Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

De szép kis portfólió. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Természetesen a nagy RGB őrületből a gyártó sem akart kimaradni, így ennek az új igénynek is eleget kívántak tenni.

Szép mondat, csak tök értelmetlen, mivel már eléggé régóta benne vannak.

De a cuccok mozgásban by linus

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az narancssárga-fekete szék nekem nagyon bejön. Kíváncsi vagyok mennyiért mérik. Lehet erről tudni valamit, vagy annyira új ez hogy még nem tudni pontos árat.

#2 ledgeri: gondolom úgy értették hogy mégjobban benne vannak :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#4) tailor74


tailor74
őstag

Core P1 TG - itt a ház, amire vártam. :K Már a P3-P5 is nagyon tetszett, csak nekem nagyok.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#5) Daywalker válasza ledgeri (#2) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem értelmetlen totál, de lehet kötekedni. Nyilván arra próbáltam utalni hajnali 4kor írva a cikket, hogy tartani a lépést, de hát 4 óra alvás után nem voltam fitti-fitti, javítom.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#6) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

A Tower 900-as kecó maga a tökély. Baromira tetszik. Kell egy olyan.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) olle válasza kakuk.tamas (#6) üzenetére


olle
senior tag

Bruttó 90K ért a tiéd lehet. :D Amúgy nekem is tetszik.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#8) bindike01


bindike01
aktív tag

Szépek!!!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#9) DithenS válasza Daywalker (#5) üzenetére


DithenS
senior tag

De miiiiért?

(#10) ledgeri válasza Daywalker (#5) üzenetére


ledgeri
nagyúr

k :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#11) Chaser válasza Daywalker (#5) üzenetére


Chaser
titán

"CES 2017: kitett magáért _valami hiányzik:)_ Thermaltake, rengeteg újdonsággal érkeztek"

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12) dementor


dementor
senior tag

Ez valóban gazdag paletta, nem tétlenkedtek. :C

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#13) bteebi


bteebi
veterán

Hát tényleg nem aprózták el :Y. Vannak egész jó cuccaik is, 1-2 apróságot talán majd én is veszek belőlük.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#14) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#3) üzenetére


Varoz
őstag

Ugyanazon az ársávon mozog, mint a többi valamire való szék. 300-400€ között. A fit, amit te néztél az kb 350€.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#16) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#14) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Hmm. Az kicsit sok ha beszorzom a jelenlegi valuta értékkel. Elég neves és jó cuccot kapni olcsóbban, természetesen itthonról. Kb- 15-25 ezerrel olcsóbban. Ak, vagy Dx szék. Esetleg Arozzi.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#17) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#16) üzenetére


Varoz
őstag

Arozzi? Inkább ne! :D
Ak, DX még ok, de ha megnézed a mechanikát a szék alatt, a Tt jobb tőlük. Ez inkább Maxnomic kategória és az ennyibe kerül, én nem is vennék mást! :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#18) gianni85 válasza tailor74 (#4) üzenetére


gianni85
veterán

nekem is megakadt a szemem rajta, remélem közelebb lesz a 20ezerhez, mint a 30-hoz :)

(#19) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#17) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Kösz, és vajon majd lehet kapni nálunk is? :D
mármint a TT-t

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#20) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#19) üzenetére


Varoz
őstag

Ez egy jó kérdés! Pixel foglalkozik leginkább a gamer vonallal, ott van Ak, DX, Arozzi. De Maxnomic pl. nincs otthon sehol, szóval lehet Tt se lesz. Viszont nem értem ez miért gond? Megrendeled kintről és csá! Van futár, meg posta és ez nem egy billentyűzet, hogy számít a nyelv. Bár én abból is angolt vettem. :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#21) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#20) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jó igen, de pont ezért kérdeztem hogy itthon. Nem lenne jó hibás termékbe belefutni, ahol a gariztatás vagy a csere igencsak bonyolult lenne. Tudom hogy "csak" egy szék, de nem 10 ezer forint. És ugyanúgy érkezhet sérülten is... :U

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#22) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#21) üzenetére


Varoz
őstag

Nem bonyolult! Sőt! Olvass bele a Milyen széket vegyek?-be, ott koxx hsz-eit! Konkrétan a gari lejárta után, írt az AkRacingnek, hogy ereszt a gázrugó. Ingyen küldtek másikat neki.
Ja és komplett mechanikát is kapott, nem csak a gázrugót. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#23) bteebi válasza Varoz (#22) üzenetére


bteebi
veterán

Ez mondjuk rendkívül szimpatikus gyártói húzás, de tulajdonképp belefér az árba... :U Hosszabb távon is megérheti, mert az elégedett vásárló az később is vásárló lesz. Sőt, talán az ismerősei/barátai is.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.