41) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A (36#) hsz. linken.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#43) gyulank válasza pusszycat (#42) üzenetére


gyulank
addikt

Ott kérdeztem. Azt látom, hogy bedugja a kábelt, de eltűnik.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#44) -NRGyP- válasza so_ha (#36) üzenetére


-NRGyP-
tag

És még azt is bemutatják, hogy hogyan használd a csavarhúzót :D !
Köszi a linket!

(#45) Luck Dragon válasza pusszycat (#40) üzenetére

Én maga a standra gondoltam mint kiállítási daraboknál.
De nálad bevetik az ütvefúrót. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#46) Palika71 válasza gyulank (#41) üzenetére


Palika71
őstag

A doboz azért nincs ott, mert így jól néz ki. Igaz, használhatatlan. Miért iz néz ki jobban ez a falon, egy külön konzolra tett dobozzal, mint egy 1-2cm vastag, külön doboz nélküli TV?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#47) gyulank válasza Palika71 (#46) üzenetére


gyulank
addikt

Azt kérdeztem, hogy hol van, nem azt, hogy miért. :D A videón lévő egyedi kábelek a videón annyira hosszúak, hogy épp alá elérjenek, meg volt vagy 15 centi hosszú csatlakoztatható infra. Aztán meg minden eltűnt, semmit nem kellett bedugni, se áram, se HDMI, se semmi, se készülék.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#48) Palika71 válasza gyulank (#47) üzenetére


Palika71
őstag

Én is arra válaszoltam. :)
Azért nincs a képen, mert úgy jól néz ki. Pedig ott kellene lennie.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.